Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.811
Reaction score
29.810
Локација
Beograd
Drago mi je što je stigao igrač, kao što je Rikardo. Na prvi pogled, jasno je da se radi o dobro potkovanom napadaču, jakom, brzom, sa solidnom tehnikom, dobrim udarcem... Zasitili smo se stila igre: gruvaj loptu na Tavambu, pa šta bude, ako bude... Nadam se, da je ovo jedan dobar početak rekonstrukcije tima za narednu sezonu. Kako god, treba se nadati najboljem. I treba se vratiti na tribine :)
,,Zamastio,, sam redove koje smatram naročito važnim: dakle, AKO imamo špica to je tek POČETAK rekonstrukcije tima, jer, da ne bi bilo ,,gruvanja lopte,, na Tavambu/Rikarda, mora neko nešto i da odigra, a da li će to biti kreator igre ili 3,4,ili 5 veznih, plus krila, bekovi, bitno je samo da se IGRA FUDBAL, a to ne može sa jednim dobrim šoicem, ako su svi ostali ,,kanta,, a zasad uglavnom jesu...

Dakle, MORA još neko nešto i da odigra pa da to liči na fudbal, jedna lasta ne čini proleće, sve i da je ta ,,lasta,, odličan špic...što se mi svake godine ponadamo da ko god dođe da bar neki bude stvarno i odličan, ali...

Ali...

Ko se mlekom opeče taj posle i u jogurt duva!

Imali smo mi napadače Đurđevića-Leonarda, došao je Suma dočekan k'o božanstvo, najavljivan i Lazar Marković, Mitrović, Sulejmani i Švajnštajger, došao posle i Bambi Tošić, bio najavljivan napad na Ligu Šampiona...pa videsmo šta beše...

Zato sad zdušno ,,duvamo u jogurt,, i nikoga više nikad ne dočekujemo kao božanstvo, eto im svima teren i dres Partizana pa nek pokažu šta znaju i mogu!
Ako znaju i mogu!

:napred-partizan:
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Svajnstajger nije nikad najavljivan, nemojte pisati gluposti. Neko se nasalio za njega i taj post je odmah izbrisan.

Ne odnosi se na tebe licno Gorane, nego na sve koji su to spomenuli do sada.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Ne znam da li je excluziva, ali “moj izvor” javlja da hocemo desnog beka iz Maribora. Slovenac, Milec. 26 godina

Poeni. Bez ovakvih insajd informacija.
Ovo važi za sve članove, ukoliko imate informacije o igračima sa kojima se pregovara i želite to da podelite sa forumskom javnosti, obratite se uredniku koji je online za dozvolu. Ne pravimo sprdnju od foruma


Mali Džin
 
Последња измена од уредника:

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Kod ovog Gomesa mi se svidja sto voli da dribla a ujedno ima i slifa za to sto radi. Znaci ne boji se da krenem licem u lice sa protivnikom, ne pamtim da smo imali dobrog driblera u spicu u poslednje vreme. Nek mu je sa srecom a i nama.
 

Viktor777

Početnik
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
104
Reaction score
51

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.707
Što više ovakvih igrača kao što je Gomez, koji se ne libe da šutiraju izvan 16m i to čine sa uživanjem.

90% igrača u trenutnom sastavu kad šutne loptu ka golu sa 16m, jedva se dokotrlja do gola, a bave se profesionalno fudbalom.

Takvih igrača se treba rješavati i dovoditi fizički jake igrače, sa brzinskim sposobnostima i određenim šuterskim sposobnostima jer smo mi amateri na tom polju i ne radimo na fizičkom planu sa igračima ništa, dosta ih je zakržljalih, što je sramota sa jedan profesionalni klub.

Zato bi najpametnije bilo kupovati fizički formirane, dominantne igrače (Everton, Žuka) koje naši "stručnjaci" ne mogu upropastiti.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Izvinjavam se ako je off, naiso sam na jednu emisiju (Ne zamerite sto vode Hrvati kolko vidim).


Cini mi se da su rekli dosta zanimljivih stvari o nasem evropskom prezimljavanju.

Ono sto me ipak malo iznenadilo, Partizan je najgora ekipa po dodavanjima, uspesnosti i broju dodavanja, od skoro svih ucesnika Lige Evrope.

Dakle nema dileme sta treba menjati u sledecoj sezoni
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.811
Reaction score
29.810
Локација
Beograd
,,Švajni,, je pomenut više kao ilustracija ,radiomilevske,, optimističko-radosne atmosfere na ovom Forumu kada smo se nadali da ćemo posle tog (ili već nekog) prelaznog roka biti ,,jaki k'o crna zemlja,, ... ali...neka ,,jaka,, imena jesu bila u opticaju (bar na Forumu) a zna se kako je sve ispalo...

Poslednja dva posta (iznad ovog mog) govore nešto slično na dva načina: imamo PREVIŠE fizički zakržljalih igrača da bismo igrali normalan fudbal, ajde što su zakržljali, nego i što nisu neki fudbaleri - što rezultuje time da smo tu negde kao najgora ekipa po uspešnosti dodavanja u LE...

A tih ,vezista,, - koji treba da prave igru Partizana - imamo za ,,izvoz,, ili bolje reći za ,,rashodovanje, transfer listu, itd,,...
Ne može bek da kreira igru, ne može to štoper, špic, krilo, golman - zna se ko to treba da radi...
Vezisti! :icon-rolleyes:
 
  • Like
Reactions: mvp

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Slazem se sa Goranom, koji se zalaze za dovodjenje kvalitetne desetke. To je ok, samo sto mi imamo mnogo veci problem od same desetke.

Kod nas igraci kad imamo loptu, STOJE. Stvarno ne znam u cemu je problem sa tim, da li nedostatak volje, boli ih dupe jednostavno. Onda ne treba kriviti stopere ni za sta. Koliko puta Miletic krene sa loptom, ostali se nabiju u zadnjih 20-30 metara protivnicke polovine.

I bas nekolko puta covek proba da kroz pas da nekome loptu, taj neko ladi jaja u napadu, dodje do izgubljene lopte, i to je pola gola. Zasto bi onda stoper pokretao igru, kad samo moze da dodje do greske, koja je pola gola sa nasom odbranom. Resenje je: pucaj loptu na Tawambu.

I koja je fora da se stalno nabijes u protivnikovih 20-30 metara, i onda cekas loptu ledjima?? Zdjelar vodi loptu, svi bleje u napadu, onda on bukvalno mora da pridje uglavnom do desnog/levog beka, i doda mu loptu na metar.

Dakle to je toliko predvidiv i dosadan fudbal, i sto je najgore, prevazidjen odavno. To cak ne prolazi ni protiv njivaligasa vise.

Taj problem mene uzasava vec duze vreme, i nemam ja problem sto je Djukic kao Djukic trener, bole me usi ko je, ako napravi igru, da to lici na nesto. Znaci ili neka disciplina igre, ili leprsavost pa na gol vise. Za sada duplo golo, i nekako se ni pojacanjima ne radujem, treba to da se poslozi, inace cemu sluzi trener.
 
Последња измена:

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.448
Reaction score
12.056
Локација
Beograd
Makar su krenuli da dovode tamo gde nam skripi a ne da gomilaju zadnje vezne kao prethodnih sezona koji kvare igru protivnika a i nasu...Spic,sada i desni bek samo sto nije.Valjda ce i tu desetku od koje sve zavisi da pojuri iglica :rolleyes:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.811
Reaction score
29.810
Локација
Beograd
Očigledno mi isteklo vreme za ,,editovanje,, ne zamerite na uzastopnom postu (ako se neko ne ubaci ,,između,,), ali baš me zasmejaše ova dva brata Hrvata sa analizom ,,igre,, Partizana! :buhaha Bravo za momke! :clap

E...ali sad se tu malo postavlja pitanje da li je sve ovo samo za smeh, ili baš obrnuto...za brigu i za prst na čelo... :icon-rolleyes: ...šta li Đukić i Ilev misle o svemu ovome... :icon-rolleyes: ...primećuju li i oni činjenice koje nam braća Hrvati tako jasno ,,crtaju,, - da je naša ,,igra,, faul za nas, faul za njih, pa tako redom do kraja utakmice i sve na Tavambu, pa šta se desi, desi se...ili se ne desi...
I tako cele sezone...trebalo je to izdržati... :food-smiley-019:

EDIT:
Opet je pomenuta ,,desetka,,...ma čak da pristanemo na to da baš ta ,,pozicija,, i nije pod ,,moranje,, (igraće Pantić, ili šta ga znam ko, Suma, Kokir, Đerlek) ali jebiga, onda mora da se igra vrlo timski, da se otkriva, pokriva, dodaje, kombinuje, zatvara, otvara, IGRA FUDBAL, i da zato pozicije 4,8, i 7,11,9, igraju sa tom 10 (ko god da je obuče) onako kako treba!
DA IGRAJU FUDBAL!
A ne neku ,,alibi,, skrivalicu po terenu! :banghead:
 
Последња измена:

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.896
Локација
Ndžamena
Moram da priznam da mi se dopao pristup materiji ovih Hrvata, iako mi djeluje da ne prate baš situaciju u potpunosti, no to je valjda i normalno. Pitanje je ko od nas prati njihov fudbal do detalja pa da se uporedi.

Samo "braća Hrvati", tu sintagmu ne mogu baš ni da pomislim, a kamoli da izgovorim.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Tacno tako Gorane, oni su odgledali par utakmica u LE, a mi gledamo sve utakmice moguce. Bas su dobro odradili analizu, ali ruku na srce, to i nije tako tesko? Odgledas 2-3 utakmice i to je to.

Bas si naso dobar izraz : "alibi igra". Ne treba vise nista da se kaze.

Ono sto mene brine, da li ce uopste nova pojacanja promeniti to stanje na terenu, ili igra ostaje ista, samo se pijuni menjaju. Da ne bude ispucavanje na Tawabmu = Ispucavanje na Gomesa. Ironicno, u tom slucaju bi bili cak i slabiji, jer je Tawamba korpulentniji :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.332
Локација
Žrnov
Izvinjavam se ako je off, naiso sam na jednu emisiju (Ne zamerite sto vode Hrvati kolko vidim)....

A što bismo ti zamerili što emisiju vode Hrvati? Ne razumem?

Izvini što navijaš za klub za koji je igrao Stjepan Bobek.

Kad smo kod prelaznog roka, meni se čini da je to sve potpuno besmisleno, pošto će nam ostati ovaj đilkoš iz Štitara.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.811
Reaction score
29.810
Локација
Beograd
Moram da priznam da mi se dopao pristup materiji ovih Hrvata, iako mi djeluje da ne prate baš situaciju u potpunosti, no to je valjda i normalno. Pitanje je ko od nas prati njihov fudbal do detalja pa da se uporedi.

Samo "braća Hrvati", tu sintagmu ne mogu baš ni da pomislim, a kamoli da izgovorim.
Baš sam se pitao da li će neko da primeti moju sintagmu i da ubrzo reaguje na nju... :D
Ko misli da su nam braća o.k. a ko ne misli nek uzme to kao ironisanje...i onda mirna Bačka...Baranja, Srem, Slavonije, Dalmacija...i sve tako redom...
A šta ja mislim - mislim i ovo i ono istovremeno, zna se ko sa nama govori istim jezikom, ko ima mentalitet sličan ( ili različit) nama, zna se šta je bilo kroz istoriju, kroz nečije lične živote, sudbine, uspomene (ali ne mislim samo i isključivo na crno)...a biti nekome brat ili ,,brat,, ili bukvalno ili metaforički...ili biti nekome rođak, kum...ne mora da znači idealne međusobne odnose (i u istoriji i u crnoj hronici)...

No, izvinjavam se za off, tema je fudbalska, emisije tih pomenutih momaka očigledno dobro urađene...teraj dalje...
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
A što bismo ti zamerili što emisiju vode Hrvati? Ne razumem?

Izvini što navijaš za klub za koji je igrao Stjepan Bobek.

Kad smo kod prelaznog roka, meni se čini da je to sve potpuno besmisleno, pošto će nam ostati ovaj đilkoš iz Štitara.

Nemam ja nista protiv Hrvata, taman posla, bas iz tog razloga ne bih da se zapocne bilo kakva rasprava na tu temu. To se vise odnosilo na njihovo favorizovanje Dinama, takav skup talenata kojih kod nas nema, a ispadose od tog "krsh Skenderbega" :D
Sto se tice prelaznog roka, potpisujem ovo sto si napisala.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
pogledah klip sa "analizom" Partizana i ciganije od prosle godine... meni i ne deluje kao nesto wow dobra analiza, uzeli nesto statistike, odgledali pola neke utakmice i kao procitali igru i stanje u timu.... a pritom su ocigledno ostrasceni navijacki ka svojim nekim timovima, neki ultra giga mega talenat vlasic valjda rekose, i jos 6-7 mamicevih grla koja su jelte reprezentativci... a s druge strane Partizan nema nikoga, pa onda gomila netacnih informacija... Jankovica pominju kao jedini prospekt, sto je daleko od istine (ako ni zbog cega drugog, onda jer ni ne moze da igra u reprezentaciji jer je Crnogorac) a ne pominju recimo Pantica i Zdjelara (mada ovo je mozda prica pre nego je ovaj dosao kod nas) ili Markovica i Djerleka, ili Kokira itd... Da li ce iko od njih i biti nekada na najvisem nivou videcemo, ali ova prica njihova je skroz povrsna, plus kad su krenuli da pricaju o tehnickim karakteristikama ekipe pa kao Everton je jaci sa tehnikom od... nebitno koga, ali da Everton ima jaku tehniku on bi igrao u nekom jakom timu iz bilo koje od najjacih liga, on definitivno jeste bio srce Partizana (sto se i vidi od kada nije vise kod nas) ali on nije igrac koji pravi igru... i naravno da bi svako ko nas pogleda 15 minuta video da nam je celi plan igre gadjaj Tawambu, za to ti ne treba nikakva statistika
Jedino sto sam cuo a da nisam imao pojma da je tako je podatak o faulovima, sto opet nije analiza vec samo statistika, na osnovu koje bi moglo da se kaze da smo borbena ekipa koja igra sa dosta kontakta i duela, a mislim da svi vidimo da je to daleko od istine, par igraca je bilo takvo, dok je ogromna vecina bila po principu "borba/duel ako bas mora"...
tesko da smo mi ikad bili ekipa koja namece stil igre sa dosta faulova, sto mozda i nebi bilo lose da je istina, plasim se ipak da je ogroman broj tih faulova vise bio iz nemoci nego nekakav plan...
broj losih dodovanja koji je ocigledno bio previsok, je i zbog lose kretnje svih igraca (ko li je kriv za to...) a i zbog nekvaliteta koji je bio vidan, kod bekova, kod zadnjih veznih, kod Sume, kod Tosica, kod... e sad da li nekvalitet posledica godina, povreda ili slabe tehnike, a mozda i kombinacija svega, mislim da je svakome od nas vidljivo ko je iz kog razloga takav kakav jeste...

da bi se situacija poboljsala trebaju nam dva dobra beka, jedan dobar srednjak i bar jedno dobro krilo, verovatno i half... pola tima :(
a da TREBA NAM I TRENER al koga briga za to...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.298
Reaction score
18.580
Локација
Kej Republika
Dzaba i top pojacanja kad dolaze u Djukin "sistem". Jebote koliko mi je covek ubio zelju za FK. Daj Boze da 97% foruma gresi i da on nesto i uradi sledece sezone, ali mrka kapa.
A i na sta je Mileva spala, niko nista da zucne oko pojacanja, malo da nas lozi. Kavurma izgled nije dovoljno iskusan da przi nas stare vukove :)
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ожеговић новајлији: Ти долазиш, ја одлазим
08 јун, 20185

На ово би сигурно неко додао: у свакој шали има и мало истине...

riki(2).jpg
ФОТО: В. Влајић

Испред аеродромске зграде забележен је и случајни сусрет Рикарда Гомеша и – Огњена Ожеговића!

- Ево, враћам се с мора – био је расположен Ожеговић, видно преплануо од сунчања и уживања на песку и у таласима.

Староседелац се, шеретски, обратио новајлији:

- Ти долазиш, ја одлазим!

На ово би сигурно неко додао: у свакој шали има и мало истине...
zurnal
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top