Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
373
Reaction score
2.493
Локација
Pozega
Prvi smo na tabeli, jos uvek igramo Evropu a mart je mesec. Nema mesta za pljuvanje i vredjanje. Veceras bez energije i koncentracije. Pojedinci nasi krajnje limitirani ali i sa njima Stanoje cedi suvu drenovinu.
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
546
Reaction score
2.176
Локација
45
Psovanje igrača i trenera
И ајде нека неко каже да је ово неочекивано. Сисе на терену, фуњаре у ложи и јајара на клупи! Пичке!!!
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Bukvalno kao kada Bajern da dva komada u prvom Augzbugu i zatvori drugo, tako je ovo izgledalo. Totalna nemoc i apatija. Verovarno najsramotniji derbi unazad godinama. Nastavili smo da od njiovih odrona pravimo igrace i trenere. Sreca pusta da nisu sutnuli vise od jednog suta u drugom poluvremenu(a i taj je mogao da udje) inace bi bila totalna katastrofa. Nemam i dalje objasnjenje sta smo ovo gledali u prethodnih 2 sata.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Nastavlja se trka. Svaki poraz u derbiju boli. Celu srednju školu nisam osetio slast pobede iako smo uzimali titule.

Ovo večeras jeste sramota trenera ali idemo dalje. Postoji još jedan derbi i još dosta utakmica da se stvari poprave. Bar je, nadam se jasno kako se u derbi više ne ulazi.

:napred-partizan:
 
Последња измена:

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
232
Reaction score
581
Локација
Bijeljina
Žao mi je što su nam ponovo prodali foru aut.
Sudija govedo. FSS ukinite VAR ako ga nećete koristiti.
Dejo više junac nego tele.
Stanojević mora da pogleda snimke utakmice i popriča sa igračima o reakcijama na dešavanja tokom utakmice, da ih pripremi na bezobrazluke.
Jebiga zakomplikovali smo opet.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.277
Reaction score
7.067
Sudiji jebem majku i i sve zivo i mrtvo. Picka ona jadna preplasena. Dalje, toliko smo bezmudo usli u utakmicu da ja nemam rijeci. Iskreno sam se nadao povoljnom rezultatu, a ovi nas rutinirali. U prvom nas stisli, dva komada, u drugom nam prepustili sredinu, ali mi ideje nemamo. U jednom dijelu drugog, kad su nas ponovo stisli, 100% sansa onog glavutana ciganskog. Necu da pominjem imena, sredina nam je bila kurac i naprijed i nazad, desna strana pakao, bez obzira ko igra. Napad odsjecen, napadaci neprimjetni u svakom derbiju do sada. Pritisak mi je na 300 skocio, izasao sam da prosetam da ne bih polupao sve u kuci.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
374
Reaction score
1.537
Nastavlja se trka. Svaki derbi boli. Celu srednju školu nisam osetio slast pobede iako smo uzimali titule.

Ovo večeras jeste sramota trenera ali idemo dalje. Postoji još jedan derbi i još dosta utakmica da se stvari poprave. Bar je, nadam se jasno kako se u derbi više ne ulazi.

:napred-partizan:
Ako ce tek sad da nauci kako se ulazi u derbi...dugo mu je trebalo
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.675
Kad god je optimizam bio veliki,nismo dobro prolazili. Morali su sasvim drukciji igraci da izadju,na pojedinim mestima.Podbacili su glavne poluge.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Desila se i utakmica koja je pokazala sve slabosti i pojedinaca i pojedinih delova tima, pa na kraju samim tim i celog tima.
Nisam nesto spektakularno razocaran, sled dogadjaja na utakmici je bio takav da sam ispizdeo na poluvremenu a do kraja se mirio sa porazom.
Danas je udba bila bolja, ne spektakularno ali su se nasli na pravom mestu u pravo vreme i stekli kapital.

Kao sto neko rece, Stanoje cedi suvu drenovinu, po izjavi nakon utakmice zakljucujem da je svestan sta je uradio. Elem dodju i ovakve utakmice kada sve slabosti i manjak koncentracije izadju na videlo, a na zalost po nas to je ovaj put bilo u derbiju.

I dalje mnogo podrske za ovaj tim, ceracemo se jos!
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
373
Reaction score
2.493
Локација
Pozega
Cedi suvu drenovinu, al on ih je sve doveo.
Dal i sa kojom namerom nek svako ceni.
Posle njega ni dugmići neće ostati.
Pa ko da nam dodje kada ni ovi koji su tu neprimaju platu redovno. Scekic pre odlaska tvrdio da mu se duguje sedam plata. Pa pogledaj samo Dragovica veceras u odnosu na Scekica i Senicanina. Mi smo trenutno klub koji nema upravu dostojnu Partizana. Ali moramo ga zbog toga voleti i cuvati jos vise i jace.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Sve mogu da razumem Stanoje, ali ne mogu da razumem kretanje na sredini sa Jojic/Zdjelar/Natko? Jel moze neko da mi objasni? Ako si izasao da igras cekalicu kako si mislio da ova trojka moze da donese prevagu? Pa svi znamo da Jojic/Natko NE MOGU zajedno, jer nas onda pretrcavaju u sredini i haos bude. Koliko derbija smo dobili na Kombo Scekic Zdjelar. Mozda ce na kraju biti istinita prica da Jojic ima u ugovoru da mora da igra, posto ja jednostavno ne vidim razlog konstantog drzanja njega na jakim utakmicama. Nadam se da ces konacno nauciti iz svojih gresaka i da cemo im jebati majku na JNA
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.402
Reaction score
3.272
Локација
Tamo gde su Grobari
Veljko je ovo sranje bilo, ne želim da udaram po igračima, ni po treneru iako mi teško pada. Poraz od njih je uvjek bolan, jer su kreteni ciganski, koji se i na 2:0 ciganišu, koji i na 2:0 kradu jer su se usrali, iako smo bili jadni večeras!

Treba još više voleti Partizan, treba nam još jača podrška do kraja, momcima je sigurno najteže!

:napred-partizan:

Ps: Jebaćemo im sve na JNA!:angry-smiley-002:
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.786
Reaction score
22.982
Локација
Beograd
Iskreno flashback na derbi partije sa Reberom i Tumbom u rupi gde izgube u svlačionici...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top