Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.929
Da ne misliš da imam nešto lično protiv tebe (recipliram ti vec koji put u par dana), ali Lazar nije ni blizu našeg najboljeg fudbalera, nećemo preterivati.
Ni u snu ne može biti bolji od Rikarda, Natka, Zdjelara, Meniga.
Po učinku na terenu ni od Uroševića. Po iskustvu - tu je uz Natka, a po trenutnom kvalitetu...

Lazar Markovic je Messi za Meniga, razlika u kvalitetu se meri u kilometrima.
Zdjelar poslednje 4 utakmice se raspada. Ali mnogo ga cenim i vratice se.
Znaci Lazar i Natko po mojoj meri su na istoj ravni uticajno u ovoj timu 21/22, samo Lazar ima manje slobode u igri.

Kamo srece da imamo tri Lazara Markovica, na levom,desnom krilu i umesto Jojica.

Pored ove konkurencije LM moze da bira poziciju na terenu. Plus kapiten, mora malo respekt za coveka.
 

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
Apropo ovog teksta o Jojicu , bio je pre toga jedan tekst gde se postavlja pitanje zasto navijaci zvizde Jojicu.
U sadrzaju teksta stoji kako Milos Jojic toboze nije najgori igrac Partizana i samim tim ne treba mu zvizvdati.

Licnog sam misljenja da redakciju mocart sporta treba zapaliti.

Ja ne znam cemu toliko pravdanja Milosa Jojica , kako u medijima tako i ovde na forumu .
Milos Jojic nije Samed Bazdar , on nema 18 godina nego 30 .

Doveden je kao veliko pojacanje ,a i plata mu nije nimalo skromna za nase uslove .
Vec je drugu sezonu u klubu , a njegov doprinos ekipi je apsolutno minimalan .
Svaki , ponavljam jos jednom , svaki , bitan mec on balansira izmedju lose partije i teskog kiksa .

Da li mi kao publika i navijaci imamo pravo da njemu zvizdimo , apsolutno da .
Ruku na srce, Zeka nikada nije puno znao fudbala, pregled igre mu je posebno sporan i u Dortmundu je uglavnom igrao po boku. Ali da mu je doprinos ekipi minimalan je jednostavno netačno. Ima fantastičan prekid, nije box2box igrač, stalno se pojavljuje iz drugog plana i pretrči najviše od svih u ekipi.
Drugo, kada primiš pet komada a moglo je da bude i gore, nikada jedan igrač ne može biti kriv. Kad je Tatko izašao jer je Markec došao na to mesto a on ne zna da brani prostor i oba naša centralna vezna su se raspala bukvalno. To dalje povlači da su štoperi na vetrometini, i odatle bezbroj šansi za protivnika. Pa taj Zeka Jojić je izgledao kao zmaj protiv Sparte. Fudbal je KOLEKTIVNI sport i retki su igrači koji mogu da individualnim kvalitetom nadomeste timske probleme i oni sigurno neće igrati kod nas.
Ovo je Stanojevićeva greška direktna i on sada pokušava da se vadi kako nam ne odgovaraju takve ekipe i slične gluposti. Za ovu utakmicu apsolutno zaslužuje kritiku.
ALI NE, TI KAO NAVIJAČ PARTIZANA NEMAŠ PRAVO DA ZVIŽDIŠ I PLJUJEŠ NAŠE IGRAČE, POSEBNO ZA VREME UTAKMICE.
Prvo i najvažnije jer je to kontraproduktivno, jer će taj igrač biti još gori. Drugo, jer je to ciganski manir i običaj a mi smo grobari i ti igrači nose sveti dres, koji nisu sami obukli već ih je neko izabrao i poslao na teren.
Zviždite i psujte upravu i trenera ali igrače ne dirajte.

 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.225
Локација
GG 1978
Potreban nam je bljesak mladog igraca, da eksplodira Baždar , takav detalj moze odlučiti prvenstvo i podići ekipu a i navijače.
Mi moramo danas pobediti kako znamo i umemo da se psihološki vratimo u meč.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
A da li je mladi igrač trenutno u stanju da bljesne i koliko se u klubu dobro radi sa njim pa da on može da ekspresno bljesne?
Ili se samo misli na to ko je sledeći mladi igrač koga bi da prodaju?
(Gledao sam juče Teleoptik pa sam još pod utiskom, pa čak i malo zabrinut...)

Evropa i Linglong su dva različita sporta.
Sve što pišemo na temi o Evropi, može da bude sasvim različito od onoga što pišemo na temi o Linglongu.

Na Linglong uglavnom nemamo zamerke, imamo stvarno duge nizove sigurnih pobeda (i poneku labavu)...
Nadam se da ćemo danas sigurno da rešimo ovo...

Evo ja ću da požurim da stignem na utakmicu, pa da požurim da stignem kući, pa da požurim da stignem na posao, Partizane, daj molim te požuri da rano povedeš, da malo smanjim stres kojem sam tako često izložen...
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.289
Reaction score
16.107
Локација
Beograd
Potreban nam je bljesak mladog igraca, da eksplodira Baždar , takav detalj moze odlučiti prvenstvo i podići ekipu a i navijače.
Mi moramo danas pobediti kako znamo i umemo da se psihološki vratimo u meč.

Mene je sa ovom upravom svaki put strah bljeska nekog od naših mladih igrača zato što znam da će da ga prodaju u rekordnom roku za male pare. :mad:
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
405
Reaction score
1.542
Lazar Markovic je Messi za Meniga, razlika u kvalitetu se meri u kilometrima.
Zdjelar poslednje 4 utakmice se raspada. Ali mnogo ga cenim i vratice se.
Znaci Lazar i Natko po mojoj meri su na istoj ravni uticajno u ovoj timu 21/22, samo Lazar ima manje slobode u igri.

Kamo srece da imamo tri Lazara Markovica, na levom,desnom krilu i umesto Jojica.

Pored ove konkurencije LM moze da bira poziciju na terenu. Plus kapiten, mora malo respekt za coveka.
Iskreno se nadam da si bio ironičan za sva četiri bolda.
U slučaju da nisi, da krenem redom:

1. Kvalitetan je fudbaler bio i Adriano dok je žario i palio, on je i sad kvalitetan ali fan forme u nekoj Brazilskoj faveli.

2. Porediti Bubrasa Natha, čoveka u poznim godinama koji zna šta je sveti dres i poštuje ga više od mnogih u ovoj ekipi sa manekenčićem koji trčkara u istom ritmu svaku utakmicu i tek ponekad bljesne neki sprint gde ga oduvaju u duelu, je ozbiljan greh načinjen prema pravom kapitenu ove ekipe.

3.Kamo sreće da se ni jedan, ni drugi nisu vraćali nikada više u klub.
Voleo bih da se napravi anketa za njih dvojicu da vidimo šta kažu članovi foruma, slažu li se što su tu.

4.Ovo je po meni neozbiljno, nismo mi fk dubočica već Partizan, kakav prostor, kakvo kapitenisanje?
Ne igra on ispred svoje zgrade i nije juče izašao iz omladinske škole.

Za zalaganje na terenu na časove može kod Zdjelara, Ostojića, Uroševića, Natha, Vujačića...
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Opet Jojić, opet Miletić.... Nek nam je Bog upomoć :pop
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
3.987
Локација
NBG
Ako dolazite na stadion svoje lične frustracije ostavite kući ili zaobiđite Humsku ulicu u širokom luku.
Negativna energija nam ne treba, treba nam glad za titulom. Možda ona nekome ne znači, ali Partizanu u ovakvim vremenima znači mnogo. Igrač Partizana jeste svetinja. Možda je ispod kvaliteta za Partizan (a mi smo nivo evropskog velikana uvek bili, uvek bi treća liga u Evropi zbog loše vođenja i drugih faktora) ali dok trči i bori se i daje svoj maksimum to je to.

Ono što je Jojić doživeo je sramotno. To nije doživeo ni Babović ni sns odbornik košarkaš. Podsetimo se da je isto tako na meti navijača bio i najveća ličnost JSD Partizan više puta Duško Vujošević. Što govori o nama kakvi smo. I da ona granica nismo isti se smanjila i da je gotovo nema. Pritom Jojić je u četvrtak igrao na istom nivou kao Zdjelar i Jović, ali je antipatican jer je vegun, čita knjige, sere po mrežama.

Ja jedinu tuču u hali sam zamalo imao kada sam obrusio nekim likovima što su konstatno vređali Milenka Tepića u Areni na F4 Aba lige protiv originalne ciganke.
A Tepara dominacija u svakom smislu na toj utakmci.

Pristojan deo odgovornosti snose navijači u smislu gde se nalazi trenutno JSD Partizan.

Ako vam ovo nije dovoljno da se napune tribine a da se bes i pozitivna energija ne prenese na igrače, možemo komotno da zatvorimo radnju.

 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
375
Reaction score
2.322
Локација
Kraljevo
Sad ušao na istok, malo je reći da sam razočaran. Imali smo sve - odličan termin, vreme još bolje, poziciju na tabeli, potrebu da podržimo tim - i ovakva poseta?
E, pa zato se ciganima i može da vrše onakav pritisak na sudije i medije.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Plus kapiten, mora malo respekt za coveka.
Postave:

Partizan: Stevanović – Lutovac, Miletić, Vujačić, Urošević – Zdjelar, Jojić – Marković, Pavlović, Menig – Rikardo.

Napredak: Vasiljević – S. Jovanović, Kojičić, Spremo, Spremo – Marjanović, Rašković – Đ. Jovanović, Đuričković, Kočić – Melunović

Pavlović, po čemu on zaslužuje minutažu..
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.749
Само зато што је бонус, а Марковић је капитен па је Терзић константно у сенци и увек четврта опција за крилне позиције. Селекција играча је таква да морају да играју или Јојић или Смиљанић. Избор пада на овог првог у таквој ситуацији. Јевтовић је замена за Здјелара или да уђе у финишу меча да "закључа". Свиђа ми се избор Лутовца за бека и Стевановића на голу, а можда је Остоја могао уместо Ћелавог. Немамо право на кикс до дербија, то је преломна тачка овог првенства. Нек нападамо свих 90 минута без калкулација и уписаћемо нова 3 бода. Ајмо црно-бели !
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
@zive
Po tome što nema ko drugi da igra.
Uostalom da je dve godine dobio Jojićevu minutažu, sasvim je moguće da bi bio u boljoj formi.
I dečko je ,,desetka,, gurati ga na zadnjeg veznog je kontraproduktivno skoro kao da si Sumu stavljao tamo...
Ajd videćemo danas na utakmici ko će gde i kako...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Kad će više taj Fejsa. Verujem da je fizički bolje spreman nego Lola na primer.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top