Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.770
Локација
Beograd
Pa ko još veruje u sve novinarske informacije, kad nas iskustvo uči da najmanje pola objavljenog nema nikakve veze sa istinom - oni prosto moraju da izbacuju informacije dan za danom, i neprestano nešto spinuju, da bi privukli interesovanje za svoje portale, novine, itd...njima nema nikakve veze to što su informacije lažne...
Pa, sećate li se ko je sve najavljivan u prošlim godinama kao neko naše pojačanje, pa ono ništa...ihaha je bilo toga...i najavi, i ničega od tig istih najava.

Što reče kolega uvalite se u neku fotelju, popijte pivo, ledenu nesicu, ili nešto drugo, treće, četvrto, šta vam je već po volji, poslušajte neku muziku, ili, što da ne, odgledajte neki film...
...i pustite Ivicu Bombaša da dovrši neku misiju-akciju koju je već sigurno zamislio...sad mu je i Đuka tu, da pripomogne, kao u onoj staroj, nas dva brata oba ratujemo...
https://www.youtube.com/watch?v=9B1SCNd4LZA
https://www.youtube.com/watch?v=9MXpvbwyKi0
https://www.youtube.com/watch?v=ttxBuJfP1cU

Daleko je još do prve utakmice, pa, iako su (nadam se) Ivica i Mladoženja već na prvoj liniji fronta, opustimo se bar mi navijači sad malo...
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ja sam to malo cigance Pantica vec "obradio" ranije, ali cini mi se da nakon transfera Milenkovica i pomoci oko ovog novog (da mu ne pisem ime) trenera, treba vratiti neke dugove. Naravno, to je pakt sa djavolom koji u potencijalu vredi jos jedno +15 miliona na konto naseg duga, al' eto imacemo za sta da se zahvaljujemo Predsedniku kad nam omoguci da struju ili grejeanje placamo na rate.

Kako god, na stranu blage i poeticne reci koje treba uputiti Dachici, ali sine ciganski, hebe mi se za tvoju karijeru i to sto si nekada ludovao po Ibizi lozeci okolo da si igrac Chelsea, kad je jedan Sasa Lukic bio na klupi u Partizanu. Medjutim, kad su ga njegovi menadzeri ugurali cak u A reprezentaciju (!?) gde nema mesta za Ljajica, mozda je tvoj ciganski tatica skapirao da nije bas sve tako izgubljeno za tebe ili vam je jednostavno preselo, kao istinskim eruditama, ono elokventno bahacenje ciganske familije Zivkovic iz tuzne srbijice, pa ste eto resili da malo izbalansirate situaciju u tom polusvetu. Greota stvarno da oni budu veci cigani od vas.

Kak god, "strucno" da vam kazem da bih zbog Race Petrovica, rado video Evertona na klupi. Cak ako bi ovaj prvopomenuti dosao na pozajmicu... Pa vi vidite.

Smatram da su nam iskljucivo potrebna pojacanja u defanzivi ako zelimo LS, ofanzivni potencijal je solidan, ali samo pod uslovom da primamo jedal ili nijedan gol, a to nije moguce sa postojecim sastavom.

Nemoj da se uvredis, ali ovim se i nisi bas proslavio u poznavanju fudbalske igre, iako imas pretenzija. Ako je nas ofanzivni potencijal solidan, onda ne znam kako opisati onaj bezobrazluk u finalu kupa. Ako cemo tako trcati kontre u Evropi, ja dizem obe ruke da se vrati onaj nesrecni Abubakar i ono malo cigansko goveche sto pis*a evre po drugima. Videti pod AZ Alkmar. Sta god su istrcali, to su dali.

Kad vec pisem o tome, meni je i dalje nejasno kako smo dobili prvu protiv njih u Bgd-u. Ljudi nas rasturili fudbalski, napadi ovo-ono, a mi golove kao na traci.

Mislim da svaki navijač Partizana treba dati sebi malo oduška :D Opusti se uz pivo naravno, neki ledeni nes coffe ili slično - mada to grobari retko kad konzumiraju :D , šta ko već voli. Uvali se u fotelju, pusti muziku po sopstvenom izboru, uđe na ovaj forum i čita i uživa. Uđe na naš sajt i prati vesti, izveštaje.

Mora da je komsinica bila blagonaklona prema tebi (if you know what I mean), kad si ovako nesto napisao!? Ej, kao da navijamo za Macvu Sabac - pa sad vecno prolece i sirene sa harfama, jerbo usli smo u prvu ligu i koga briga i kakve brige mi imamo!? Covece, ovo je proklet klub. Osvojis titulu, ode trener, sad cemo da nakantamo neke idiote u ovom prvom/drugom kolu, pa ce onda neki nas "kljucni" igrac da otkrije da je oduvek mastao da igra u nekom inostranom klubu manjeg renomea od naseg, ali za vecu lovu, pa cemo na kontu tog shi*a da prodjemo recimo neki Salzburg opusteno i onda u play-offu protiv pirejskih cigana ima da bude pravo ludilo. Mada ako povedemo Radishu kao druida, Ivica povuce dve, Vuchelic odsece sebi mali prst kad krene da krati tompus i ako nekako ofarbamo Strajinica umesto zloslutnog Kovinjala, sanse su nam tu negde da preokrenemo tragicnu sudbinu.

Previše energije je utrošeno na podele, nervoze zbog Miljkovićevih grešaka, Babovićevih bravura, Jovančićevih polušansi i šansi, prečki protiv Ludogoreca, Trajkovićevog crvenog, 20 bodova zaostatka prošle sezone, prečke Ninkovića protiv Augzburga i primljenog gola od istih u zadnjem minutu...

Nemoj pogresno da me razumes, ali ja sam na tu utakmicu dosao pomiren sa sudbinom da ce Milinko da izgubi 3:1. Oni koji su bili na stadionu nisu se mnogo iznenadili kada su Subic i Niknovic omogucili da se postigne i taj poslednji gol. Svi su bili u fazonu, to je to, idemo kucama.

Kazem ja, proklet klub, ali kao i kod starih jevreja gde se zemlja obradjuje sest godina, pa onda sedmu godinu ostave da miruje, kao kad im robuje i sluze sluge sest godina, pa im daju slobodu sedme godine, tako cemo mi i ove...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Izvinjavam se što upadam. Kakvo vam je mišljenje o Subiću? Da li računate na njega ? Zašto je uopšte otišao na posudbu, nije loše igrao.

Da li je imao problema sa povredama kod vas ?

Hvala, ako je offtopic nek kažnjava moderator :D

Korektan momak, našeg navijačkog opredjeljenja, borben, ali je nedovoljno kvalitetan igrač za Partizan.

Ako si ti to napisao "posudbu", evo Hoffmana nazad izgleda. :D
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
@mrzim_sve
Delimo delimično isto, u najmanju ruku slično mišljenje. Ovaj klub je nešto čudno, ti to čudno kažeš "proklet", a meni je sve to čudno, bajno, sjajno, užasno, strašno... Ali, znam da se razumemo. Pa da, to je Partizan i na to nas je i navikao. Zbog toga baš i kažem, možemo da uživamo par dana/nedelja posle ovako teškog prvenstva.
Možda neko nema apsolutno nikakvo poverenje da će ova ekipa ostati i biti pojačana, možda neko smatra da koliko god se pojača opet nije dovoljno za neki evropski iskorak... Ali, niko ne može da tvrdi da iako dođu kao pojačanja odličan štoper, bekovi, zadnji vezni, "desetka", a niko ne ode, možemo u LŠ... Jer to je fudbal ali pre svega to je Partizan :D
Navikao nas je na emotivne, psihičke i fizičke turbulencije, nema ravna linija i kolotečina, nego udri, hardcore. Ali, smemo valjda ovu titulu da proslavimo kako dolikuje jer je velika, a uz to slavlje smemo valjda da se i opustimo. Makar nas uveriše rečima (bar mene) da će Everton da bude bar do kraja kvalifikacija a i Leonardo, da dolazi dobar štoper... Pa sad, moje mišljenje je da je to daleko ali daleko ispred tima prošlog leta. To mi daje puno vere u rezultat. Mislim, vera u Partizan nije uslovljena igračima koji su tu, Partizan sam po sebi pruža veru.
Što se tiče utakmice protiv Augzburga, posle primljenog gola kao da se desilo nešto što nije tako strašno. Nisam mogao da poverujem, a opet itekako bih sebi samom bio čudan da sam se iznenadio tom tako specifičnom trenutku koji se s vremena na vreme dogodi našem klubu.

Mada ako povedemo Radishu kao druida, Ivica povuce dve, Vuchelic odsece sebi mali prst kad krene da krati tompus i ako nekako ofarbamo Strajinica umesto zloslutnog Kovinjala, sanse su nam tu negde da preokrenemo tragicnu sudbinu.
I sve to u eksluzivne snimke Pantića :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.770
Локација
Beograd
Korektan momak, našeg navijačkog opredjeljenja, borben, ali je nedovoljno kvalitetan igrač za Partizan.

Ako si ti to napisao "posudbu", evo Hoffmana nazad izgleda. :D

Izvinjavam se opet, ovo zadnje ne kontam.

Za ovo prvo hvala, inače navijam za Željezničar pa se zato i raspitujem.

Pozdrav, i halalite :D
Subić je jedan od stotina i stotina igrača koji se nisu duže zadržali u Partizanu, ali to uopšte ne znači ni da je on bio mnogo bolji ili mnogo gori od nekog proseka...jednostavno tako mu se ,,zalomilo,, kako se ovde kod nas kaže, tj. takva mu bila sudbina - svaki trener ima neku svoju viziju i ideju, i često navijačima nije jasno zašto trener forsira baš nekog beka, a ne nekog drugog, ali tako je kako je...
Ovde su neki treneri imali poverenja u bekove Miljkovića, Bogosavca, Miletića, neki drugi treneri bi možda mislili drugačije...i to je to.

Ne bih ocenjivao Subića previše, šta ga znam, u Partizanu je bio prilično borben, solidne snage, brzine, velike volje, nije bio loš ni sa loptom...ali nemam pojma u kakvoj je trenutno formi?

Ovo zadnje što ne kontaš je u smislu da si upotrebio reč ,,posudba,, što se s ove strane Drine tumači kao da si rekao nešto na Hrvatskom, a taj jezik nije svima baš omiljen... Hoffman je član Foruma koji se povukao odavde, ali dok je bio tu, često je pominjao neke hrvatske pojave (u negativnom smislu)...i zbog toga (tvoje ,,posudbe,,) se kolega našalio da će se Hoffman sad vratiti...
Al moj ti je stav da se ,,granica,, između Srpskog i Hrvatskog nikako i ne može tek tako precizno ,,povući,, (iako bi mnogi baš to želeli) a da ne pominjem tek Bošnjački i Crnogorski... posuditi, pozajmiti, posudba, pozajmica...
Sve ti je to, jarane, isti jezik, i svi smo mi u istom loncu, a najmanji je problem što je jedna reč u nekom kraju Brdovitog Balkana, drugačija nego u nekom drugom, al jebiga...
Često tražimo dlaku u jajetu ali zato često dobijemo i nešto mnogo gore i od dlake i od jajeta...
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.003
Reaction score
3.749
Локација
Larsone, ne citiraj poruku iznad svoje, za to sleduju poeni. :D
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.996
Локација
Kobasicarija "Venac".
danilo pantic?
bogtejebo, radije bih gledao kangu-mangu kod nas nego njega.
kapiram da je ovo glupost sto pise mocart, jer kako drugacije objasniti da se mi interesujemo za igraca koji ima epizodnu rolu u ekscelzioru. mada, mi smo partizan, mesto gde logika ne obitava.
nemoj ramadani, tako ti ovce koju si obljubio u detinjstvu. imas ti jace stihove u kartama.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Izvinjavam se opet, ovo zadnje ne kontam.

Za ovo prvo hvala, inače navijam za Željezničar pa se zato i raspitujem.

Pozdrav, i halalite :D

Brz, odlican dribler, ogroman potencijal, ne igra zato sto nema pravog menadzera.

Javite upravi da plate sta god Partizan trazi. Imamo jos jednog bivseg igraca Intera iz Milana sa kojim mozete da ga uparite. Letnja akcija
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Menadzercic zna da svi ko zapete puske cekaju da procuri neko ime sa Ilievog spiska bombi pa lepo plati tekst i uradi reklamicu svom igracicu.....
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
http://zurnal.rs/fudbal/partizan/49085/bomba-iz-humske-pantic-pred-povratkom-u-partizan

Molim Ilieva da se ne zajebava jer samo će učiniti timu lošu stvar angažovanjem ove cigančice za igrača. Jer sad treba da ceo stadio zviždi novom baboviću? Molim te da ovoga idiota proslediš na drugu stranu brda, tamo mu je mesto.
Nije to što je otišao, ni prvi ni poslednji. Nego je bio toliko kurčevit i toliko nadmen da ja to nisam video.
Tipa koja suspenzija, ja bre idem u Čelzi da guram loptu, i primam 900k evra godišnje a vi seljaci se jebite po ovim livadama.

Pantiću CIGANINE odjebi :pickaciganska
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.275
Локација
Žrnov
Ja sam uvek za to da se naš igrač vrati u klub... pa čak i nemam ništa protiv da kad nekome "zapne" karijera, da li zbog povrede ili nečeg drugog, da mu klub pomogne. Naravno, preduslov je da je on bio korektan i da je i on pomogao klubu u tom nekom prvom mandatu... što se ovog malog picopevca tiče, užasno bi bilo da ga vrata... ne da ničim nije zaslužio da mu klub pomogne, nego mu treba zabraniti i na parking JNA da uđe.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top