Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.495
Reaction score
13.539
Локација
tamo daleko...
Niti onaj ko se nicega ne....tako je Jasmina. Meni nije jasno kako neki grobarski drugari tvrdoglavo brane pogresne stavove.

Da li ce ljudi koji su branili .......... todorica, sutra ako on sprovede po nalogu nekakvu fuziju da bi se ispunile ciganske zelje, da nam dokazu da smo kao isti, navijati za takav Partizan. Ja necu sigurno. I nece biti price nemamo drugi klub, jer bolece me bas kurac za takav klub
Klub nisu samo rezultati, trofeji i puko postojanje.

Bez pogrdnih prideva.
Spejs
 
Последња измена од уредника:

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.465
Reaction score
2.240
Jedan je Dule Vujosevic mada u ovom trenutku ko da dodje u ono rasulo koje vlada u klub nista ne bi uradio. Korak po korak prvo finansier koji je spreman da klubu da nekoliko doza infuzije da nas spasi od aparate pa onda novi trener, asistente,igracki kadar novi sportski direktor i tim menadjer.Djikicu zelim puno srece u novi klub pa ako sledece sezone ne budemo u mogucnosti da se borimo za sampionski prsten u baba ligi to neka bude negova ekipa.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Iskreno sam se radovao kao dete kad je potvrdjena vest da Džikić preuzima naš klub. Dal zavaran oreolom stare slave zbog saradnje sa Duletom ili možda sličnosti u konstituciji, ćelavosti pa I tim naočarima sam se ponadao da se radja novi general I neko novo svetlo vreme... Da će Partizan igrati neku lepu, lepršavu košarku sa kao nekad granitnom odbranom I još jačom voljom I mudima...

Od svega toga dobili smo lepršavost kakvu ni Muta nije kadar skrojiti... Iskreno sam razočaran. Ne zbog poteza Džileta (iako ode) jer I on je čovek I juri egzistenciju, ne zbog toga što ljubav prema klubu nije bezuslovna... Više zbog načina na koji je spremao I vodio ekipu. Načina na koji saopštava da nema nameru da podnese ostavku...
Da makar to kaže što je željan borbe I što mu je krivo, što želi da ispravi greške koje je ove godine zasrao... Ali ne, stare šmekerske fore kao da vodi klub iz vrtića, a mi mu dodjemo roditelji jer volimo ovaj klub bezuslovno kao svoje dete pa gutamo jer tobože šta mi znamo šta je dobro za naše dete...

Iskreno srećan sam ako ide, nije on trener za Partizan. Možda za neki bogati partizan, za neke gotove igrače ali mi nikad nismo bili takav klub. Sve I da postanemo mislim da bi izgubili dušu...

Šta I kako dalje... U crkvu braćo, sada nam samo Sveti Bog može pomoći... Vodja je doveo vodu gde je želeo. Ako I dodje to neko gašenje u šta sumnjam, bolje da smo se gasili ranije a ne ovo kurvanje I na kraju da svi ovi koji nose sveti dres dozvole da izgubimo od nekih tamo fazlija...

A naš kapetan broda nije pobegao kad je brod počeo da tone, a nije ni ostao na njemu... Nikad nije ni ulazio. Jer otkud voda dovoljno duboka za tako veličanstven brod na Zlatiboru "oca mu jebem"... malo je ono jezerce...
 
Последња измена:

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.272
Reaction score
34.109
Локација
vaginamandibularia

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Dobro zbog zlatibora je došao u partizan ajde... inače ne bi uspeo da gradi, a gradio je i pre... i što su ga poslali u partizan? Samo je svoje pare dao. Niti ga je uništio niti ga je zadužio više nego što je bio
Što ga je danilović aminovao?
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.272
Reaction score
34.109
Локација
vaginamandibularia
Sta da ti kazem, vodi ga kuci pa gradite zajedno. U Partizanu je statirao na poziciji prvog coveka kluba, ne vidim kakav je to pozitivan ucinak imao po klub. Sem ako ne mislis na silna zahvaljivanja buducem partijarhu, okretanje drugog obraza u maniru hriscanskog judejizma i slicne budalastine.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Kuki ako te zanima moje misljenje oko fuzije, stav je vrlo jasan.
Ako dodje do fuzije sa Dinamikom, to je za mene kraj. Niti ce imati moju podrsku niti cu vise ikad ici na utakmice.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Ma tako razmisljaju svi grobari u mojoj okolini blizoj,nismo mi kurvinskog mentaliteta,cigani se ugasili i ni jedan nikada nije uspeo u suprotno da me ubedi,ako i mi uradimo slucajno neku takvu glupost,gledacu samo Nba jebala nas kosarka.

Samo se nadam da im to nece pasti na pamet.
Druga stvar iskreno meni je mnogo drago zbog Dzikica,neka pici u Buducnost...ali kakvo je to razmisljanje,zbog malo vise para da predjes u mnogo po imenu slabiji klub.

Ne verujem ni da je ovde trenirao za 500€ i sendvic.

Da i sada kada vidim da je zvanicno,sada je jasno ovo svima odgovaralo da ne igramo finale od trenera do igraca,osim Novica i mozda jos par momaka. Samo nam nisu rekli na vreme da se ne nerviramo bezveze.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Da se ne ljubimo i daleko mu klupa od nase bila... Znaci Robinson i Gordon sledece sezone igraju za Buducnost :D
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Sta da ti kazem, vodi ga kuci pa gradite zajedno. U Partizanu je statirao na poziciji prvog coveka kluba, ne vidim kakav je to pozitivan ucinak imao po klub. Sem ako ne mislis na silna zahvaljivanja buducem partijarhu, okretanje drugog obraza u maniru hriscanskog judejizma i slicne budalastine.

Ne branim ga, jednostavno čovek nije zreo da vodi klub, ali ne mislim ni da je došao u partizan da bi gradio na zlatiboru

Jedva čekam ovo bolje rešenje, ove što prave od kls igrača šampionske, samo nemoj da nas fuzionišu sa dinamikom bolje da ne postojimo... Partizan Beograd mi ne treba
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.884
Reaction score
11.025
Џикић Гробарчина. Овај потез је права партизанштина. Пјур имоушн.









:roll:
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.289
Reaction score
18.453
Локација
Kej Republika
Nikolic je napravio rezultat uzeo duplu krunu i otisao.

Sta je Dzikic uradio?
Spasao nas opstanka iz ABA Lige? Bravo.

Napravio 2 igraca za buducnost?
Uzeo trofej?
Pogodio strance?

Velika skola i za mene, da se ne vezujem za nase trenere toliko. Imao sam veru u Dzikica, da ce nam doneti nesto novo i dobro. Jbg, greska u koracima.

Ikebana style will be continued...
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Koliko je samo forumasa verovalo Dzikicu cak je i posebna tema otvorena za njega.
Od sada za nauk dv, psd, pera, dzikic, siki, tosa sve je prolazno i niko i nikad iznad kluba !!!
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Stante ljudi polako sve će to Toša da sredi.

A sad ozbiljno ukoliko dođe do neke fuzije, što nije isključeno za taj Partizan će navijati samo SNS grobari, a nažalost nije da ih nema.
Pa kad ih budu dovodili kao ovce u halu, samo da bi jedan "um" rekao da smo isti, evo i onu su uradili fuziju, nije samo kurva.

Ako se bira dali da nestanemo časno ili da budemo neki Prtizan-Dinamik ili kako god, daj da nestanemo jer ipak nismo isti. Pa da bar pamtimo one lepe stvari...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top