Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.915
Partizane volim te, bez obzira na sve. I ovo spada u "dobro pamtim sve".

Neka neko iz uprave skupi hrabrosti izadje na konferenciju i sumira napredak u ovoj sezoni, koliko smo smanjili dug, koliko smo napredovali u igri i sl.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Najviše mi je krivo što smo postali Crvena Zvezda od negdje 2000.-2012. Imamo novi tim svake godine, sa polovičnim igračima, bez nade za napredak, bez ikakvog sistema, ideje, i još se zahvaljujemo premijeru. Izgubili smo dvije godine, ni koraka prema napred nismo napravili, čak smo nazadovali znatno. To što imamo, da ne griješim dušu, prilično velikog poznavaoca košarke za trenera, ne znači da imamo kvalitetnog trenera. Trener je mnogo više od toga. Može i jedan profesor biti odličan teoretičar i čak dobro znati prenijeti znanje, ali ako nije dobar pedagog, mnogo toga pada u vodu. Žao mi je Vanje, jer je mogao imati mnogo bolju karijeru i već polako postajati igrač odluke, ali sa ove dvije rekao bih ključne godine u njegovoj karijeri, nije napredovao u tolikoj mjeri kao što je, ne mogao, nego morao. Nije najgore to što smo izgubili dvije sezone, najgore je što ćemo izgubiti i narednih 10 sa ambicijama da samo dođemo do F4 ABA lige, da u domaćem prvenstvu osvojimo drugo mjesto, sa epizodnim ulogama u drugorazrednim i trećerazrednim evropskim takmičenjima. Neafirmacijom mladih igrača i nestvaranjem velikih imena, izgubićemo identitet u Evropi. I šta onda? Krenuti od nule? Kad i s kim?
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.915
Zamislimo situaciju da imamo NULA dugova, da nam je racun na nuli od pocetka sezone, opet ne bismo bili konkurentni zog neravnopravnog priliva novca i zato sto nam je unisten kontinuitet u sklapanje tima.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
E neka sada kanali Buducnost Robinsonom i Gordonom, gre'ota da nemaju klub sledece godine... Tako bi i Partizan pojacao vala...
 
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
49
Reaction score
4
Ako je ovo za Dzikica tacno onda znaci da je on odustao od Partizana mnogo pre serije sa FMP-om i to objasnjava nasu "igru" protiv Cokija mladjeg i druzine.
Toliko o tome koliki je on Grobar.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ukoliko je tacno da nas Dzikic napusta i odlazi u Buducnost licno bih voleo da vidim na klupi jednog od dvojice velikih grobara. Prvi je Dejan Milojevic sto je iskreno malo verovatno posto verujem da u Megi ima i redovna primanja i sklopljen tim za sledecu sezonu jer onaj zalizani zna sta radi, a drugi je Vlado Scepanovic po meni dosta realnija opcija posto je trenutno slobodan ali bi morao da krene bukvalno od nule sto sa jedne strane i nije tako lose jer bi selektirao igrace po svom ukusu i stao iza njih dok sa druge strane bojim se u slucaju neuspeha na samom pocetku i eventualnih 2-3 poraza za redom da bi bio potrosen i zrtvovan olako kao Pera Bozic sto iskreno takva nasa igracka legenda ne zasluzuje.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Bio jednom jedan KLUB.......

Ma jebite se svi,dusa me boli sta ste uradili.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Kako mnogi mediji javljaju Dzile je novi trener Buducnosti!
Srecno Dzile, da uzmes koju pobedu ciganima i pomognes tako nama!

Andrei druze, znam da citas, jel sada shatas moj post i Duleta?

Ali zasto mislis da je to sto je reko da je lesinario uvreda za Dzikica i da ga to vredja. Rec lesinariti, za normalne bi znacio cekati da Dule ode i onda naslede njegovu poziciju i jacaju svoj CV.
Pazi ako se desi da Dzikic posle ove godine ili tamo sledece nas napusti, ova izjava Duleta ce dobiti na tezini. Doso je u KKP poboljsao svoj CV i otisao dalje.

Ne sporim ja Dziletu da je veliki Partizanovac i pravo resenje za ovaj KKP. Ali njegovo CV je preslab i on nema te komocije da ubacuje mlade igrace i rizikuje rezultate.
Da ne bude zabune, voleo bih ja da ostane u klubu, ali bih isto voleo da promeni neke stvari.

A u lesinare nabrajam i Kecmana pa i Bozica.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Svi su lesinari. Ko god se drzne da pridje klubu je lesinar onda. Tacnije svako ko nije DV.
Situacija je krajnje ozbiljna. Treba sve to najuriti.
Valjda ce sada pohrliti svi ti ljudi koji su se tukli sa Pekovicem oko preuzimanja kluba.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Izvinite na mom sarkazmu.
Ali ni tada ni sada nema ko drugi da preuzme klub. Zato cu uvek biti zahvalan Pekovicu sto je skupio muda, nazalost bez ikakvog kapaciteta i logistike.
 

PERA

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
137
Reaction score
35
Grbovića nema nigde trenutno,niti napada niti bilo šta.Izgleda mi kao da čeka momenat da utrči kao spasilac jer eto kao nema ko drugi (a što je najgore ispade i da nema ko drugi) joj srbijo,m...u ti j...m
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top