Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
Ljiga ciganska jeste blizu janeza ali i mi konja za trku imamo, Zahovic, Milanic, Novak...svi su oni jako dobri s predsednikom tako da nije da bas nikog nemamo njemu bliskog.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Ne znam, ali meni te kazne i dalje djeluju smijesno. I to kao za Mladica. Sad je jos i tumacenje dozvoljeno? Stavili su transparent i jos pored njega Natalijinu ramondu koja ukazuje na Prvi svjetski rat. To sa Mladicem moze povezati samo neko ko misli da je to tako a i to bi se nazvalo nategnuto tumacenje.

A sto se tice ovih stojanja po ulazima, bas me zanima jesu li ti prolazi blokirani kod ostalih tribina gdje budu tzv. ultrasi. Ne bih bas rekao.

Jedini pravi prekrsaj su te petarde (taj pajser mi stvarno nije jasan), a ovo ostalo je cisto izivljavanje.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Mogu da rade sta hoce, ima da smlatimo sledeceg protivnika na proljece i pred praznim tribinama uinat svima...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.445
Reaction score
12.007
Локација
Beograd
Ma da,bas niko ne bi pomislio na Mladica...Samo sto je istu tu Natalijinu ramondu nosio Mladic na sudjenju.Iskreno koliko vas stvarno nije zakljucilo da se transparent odnosi na Mladica?Cak su i ovi iz uprave rekli pred utakmicu sa Skenderbegom da uefa nije glupa i da znaju kada se skandira i kome i te nase skrivene poruke na transparentima.I opet dozvole ovako nesto na jugu i daju povod uefi da nas kazni.Da vidim da li ce sada preko skupocenih kamera naci tog sto je bacio petardu sa juga i traziti odstetu i skinuti mu kozu sa ledja kao sto su to pretili ljudima sa istoka.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
I TREBA DA NAS KAZNE KAD SMO STOKA!!!

Pa treba kad smo krivi, ali ne vidim da smo sad nešto krivi!? :confused
Najbolje je da sami sebe ubijedimo da smo krivi.
Za mene ne može biti rasizam "kraljevina Srbija" ili da pojedinačne incidente tretiramo kao neku tešku kaznu.
A što se tiče "nek je tvojoj majci hvala", ako nas kazne sa praznim tribinama onda su 'rvati trebali da igraju do sad makar 10 utakmica pred praznim tribinama zbog sličnih stvari. A onda sad i Zenit treba da dobije dvije utakmice, a ne jednu!
Sramota je šta se radi i treba da ćutimo. E ne može.
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Kako nismo krivi, a razvucen je transparent cija je namena podrska Ratku Mladicu, pitanje je da li mi zelimo da igramo evro takmicenja, ako zelimo onda ne smemo to da radimo. Ostale prekrsaje redovno ponavljamo. Nama je glavni argument, da drugi ne dobijaju istovetne kazne, a to je donekle i subjektivni osecaj, pa npr, mi smo ove sezone zbog milosti UEFE uopste usli u takmicenje, prekrsili smo finansijski fer plej skoro svake godine i tolerisali su nas, ocigledno da ne zele vise da nas tolerisu, i to sto pre shvatimo, pre cemo postovati njihova pravila.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Upravo ovo sto mvp rece, niko nije glup i budala da ne zna o cemu se radi. Dokle cemo jesti govna i glumiti nevine zrtve. Koliko sam citao i sam Mladic je porucio da ne ispastamo zbog njega kao navijac Partizana.
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
459
Reaction score
1.255
Na transparentu su se nalazili stihovi iz pesme posvećene generalu policije i heroju sa Kosova Veljku Radenoviću. Iz teksta pesme je apsolutno jasno na koga se odnosi, odnosno da se ne odnosi na Ratka Mladića. A čitači misli iz UEFA neka ga puše. Imam utisak da bi našli razlog da nas kazne i na utakmici koja se igra bez publike.
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Ne moraju da citaju misli, cak i da nisu posvetili Mladicu nego nekom drugom generalu u cemu je razlika? A Natalijinu ramondu je Mladic nosio na reveru. Mozda ti mislis da treba evro utakmice da nam sluze za iskazivanje podrske vojsci i policiji, za suprotstavljanje NATOu, i EU, ako tako mislis i ako ne daj boze vecina tako misli, sto mi onda uopste igramo Ligi Evrope? Cemu to? Sta cemo tamo, da se borimo protiv Haga?
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
573
Reaction score
2.219
@Giller1984 Nikakav problem nije u tom transparentu, mi bi svakako bili kazanjeni. UEFA ocigledno ima pojacanu zelju od kad je DS desna ruka predsednika UEFA-e, da nas kaznjava svaku utakmicu. Da nije bilo transprarenta, problem bi bio zato sto ne radi 4. sijalica u drugom redu na reflektoru kod severo-istoka. Ne treba u nama traziti krivca, ali izgleda da su srbima uspeli da isperu mozak i da misle da su krivi cak i onda kad uopste nisu krivi. To je proces od 2000. do danas...
"Zivela zivela kravljevina Srbija" - rasisticki poklic ??? Mislim svojom glavom.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.512
Reaction score
23.431
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
A i ta priča je kurac, ionako će nas kazniti, pa je onda i svejedno šta pevamo ili unosimo na stadion.

Ponesi šal, pevaj Partizanove pesme, ako hoćeš transparent, onda nek' bude posvećen Draganu Manceu, Harisu Brkiću, a ne da ih se samo setimo na godišnjice.

Pa onda, nek' kažnjavaju za sijalice, i gužvu na ulazu.

Nije ono bio rasizam, i šta sad, kako im objasniti, a boli ih ona stvar da shvate.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.028
Tako je Doktore, dosta vise izgovora tipa "ionako bi nas kaznili". Sto nas ne kaznise protiv siptara?
Na stadion poneses sal i pevas Partizanu, a patriotizam se dokazuje svakodnevno, ali na drugim mestima, ne na stadionu.
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
@Giller1984 Nikakav problem nije u tom transparentu, mi bi svakako bili kazanjeni. UEFA ocigledno ima pojacanu zelju od kad je DS desna ruka predsednika UEFA-e, da nas kaznjava svaku utakmicu. Da nije bilo transprarenta, problem bi bio zato sto ne radi 4. sijalica u drugom redu na reflektoru kod severo-istoka. Ne treba u nama traziti krivca, ali izgleda da su srbima uspeli da isperu mozak i da misle da su krivi cak i onda kad uopste nisu krivi. To je proces od 2000. do danas...
"Zivela zivela kravljevina Srbija" - rasisticki poklic ??? Mislim svojom glavom.
Jedina njihova greska je Kraljevina Srbija, ostalo je nesto sto sami trazimo, petarde, Ratko Mladic... tome nije mesto, na stadionu i u sportu., meni niko nije isprao mozak. Moras da odlucis jel hoces u UEFU ili ne, samo to je pitanje, ako hoces na stadionu siptare, generale, Kosovo.... petarde i ostaleda slicne, gluposti. Onda nema kukanja kad nas izbace.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
@Oplenac,

Pa kaznili su nas zbog gužvi na ulazima. Smisliće oni bilo šta da nas kazne.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Naravno da nema reci niokakvom rasizmu, kao sto nema osnova za kaznjavanje da svet postuje pravila.
Postoji opcija konstantnog kurcenja i pisanja uz vetar kao sto pojedini zagovaraju. Mogu da mislim gde bi nas to dovelo. Ljudi moraju da shvate da Uefa ima nultu toleranciju na bilo kakvu politiku sto se tice evropskih utakmica. Na domacim nema problema i to je tako.
Slazem se da ono govedo stankovic radi protiv nas kad god moze, samo bolje bi mu bilo da stavi prst na celo, osim ako ne misli da mu odredjeni italijanski "prijatelji" toliko jako stoje iza ledja pa misli da moze da radi sta hoce. Ima i za njega informacija i materijala ihahaj. Samo neka radi sta misli da treba.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
573
Reaction score
2.219
Upravo to , boli ih kurac da shvate i mogu da nas kažnjavaju koliko žele. Niko nam ne brani da istupimo iz njihovih takmičenja, zato što su sinonim licemerja.
Samo nema potrebe da se ovde na forumu vodi rasprava da li smo mi krivi kao navijači zbog nečega.Uvek se nadje neki forumaš da objasni krezuboj masi kako oni ne shvataju UEFA-ina načela i njihovu pravednost blabla... Naravno da nismo krivi, ali želimo da igramo tu EL i trebaju nam pare.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.170
Reaction score
14.577
Локација
Brdo Banovo
Kaznjavati fk Partizan je jednostavno kao reci "dobar dan". Finansijski marifetluci uprave/a , prijavljivanje stanja, zakasneli izvestaji..onda, Jna koji se raspada, pa do navijackog vasarista. "Dobar dan, vasa kazna je toliko i toliko, sve najbolje".

Samo, kaznjavati za "kraljevinu" Srbiju je ipak previse. Republika Srbija, moze? Ili je "zivela" vec previse rasisticki? Pokojna Srbija?
Hvala majci..i to ce sad neki ONI da nadju, mislilo se za ovo i za ono, eto, bla bla.. Preterivanje 1/1.

Najveci problem je licemerije, ali licemerije svih. Od Uefe sa duplim, troduplim arsinima, preko "nase" uprave , do "najvernijih". Ovamo transparent "majci", folklor na svim utakmica domaceg prvenstva, sve Obilic do Obilica ( ne f.k.) a 'de s su "najverniji" da pokazu taj stav na ulici?
Kada je bilo za hapsenje Sljivancanina zemljaci su senlucili pola noci, malo malo pa neko sranje. Parada pedera, raturi se grad. A sad, kude ste 'be? "Hvala majci" sve od njih, aminovao verovatno onaj sto je po NBG lepio "bulevar ratka mladica" .
Licemerije, u maksimumu.
Dogovaraju sa upravom koreografiju..i opet zaseru. Svaka cast.
Ako je mecka nadrkana, nemoj jos da je cackas.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.028
Mladene, Dr Mo ti je odgovorio, novcana kazna i ono sto moze da nam se desi, razlika nebo i zemlja.
Zimski, o kakvoj krezuboj masi pricas, to je sa one strane topciderskog brda. Uefa nema isti arsin!? Sad sam progledao! Znas i sam da niko ne opravdava uefu, ali ako kanimo igrati u njenim takmicenjima, a kanimo, moramo pristati da za nas vaze posebna pravila. Na zalost, ali je tako.
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Necu uopste da ulazim u pravednost i arsine UEFA, mi znamo sta se od nas ocekuje, jel imamo kapacitet da sprovedemo revoluciju i ispravimo greske i nepravde? Jos ako uzmemo u obzir da nam finansije nestimaju, da se vecito kurcimo sa patritizmom, da nam stadion ne ispunjava standarde, mogu da nas kazne i pre nego pocne utakmica, cak i albanci sredjuju i prave normalne stadione, jedino mi nemamo ni terene sem na JNA. Mi treba da sredimo sebe, pa teka onda da jurimo druge
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top