Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
The Fare observers are experts who have been recruited through an open process from across Europe. All have background knowledge in anti- discrimination issues and fan scenes.

All observers speak the language of the teams they have been appointed to observe and are familiar with the corresponding fan cultures. The observers are working on a voluntary basis and are committed to being unbiased. They are not appointed as an observer at a game involving a team they follow themselves as supporters, or a close rival team.

All observers receive training and agree to a strict code of conduct before they start their work. Observers are independent individuals and are not required to be Fare members. Fare members, conversely, are not usually Fare observers.

To protect the personal safety of our observers, Fare guarantees their anonymity towards third parties and we vouch for the quality of their work. All reports are vetted and checked for quality.

Meni ovo mirise da je neko od Hrvata ili mozda "Bosnjaka" delegiran. Negde je pisalo da je Čeh u pitanju?? U tom slučaju to je kršenje pravilnika osim ako on prica tecno srpski.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Mladene, Dr Mo ti je odgovorio, novcana kazna i ono sto moze da nam se desi, razlika nebo i zemlja.

Ma znam ja to, nego sam samo reagovao na ono tvoje "pa što nas nisu kaznili protiv šiptara", jer si to rekao u fazonu "ne mogu da nas kazne ako je sve u redu".
Nije važno je što je razlika velika, nego je poenta u tome da UEFA kažnjava i kad ima i kad nema razloga, tj. kad njima to zatreba.
A što god sad opet kažem o dvostrukim aršinima UEFA ponoviću se, a i uostalom to svi znaju.
Ovo što radi UEFA je bezobrazluk.
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Kad onako uzmes pa razmislis, UEFA nas kaznjava ne samo kao Partizan, u nasolj zemlji, drustvu, mi uopste ne sankcionisemo huligane, nego recimo jedan cigan Bogdanov napravi prvo Djenovu, pa posle bije siptare na JNA, kad su pustili dron. Uopste nemamo plan, nema ideje za stadion, a vec nam stadioni u stanju raspadanja, FSS nikoga ne kaznjava kad klubovi ne izmiruju zarade godinama, nego cak i prikriva takve marifetluke. Nemamo terene, liga je duboko u kriminalu i bez trunke regularnosti, mi smo najvise kaznjavani jer smo jedini igrali evropu. Na drugoj strani imas neke zemlje gde postoje huligani, ali se kaznjavaju, idu na robiju, zabranjuje im se dolazak na stadion i slicno, i vrlo je logicno da su klubovi kod nas na tapetu, jer se ovde drzava ne bavi huliganima i problemima.
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
Cutim kao kontrolisem se...

Zivela Uefa!

aj pevamo Mrzim Srbiju!!! ima da nas nagrade bre!!!

UEFA je u pravu, mi smo krivi sto smo Srbi.. eeeeejjj ko je tebi bre dozvolio da budes Srbin!!! Cim udjemo u NATO, nema vise kazni..

Sledecu sezonu mozda vam traze da promenite imena.. Koji se ti moj kurac zoves Ratko ili ne znam Slobodan, Milos.. to aludira na Mladica, Milosevica!! aha!! tekma bez publike, mrs iz takmicenja!!!

i onda lepo upalim ovaj forum ovde i citam:
“jebem debila sto se zove Radovan, sto nije promenio ime pa da lepo uefa bude zadovoljna”

za petarde - debila treba jebati, za sve ostalo nek mi popuse evropska govna kurac, vise bi zeleo da istupimo iz takmicenja nego da nas kazne.. i NEMOJTE da bi neko slucajno zatrazio da mu hronoloski pisem od 2002 sve ispade navijaca u evropi i kazne koje su dobili!!

Oni nam u facu kazu: “ vi ste niza rasa, i mi volimo da se izivljavamo na vama”
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Prijatelju u evropi za ispade navijaca ce neko da popusi robiju, a kod nas? Sta smo mi preduzeli da se rese ti problemi, da se neke stvari dovedu u red, kao drzava, nista bas nista, i sta ti ocekujes da imas onda isti tretman kao neko, gde se za rasizam i fasizam odgovara. U tome je po meni sustina, kod nas nema odgovornosti, nizasta. Pevaj ti Radovanu i Ratku, ako te to cini, srecnim, idi pevaj pokazi NATOu i EU kako si mudo, ja mislim da tome nema mesta na stadionu, a ti idi objasni im ko su bre Srbi.
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
Gilleru ali ja sam bio na stadionu, nije se pevalo ni jednom ni drugom!
Gilleru u ovoj zemlji neko je dobio 240 pa 120 godina robije za “navijacko” ubistvo!
Gilleru, generalno si u pravu (osim previda za 240 jebenih godina zatvora), nema zakona, nema kazni, jbg to stoji.. ali bre brate oni nam pisaju po faci.
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Ne mislim ja da je sve pravedno i posteno, al nije ni kod nas u Srbiji sve pravedno i posteno, i nase drustvo je licemerno. Gde ces bolji primer od naseg prvenstva. Stvarno ne znam sta se desilo sa tim i ko je kriv za ubistvo, ne bih da to komentarisem, samo bih dodao, da ako je nekoto ubio nekog, nema dovoljno duge robije. Sad se nije pevalo, al se podmuklo poturio jedan transparent koji treba da namagarci UEFU, mislis da oni nece sledeci put namagarciti nas?
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
osecam vecu pripadnost partizanu nego li naciji, stoga u startu osudjujem bilo kakve povike vezane za kraljevinu, osudjene ratne zlocince, serdare, vojvode itd.
to sa blokiranim ulazima, stepenistima I pirotehnikom je odgovornost organizatora, a to je uprava kluba. sto se tice transparenta "majci", to je otvoreno busenje vrhuske kluba I vodja,
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Cutim kao kontrolisem se...

Zivela Uefa!

aj pevamo Mrzim Srbiju!!! ima da nas nagrade bre!!!

UEFA je u pravu, mi smo krivi sto smo Srbi.. eeeeejjj ko je tebi bre dozvolio da budes Srbin!!! Cim udjemo u NATO, nema vise kazni..

Sledecu sezonu mozda vam traze da promenite imena.. Koji se ti moj kurac zoves Ratko ili ne znam Slobodan, Milos.. to aludira na Mladica, Milosevica!! aha!! tekma bez publike, mrs iz takmicenja!!!

i onda lepo upalim ovaj forum ovde i citam:
“jebem debila sto se zove Radovan, sto nije promenio ime pa da lepo uefa bude zadovoljna”

za petarde - debila treba jebati, za sve ostalo nek mi popuse evropska govna kurac, vise bi zeleo da istupimo iz takmicenja nego da nas kazne.. i NEMOJTE da bi neko slucajno zatrazio da mu hronoloski pisem od 2002 sve ispade navijaca u evropi i kazne koje su dobili!!

Oni nam u facu kazu: “ vi ste niza rasa, i mi volimo da se izivljavamo na vama”

Uh, oprosti sto si se uzrujao, nemoj molim te da puknes samo po nekome ovde. Gledaj, verujem da imas licni razlog da toliko budes protiv svega izvan Srbije i to postujem. Ali nemam reci da ti objasnim koliko tu Uefu i generalno nacije u Evropi zaboli ona stvar za Srbe i Srbiju, a kamoli ontome ko smo, sta smo i sta su nam ideali. Ogromna vecina nema predstavu ni gde smo tacno na karti, a kamoli da postoji nekakva zavera protiv nas.

Gle, ti isto moras da razumes stav odredjenog dela grobarske javnosti koja ima odredjenu averziju prema onome sto danas u Srbiji vazi za ono sto se podrazumeva kao patriotsko. Ti mozes mene nazivati natovcem ili cak izdajnikom jer sam navodno protiv tradicije, ali ja sam sluzio vojsku i ratovao na Kosovu. Cukundeda mi je kao kuvar stradao na Solunu, pradeda, deda i otac se borili za Srbiju, svako u svojim ratovima. Nikad dinara duzni ostali Srbiji i nikad niko iz porodice bio na budzetu drzave na bilo koji nacin. Pomagao i pomazem danas svakom kome sam u mogucnosti. Slavimo familijarno Vrbicu preko 200 godina.

Moja averzija prema prici koju furas nije averzija prema srpstvu. Ona je usmerena na cinjenice da ste vi takozvane patriote do 2011 godine palili gradove, rusili granicne prelaze, destabilizovali drzavu onda kada se otvarala prema svetu. Za svaku sitnicu vam se dizala ona stvar i nije moglo da se zivi od protesta. Daj da vidimo sta je to radjeno da se izazove takav bes, anarhija i potencijalno unistavanje sistema jedne drzave.
I kad ste onda izgurali svoje i oterali izdajnike, za protekle 4 godine dobijamo Briselski sporazum kao defakto priznanje Kosova, dobijamo Srbe u vladi koljaca ramusa, dobijamo homoseksualca za predsednika Vlade Srbije. Za te cetiri godine cutite ko picke i jedini momenti kada povampirujete svoj patriotizam jesu oni koji stete klubu koji volim najvise na svetu. I onda ti 2017 godine u prestonici kulture za docek nove godine peva aca lukas za 50k evra kao slag na tortu.

E pa, poserem vam se na takav patriotizam. Jebene jajare i licemeri, vi cete da mi pricate o patriotizmu i srpstvu. Navijajte za Partizan ako vam je imalo do njega stalo, a svoje usijane patriotske glave hladite tamo gde treba.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Tacno je da su nasi ispadi preuvelicani, pa cesto i izmisljeni, ali kad vec znamo da smo UEFI na zubu nema potrebe da im dajemo povoda za kaznjavanje. Skandiranje svojoj drzavi nikako ne moze da bude rasizam. Ni davanje podrske nekom drzavnom uredjenju (kraljevini) nikako ne moze da bude rasizam. Ali, sta mi imamo od toga? Sta Partizan ima od toga? Dakle, podrska, svih 90 minuta, iskljucivo Partizanu. Imas JSL pa tu pevaj sta ti volja. Ako necemo da svaku drugu utakmicu stadion bude suspendovan, naravno. Oni ce uvek siljiti kurac na malim zemljama, a ako mi budemo terali neki inat samo ce klub nastradati. Jebem ti taj bunt na osnovu koga cemo neminovno najebati. Sta smo dokazali time? Da smo idioti? Rodoljublju nije mesto na evropakim tekmama. Ja ne mislim da tako treba, ali koga boli kurac sta ja mislim, bitno je sta je interesu crno-belih boja... Pamet u glavu.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Ne znam za vas ali meni se uvek sralo od tih kvazi nacionalista i patriota. Sto je najgore, ima ih ovde na forumu. Gospodo, ako vi mislite da je stadion poligon za lecenje vasih frustracija bilo koje vrste, bilo politickih, verskih, porodicnih, finansijskih, nebitno vec, vi ste dosli tu da budete sve osim navijac Partizana a po logici stvari dosli ste da to budete. Eto, ja sam rodjen u vreme republike, ne secam se kraljevine (kao i svi sa foruma sigurno), i sta mene boli ona stvar da na utakmici Partizana klicem nekim kraljevima za vreme kojih taj Partizan nije ni postojao. Evo sad zivite u vreme republike a imamo klasican sistem kraljevine na vlasti, taj da moze proglasio bi se kraljem pa biste ziveli srecno u kraljevini. Drugo, ratni "zlocinci i heroji", kako kome vise odgovara. Gospodo, kada dodjete da gledate utakmicu, treba da vas boli ona stvar i za tatu i mamu a kamoli za Mladica, Karadzica ili bilo koju personu tog tipa kao i Kosovo, Sandzak ili bilo koju drugu teritoriju. Bitan je Partizan i ono na terenu. Koliko puta mi se prevrne zeludac na stadionu kad pocne jug da se dovikuje sa tribinama "Kosovo - Srbija", gledam pola onih ljudi na zapadu i istoku, ne reaguju ljudi, dosli su da gledaju fudbal, kao i ja i jebe mi se tada i za politiku i za sve drugo. I nemojte samo da mi prica neko o patriotizmu, bar iz tih redova koji odobravaju poteze i skandiranja juga, da znate nesto o patriotizmu ne biste te stvari ni radili a ni odobravali iz fotelje. Sram bilo svakog ko na bilo koji nacin doprinese jednom evru kazne za Partizan, samim tim je to i kazna za Srbiju i nas kao narod, a posto ste patriote to valjda ne zelite, jel tako? Sere mi se od danasnjih patriota i nacionalista tkzv Velikih Srba, gori su od svakog cigana. Dodjite i bodrite Partizan, a politikom se bavite kad glasate za vucka i slicnu bulumentu (sto se nadam da ne radite posto navijate za nas voljeni klub). Smrt politici, ziveo Partizan!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ja jesam nacionalista i patriota ali mi se smuci kada na nasim utakmicama, gde igra FUDBALSKI KLUB PARTIZAN, cujem bilo kakve politicke povike, parole i ostala sranja vezano za politiku.

Pa sami sebi stim stvaramo probleme, nabijamo tenziju i onda je igracima na terenu jos gore.

Eto ja mislim da nije slucajnost sto smo zadnje 2 utakmice u ligi evrope kod kuce pobedili a da bas tada nije nista bilo oko politke na stadionu.

Mislim koji bolesnik moras da budes da dodjes na utakmicu i da urlas Ratko Mladic, Kosovo je srce Srbije itd.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Kosovo i generali su zabava za sirotinju. Tada se sve zaboravi, realni problemi sa kojima živimo i koji nam dolaze. Živimo u nekoj prošlosti (pa još lažnoj).
A Kosovo brane ljudi koji nisu bili ni 100km blizu Kosova, a takođe nemaju pojma ni ko su Mladić ili Karadžić, niti koja je njihova uloga bila u ratu.

Kakve veze ima Partizan sa tim? Zapitam se 100x dok sam na stadionu, da li sam pogrešno skrenuo, jel to ono što su me otac i đed učili, pošto ne liči...
Ako ne zaseru ovi dole na terenu, ima ko će.

Moje nacionalno i religijsko opredeljenje je Partizan, ali premalo nas je takvih.
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Kosovo i generali su zabava za sirotinju. Tada se sve zaboravi, realni problemi sa kojima živimo i koji nam dolaze. Živimo u nekoj prošlosti (pa još lažnoj).
A Kosovo brane ljudi koji nisu bili ni 100km blizu Kosova, a takođe nemaju pojma ni ko su Mladić ili Karadžić, niti koja je njihova uloga bila u ratu.

Kakve veze ima Partizan sa tim? Zapitam se 100x dok sam na stadionu, da li sam pogrešno skrenuo, jel to ono što su me otac i đed učili, pošto ne liči...
Ako ne zaseru ovi dole na terenu, ima ko će.

Moje nacionalno i religijsko opredeljenje je Partizan, ali premalo nas je takvih.

Delim tvoje misljenje, nego sam hteo da izbegnem patriotski rat, jedinu iskrenu pripadnost osecam prema Partizanu i prema nasoj grobarskoj veri :) Sto se mene tice oni koji rade na stetu Partizana, da bi promovisali svoje vrednosti na pogresnom mestu, pisaju po mojoj svetinji. Drustvo u Srbiji je jednako licemerno kao i drustvo u EU, razlika je sto mi nikad ne vidimo sta mi pogresno radimo, nego je uvek neka tamo mafija kriva, a opet ponavljam u velikom broju zemalja EU, oni se bar sistemski bore protiv nekih naopakih pojava na stadionima, pa nikada ne mozes na isti nacin posmatrati ispad navijaca tamo i kod nas, kod nas drzava uopste ne pokusava da resi te probleme, nego ih naprotiv cak i multiplikuje, a gotovo po pravilu manipulise se organizovanim bandama, da prave nerede kad treba ili da se obuzdaju kad treba.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.656
Ovo sto nam rade je cisto izivljavanje, dvostruki arsini i to ne samo u odnosu na hrvate vec i u odnosu na kurvetinu jer je ocigledno da na njihovim utakmicama drze zatvorene oci, a na nasim im se otvara i trece oko pa tumace transparente kao nekakvi proroci...
Suludo je traziti krivce medju navijacima u poslednje dve utakmice gde je bilo nikad manje elemenata nacionalizma, patriotizma...i to sto je bilo sve je sto se kaze "po propisu".... Neko bi pomislio da nas zapad kaznjava i maltletira preko Uefe ali stvar je kao i uvek sledeca - bolji cemo tretman imati od stranaca nego od "nasih" (ne)ljudi...pa ti "nasi" su predali Mladica hagu bas kao sto tandem koji cine balavi zvezdosrbin i slovenac nama radi o glavi i to sasvim sigurno po nalogu i intervenciji nekog sa ovih prostora, a koga? To ce valjda isplivati na povrsinu...a i ako ne ispliva bitno je da Uefa kao organizacija otvori oci i resi se ciganina i slovenca koji ih jedu kao rak i koji koriste svoj polozaj da bi nekom tamo raspalom klubu iz najdublje jame omogucili prednost tako sto ce da miniraju njihovog rivala....
 
Последња измена:

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Mi smo ove godine vec dva puta trebali da budemo izbaceni, prvi put zbog finansijskog fer pleja, na 30.09.2016 smo imali dug za plate i transfere 1200 000 eur, a to je bio krajnji datum UEFE da se to resi, a mi smo to izmirili deo u novembru, a deo u januaru, ovde uopste ne racunam porez za koji nas je nasa drzava vozala. Drugi put su nas pustili protiv Buducnosti i Olimpijakosa za izlive budalastina i kvazi patriotizma, i mi posle svega toga im guramo prst u oko sa transparentom podrske Mladicu, da ne ulazim uopste u to koliko je Mladic kriv za Srbrenicu koju vise ni Srbi ne poricu samo je pitanje koliki je broj zrtava. Onda posle toga dodjes i pricas o dvostrukim arsinima..... mozda UEFA nema materijal da nas izbaci zbog uvijene podrske Mladicu, al jebace nas zato za sve ostalo i sto smo krivi i sto nismo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.608
Локација
Beograd
Dobro, dobro, nervozan sam iz ihaha razloga, zajebao sam se sa ,,edotovanjem,, ćirilice pa ispala glagoljica, ne zamerite, dešava se, evo i prepisa na ćirilicu:

Само чекам казну, па да попиздим, сад да л' максимално, или не, ће видимо...

Ја знам да је тешко мој став (маторац преко 50) појаснити и објаснити некоме ко има 14 година, некоме ко је вреле главе и темперамента, усијаних осећања, или можда пијан, дрогиран, исфрустриран...или једноставно само има неки свој став и мишљење, или, још једноставније, јебе му се и боли га курац за туђе мишљење, или - јебе му се за последице (НА ДРУГИМА) оног што чини...

Ја не знам коју бих псовку написао а да не испаднем гад и неуротик, али ТОЛИКО ме нервирате ,,курчењем, преко Партизана и ТУЂИХ леђа, да не знам коју бих вам казну ,,одрезао,, само да могу...
Да ли сте СВЕСНИ да постоје поступци и постоје последице...само што за поступке треба да одговара онај ко их чини, а не онај ко ништа није урадио...
Или сте толико ГЛУПИ да не схватате да ваше политичко ,,курчење,, ДИРЕКТНО (ако не сад, онда кад-тад) води ка избацивању Партизана из такмичења УЕФЕ, или сте ГОРИ од ,,цигана,, кад то стално покушавате, или не знам шта сте...?

Патриоте?

Па зар није патриотски да тим из Србије, Београда, бивше Југославије, и то онај за који навијете (?), ОСТАВИТЕ на миру да на терену покуша да победи противника...
Зашто му непрестано ,,копате раку у коју би да га сахраните,,?
Да ли сте свесни колико нама значи тај новац од УЕФЕ за само ПОСТОЈАЊЕ клуба?
ШТА би било од нас да не учествујемо РЕДОВНО у такмичењима УЕФЕ?

Спречили сте ме да гледам утакмицу на ЈНА против Видеотона, који нам је нешто дуговао, још од осамдесетих (ја лично гледао тад), спречили сте ме да гледам утакмицу на ЈНА са Динамом из Кијева, који нам је дуговао нешто још из седамдесетих (ја лично гледао тад), шта је СЛЕДЕЋЕ?!

ДОКЛЕ БРЕ ВИШЕ?!

Је л' мислите да СВЕ почиње само од вас?
Да је једино ваш политички став важећи и обавезујући, када су СВИ навијачи Партизана у питању?
Је л' Ратку Младићу сад лакше на робији кад зна да је Партизан играо без публике две утакмице, а има шансе и за још?
Јесмо ли можда тиме ,,задали смртни ударац,, НАТО пакту, УЕФИ, коме?
Или ударце наносимо САМО Партизану!
И навијачима Партизана који би да дођу на ЈНА, а не да казну издржавају поред ТВ-а...

Ратко Младић, Краљевина Србија, то су бре све теме за ИСТОРИЈУ, ПОЛИТИКУ, а на стадиону певајте Евертону, Тавамби, сетите се што неко рече Манцеа, Хариса Бркића...
Идете ли бре тамо ЗБОГ Партизана или ПРОТИВ Партизана, а због политике, историје, исправљања ,,кривих Дрина,,...?

ЈА ЦЕНИМ И ПОШТУЈЕМ оне који су спремни да се жртвују за свој став, бар ја сам она генерација, која је морала да зна лекцију да је Тито на суду Краљевине рекао да он тај суд не признаје, јер је створен да би једна класа угњетавала другу, и да признаје само суд своје партије - па је онда зато ,,гулио,, робију због својих поступака, ставова и речи...
А и Че Гевара је сматрао да после револуције у Куби, треба да иде даље, и да револуцију диже и спроводи и у другим земљама - па је тако и погинуо...

Дакле, не признајете, УЕФУ, НАТО, желите краљевину, изволите, борите се за ваш став, ЛИЧНО и уз могуће ЛИЧНЕ последице, а немојте да се борите ,,преко леђа,, Фудбалског Клуба Партизан!

Знам да се некима неће допасти моје речи, али бре децо за све постоји време, место, прилика, ево ја навијам за Партизан ихаха година, па на послу не устанем и почнем да певам навијачке песме, јер би то сјебало и посао и све ове око мене...
Дакле, на послу РАДИМ, на утакмици НАВИЈАМ, кад сам био у војсци и рату, имао сам униформу, кад нисам у војсци и рату, не носим униформу, све има своје место и време...
Хоћете да будете патриоте, па будите, ко вам брани, гледајте шта можете да поправите у овој ионако сјебаној земљи, а не да нешто сјебете још више...ако сте патриоте...

О Титу, Дражи, Ратку, Слоби, Косову, Сребреници, Србији, Југославији - на местима која су за то, имам и ја можда неко мишљење, и о свему томе, и о свакоме од поменутих, па не идем на утакмицу да митингујем о њима, или да носим пароле, или да смарам људе око себе својим ставом...

,,Вучићу педеру,, на утакмицама било је зато јер се сматрало да се директно умешао са свог политичког врха у спорт, а не због тога што је бивши радикал, садашњи СНС, хомосексуалац или стрејт...
Дакле разлози су били превасходно спортски, иако не сумњам да је некоме било мило и политички да га увреди...
Но видесмо да је та ,,политика,, убрзо била и спречена...

Али, видесмо и да неке друге ,,политике,, и даље опстају на стадионима...
Некоме то можда треба...али...колико то мористи/штети Партизану?!

Једини заједнички ,,именитељ,, свима нама (ма колико да смо појединачно различити) а који се окупљамо око и због Партизана ваљда је - баш и само тај Партизан.

Дакле:
Не можемо можда око ничега да се договоримо и сложимо, али морали би СВИ да радимо у корист а не у штету Партизана...
Ако смо навијачи Партизана...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Gorane, toliko slova latinicnog Dj i N nisam odavno procitao! :D

Salu na stranu, umesto slova su izasli neki hijeroglifi.:D

Sto bi reko Milojko Pantic: Ljubitelji fudbala, srdacan pozdrav sa stadiona (nekog tamo u Francuskoj), ja se nalazim iza jednog stuba i ne vidim nista! :D

EDIT: e sad je u redu!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.608
Локација
Beograd
Drago mi je da su moji tekstovi čitani, pa makar bili pisani i na glagoljici, hijeroglifima...! :D
Али Срби су ионако народ најстарији, тако да су све то наша писма: глагољица, ћирилица, латиница, хијероглифи... :D

Da ipak ne budem totalno pogrešno shvaćen u prethodnom postu, deco ne bih ja vas kaznio zbog toga što mislite da ste patriote, nego da naučite da preuzmete odgovornost za svoje postupke:

Бацио си флашу на играча Олимпијакоса, казна толико и толико евра, изволи плати...
Istakao si parolu podrške Ratku Mladiću, KAZNA za klub je tolika i tolika, izvoli, PLATI, ti koji si to napisao, istakao, ili zajedno sa onim koji je s tobom uneo, dopustio da uneseš, itd...

Значи не говорим ОВДЕ о томе да ли је Ратко херој или злочинац, него да може да уследи казна (или штета) и КО ће то да плати...

Dakle po pravilima UEFE - NEMA POLITIKE na stadionima, a ti, oni, neko, taj, ovaj, UPORNO TO ne poštuje(te)...
Дакле, хоћемо ли да УЧЕСТВУЈЕМО у УЕФА такмичењима где важе нека правила, или нећемо?!
Koje su posledice ako hoćemo i učestvujemo, koje su ako nećemo i ne učestvujemo?!
И, КО ће да плати штету, ако до ње дође?!

I još ovo:

,,Живела Краљевина Србија,, свакако није никакав расизам, шовинизам, па чак ни политичка порука, јер припада некој прошлости, историји...ми смо сада република...тако да ,,живела,, за нешто што тренутно не постоји (краљевина) је помало чудно и зачудно...политичка порука би била: желимо/хоћемо краљевину (Србију)...али, ево, молим вас, овако вас молим, иако су за ту Краљевину Србију часно ратовали моји преци (и часно јој и редовно плаћали порез), може ли НЕКО да ми објасни КАКВЕ ВЕЗЕ ИМА КРАЉЕВИНА СРБИЈА СА ФУДБАЛСКИМ КЛУБОМ ПАРТИЗАН?! :roll:

Evo, priznajem da sam pomalo neuk u tom pogledu, ali i vama, koji ste ljubitelji te teme, preporučujem da obratite pažnju na ono što Jasmina na Forumu reče pre neki dan: da li mislite na (da li ste za) onu Kraljevinu Obrenovića, ili na onu Petra I Karađorđevića...ono posle je već bila Kraljevina SHS (kasnije Jugoslavija), tako da... :roll:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top