Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.460
Локација
.
Uspesan prelazni rok smatracu samo ukoliko se dovedu proverena pojacanja,(tipa kao sto ovi cigani dovode Ben-a) ..sve ostale jsl polufudbalere i neka nepoznata imena ,za mene licno ,su slabljenje ekipe..posebno sad kad je everton u odlasku...

Proveren napadac kome je za polusezonu ucinak 2 gola Kljajicu u predsezoni :buhaha

Ja bih Evertona uz sve mane zadrzao jer svojim ponasanjem i zalaganjem zasluzuje da se nazove igracem Partizana i kraj.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.168
Reaction score
4.368
Nije mi uopste zao ako Tavamba ode, svaku petu sansu pretvori u gol. Ali, ono sto mene brine da je on kao takav bio medju najboljima u timu, sto govori u kakvom smo stanju. Nama treba pravi centarfor, Tavambe cesto nema na 10 metara od gola, gde treba da deluje. Sa Evertonom je drugo, njegov odlazak je velika steta, koju ne mogu da nadomeste ni Zdjelar ni veliki Raco.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.707
Pa evo, već se i ovdje na forumu počela potencirati neka priča o sistemu, kojem Bože moj, Everton i Tawamba ne mogu da doprinose, pa se samim tim daje legitimitet iglicinim budalaštinama.

Da povjerujem u tu priču, da Everton i Tawamba nisu nosioci igre i da planiramo da dovedemo 8 ozbiljnih igrača sa evropskim iskustvom i svim modernim osobinama, ali mi dovodimo JSL škart, a ozbiljnih igrača ni u najavi, a već polako počinjemo da smišljamo opravdanje za iglicine bravurije.

Budi Bog s nama!
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.168
Reaction score
4.368
Plava cigra, potpuno si u pravu. Nema nezamenjivih, pod uslovom da se pokrijemo pojacanjima. Pa, oni dosli na pregovore sa Spartakom oko najboljeg igraca JSL i ponudili 200 000 evra. Ovi traze pola miliona, a realno je nesto izmedju. Rodjaci, ne mozes za sicu da kupis kvalitet...
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.168
Reaction score
4.368
Ma, kakav sistem, Partizan odavno nije igrao ruzniji fudbal. Rezultat je odlican, pre svega u Evropi u odnosu kako smo igrali.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
I kod celavog smo isto odvratno igrali, samo Leo i Djuka imali golove u nogama pa su koristili sve sanse ...
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Žurnal piše da navidno dolazi neko i Venecuele,Duran,što potvrđuje i on preko tvitova.
Kod ćelavog sam bar verovao da i ako gubimo na poluvremenu možemo do preokreta,jesenas sam strahovao i na 2:0 za nas.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Taj Duran moze biti samo neki eksperiment tipa Pantic, Solomon etc.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.174
Reaction score
14.596
Локација
Brdo Banovo
Da ne ispadne da sam vredjao ili nesto slicno post kolege @Espinosa..samo
M.city nije primer, sa svojim budzetom bez limita. Primer za sistem nam je u komsiluku( ne u ovom vucicevom komsiluku) vec u Bugarskoj i Sloveniji. U Bugarskoj, mali klub, iz malog gradica, bez navijacke baze je par rangova iznad nas. A tamo imas imena kao sto su Cska i Levski. Znaci, u startu ti je teze da se nametnes. Moras prvo njih da preskocis.
Ovde, taj problem nemamo, imamo jednog rivala( crkli majci) i to je to. Svake sezone igras kvalifikacije za L.s. ili uefa ligu. Znas da ti to ne moze izmaci. Upadnes u grupe i umesto da nadogradjujes tim, ti sve ponovo, cek ne i od nule nego iz minusa.
A bazu itekako imamo, tradiciju, ime dovoljno veliko za celu ex yu i Balkan, veliki navijacki potencijal( navijaci, pravi prepoznaju momenat i nekoga ko radi za dobrobit kluba, tribina, drzave) . Sada takvih nema, ali Partizan je magnet, ljubav i vrlo brzo bi se tribine napunile. Valjda?!
Znaci, Ludogorec. Sistem.
Slovenija, ej, Slovenija..Maribor i nasa legenda Zlatko Zahovic. Sistem, par godina rada, bez jajarenja, bez secikesa i hop, eto i njih u L.s.
Uz ozbiljan pristup, i ozbiljne igrace, nije tema tika taka. Ili "engleski" fudbal, pravi igraci/trener/ se snadju u hodu. Pa Leonardo bi odgovarao svakom sistemu, jer bi se sam nametnuo. Tavamba se nametnuo sam, nije njega niko projektovao za vodju. E sad, sto se ostali ne namecu i ne umeju da sebi prilagode igru( citaj Neca Mihajlovic, Jankovic i sl) imamo da ispada da je u pitanju "taktika na Tavambu". Sa pravom upravom, koja radi za dobrobit kluba, trenerom motivatorom i par igraca imas sistem!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Evertonu mana sto ne zna da predribla i da gol, predpostavljam i da je Gatuzo bio vrhunski dribler. Svakoj ekipi treba takav igrac pored nekog MC koji zna sa loptom.

Iglice brate vidi kako da utrpas nekom Tosica i Stojketa, greota je da nam kvare sistem.

Kakav kurac i sistem u Mariboru, ljudi preko finaca i izraelaca dosli do LS. Zato ih je jebao ko je stigao u istoj sa 7 komada u mrezi. Nisu oni bili ni za LE.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Apsolutno sam protiv prodaje Evertona i Tawambe! Oba igraca nam itekako trebaju za dalji nastavak prvenstva. Svaka čast za Evropu, prezimljavanje je premija pa je ova nokaut faza sad samo za uživanje. Mi smo u evropskim okvirima još uvek jako mali tim i nemamo sigurno ambicije za pehar jer da imamo borili bismo se za svakog igraca koji nam donosi kvalitet. Ok, ne uklapaju se u neku igru koju trener zamišlja, ok, Everton je slab sa loptom, ok, Tawamba ima slabiju realizaciju... Ali nije ok reci da nam oni sada ne trebaju jer boljih igraca od njih dvojice nemamo i oni su deo tima koji je najviše grizao i doprineo uspesima u našem prvenstvu i Evropi. Everton čovek ima dosta nedostataka ali to nadoknadjuje borbenošću. Tawamba ne sme da bude žrtva sistema jer za ono što Djukic hoće da sprovede nije problem Tawamba već je problem nedostatak kreatora igre. E da imaš Mo-a ili taj tip igraca onda ne bi moralo da se igra dugim loptama već bi mogla da se sprovede pas igra. Ako prodamo Tawambu mi pas igru nećemo uspostaviti jer nemamo plejmejkera. A sa kreatorom bi Tawamba još više mogao da nam donese jer daleko od toga da je duduk sa loptom, čak bih se usudio da kažem da je tehnicki najpotkovaniji fudbaler u timu. Ukoliko oni nadju zamene na Evertona i Tawambu, razumeo bih njihovu prodaju, ali čisto sumnjam u to. Vidim mnogi kude upravu i Ilieva sto se čekalo da se udje u poslednjih 6 meseci ugovora Evertona pa da se priča o produzetku saradnje. To jednostavno nije tačno. Kad ikad su počeli pregovori, klub je uradio sve sto je do nas, Everton nije sporan, problem je menadžer koji mu je još pre 3 meseca izneo ponudu iz Bundeslige kojoj ne možemo da pariramo ni blizu. Čak i ovaj novi ugovor koji mu je ponudjen nije ni blizu onoga sto on može da dobije a realno mi nismo cigani da plaćamo državnim parama igrače pa da nas boli kurac. U svakom slučaju, za Evertona ne možemo dobiti neke pare jer mu ugovor istice pa sam mišljenja da ga treba zadržati do kraja prvenstva i da se na kraju prijateljski rastanemo. Tawamba treba svakako da ostane jer koristi od njega smo imali a i imaćemo.

Ova pojačanja iz naše lige ne bih komentarisao jer nemam pojma ko su ovi ljudi, izuzev Aksentijevica za koga svi znamo kakav je. Bio mi je gotivac ali bih ga svakako zaobišao. :D
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Ako se malo bolje pogleda Đukićev sistem, mislim da se ni Stojković tu ne uklapa...

Slazem se sa poentom tvoga posta i ako mislim da se uz Tosica, jedini Stojke uklapa taj sistem. Sve u svemu, nama treba ozbiljan broj igraca za “sistem”.

Djukic je uzeo veliki zalogaj u ruke, ali iskreno na tome mogu samo da ga pohvalim. Da li je to nemoguca misija? Ostaje da vidimo...
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.260
Reaction score
3.001
Dolaskom Urosevica mislim da je nasa zelja za levim bekom ovde i zavrsena..kapiram da ce Miletic da ode ,da prvi bek bude Antonov,a zamena Urosevic...
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.460
Локација
.
Da ne ispadne da sam vredjao ili nesto slicno post kolege @Espinosa..samo
M.city nije primer, sa svojim budzetom bez limita. Primer za sistem nam je u komsiluku( ne u ovom vucicevom komsiluku) vec u Bugarskoj i Sloveniji. U Bugarskoj, mali klub, iz malog gradica, bez navijacke baze je par rangova iznad nas. A tamo imas imena kao sto su Cska i Levski. Znaci, u startu ti je teze da se nametnes. Moras prvo njih da preskocis.
Ovde, taj problem nemamo, imamo jednog rivala( crkli majci) i to je to. Svake sezone igras kvalifikacije za L.s. ili uefa ligu. Znas da ti to ne moze izmaci. Upadnes u grupe i umesto da nadogradjujes tim, ti sve ponovo, cek ne i od nule nego iz minusa.
A bazu itekako imamo, tradiciju, ime dovoljno veliko za celu ex yu i Balkan, veliki navijacki potencijal( navijaci, pravi prepoznaju momenat i nekoga ko radi za dobrobit kluba, tribina, drzave) . Sada takvih nema, ali Partizan je magnet, ljubav i vrlo brzo bi se tribine napunile. Valjda?!
Znaci, Ludogorec. Sistem.
Slovenija, ej, Slovenija..Maribor i nasa legenda Zlatko Zahovic. Sistem, par godina rada, bez jajarenja, bez secikesa i hop, eto i njih u L.s.
Uz ozbiljan pristup, i ozbiljne igrace, nije tema tika taka. Ili "engleski" fudbal, pravi igraci/trener/ se snadju u hodu. Pa Leonardo bi odgovarao svakom sistemu, jer bi se sam nametnuo. Tavamba se nametnuo sam, nije njega niko projektovao za vodju. E sad, sto se ostali ne namecu i ne umeju da sebi prilagode igru( citaj Neca Mihajlovic, Jankovic i sl) imamo da ispada da je u pitanju "taktika na Tavambu". Sa pravom upravom, koja radi za dobrobit kluba, trenerom motivatorom i par igraca imas sistem!

Zanimljiv post, naravno da smo svi toga svesni i da u teoriji to treba da bude pravac ali postoji jedno ogromno ali. Svi ti pobrojani klubovi su privatna svojina i neko je ulozio svoj novac pa nece da dozvoli da mu Vazura pravi kombinacije po klubu. Zasto ja mislim da kod nas necemo docekati privatizaciju u skorije vreme pa i ako je docekamo pitanje je na cega ce liciti? Previse je kombinacija i prljavih poslova oko kluba i ogromna lova se vrti u celoj prici. U to je umesana i policija, i db i stranke... Preveliki je deo kolaca da bi se ljudi odrekli toga tako lako.

City je uzet kao primer i to dobar primer, generalno Gvardiola je po meni najfudbalskiji trener ikada kog sam ja gledao a pritom ta tika-taka mi je odvratna za gledanje. Ono sta Espinosa hoce da kaze je da je to najocigledniji primer sistema kako on treba da izgleda, naravno mi smo svetlosnim godinama iza toga ali ne vidim problem u tome da se nesto slicno pokusa jer nemamo vlast iza sebe da nas finansira pa da mozemo da dovodimo koga hocemo.

Varate se ako mislite da mi mozemo nekog da dovedemo na ime. Za mene je Partizan najveci klub na svetu i tu nema dileme ali ne funkcionise to bas tako. Niko nije lud, svaki menadzer zna da kod nas ne moze sve da bude crno-belo previse je toga sivog. Liga nam je bas bedna, tereni ocajni, politizacija sporta nevidjena igde u Evropi, zarade se ne isplacuju na vreme, klub je u minusu... I kako ti sad da ubedis nekog igraca da predje kod nas umesto u recimo Maribor? Nikako.

Dalje, omladinska skola. Niko vise osim menadzerskih klubova( Benfika, Olimpijakos i slicni...) nece da popusi pricu o nasoj supertalentovanoj deci i da nam placa milione za njih. Nasa skola nije izbacila igraca koji je standardan u nekom normalnom klubu od Ljajica. Izbacujemo igrace koji zaostaju za danasnjim fudbalom 10 godina bar, lake ofanzvine veziste defanzivno operisane. Ofanzivni vezni igrac ne postoji, ceo vezni red mora da igra u oba pravca ali to u nasoj skoli ne vazi.

Ne vidim problem u dovodjenju domacih igraca koji stvarno mogu nesto da pokazu. Recimo Urosevica ste prozvali skartom a ne znate ni kako decko izgleda a decko je najbolji levi bek ove nase usrane lige koji je nama dostupan. Ali da je stranac bio bi bomba. Problem jeste kad dodje Marko Nikolic i dovede Stojicevo krdo antifudbalera anonimusa ali najbolje iz nase lige treba kupiti. Da se ne zavaravamo, pogledajte najbolje srpske fudbalere, koliko ih je proslo nasu skolu?

Svi mi zelimo najbolje Partizanu ali malo realnosti nije na odmet i mislim da se previse pljuje Ivica. Sve sto ne valja je on doveo a sve sto valja je doslo samo, pa jebem ga a covek je uneo ludacku energiju u sportsku pricu a pritom je Grobarcina. Ova ostala govna iz uprave ne zasluju da im se ime spomene u lepom kontekstu ali je suludo brojati igracke promasaje Ivici kad u najmanju ruku ima podjednak broj promasaja i pogodjenih igraca. Pa koji klub dovodi samo igrace na kojima zaradjuje, to ne postoji. Uvek mora da bude i promasaja jer je prosto tako.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Nemoj ni da se nadas bilo kakvim pojacanjima.Iliev je jasno do znanja stavio to gostovanjem u emisiji kod onog dupelisca iz vesnika.Hoce da nas uniste maksimalno.Ko je gledao taj intervju mogao je posle toga da se ispovraca kao posle 20 vinjaka.Kakve budalastine na jednom mestu eeeejj...kaze Iglica ako prodamo Tawambu za 3 miliona ne mozemo mi da ulozimo tih 3 miliona u igrace ,moramo da zivimo od necega ???Pa sve vam jebem lopovsko nije vam dovoljno 20 miliona koje ste zaradili na leto,nije vam dovoljno sto cete u maju dobiti od UEFA pun qrac miliona ,sada cete da prezivljavate od Evertona i Tawambe.Olos lopovski.A ovaj dupelizac mu kaze opusteno "jasno,jasno".Sramota
Ja iskreno nista ne ocekujem od prelaznog roka osim da u drugi deo udjemo 40% slabiji (koliko realno Everton i Tawamba i jesu)
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Inace smo na svim pozicijama kako treba popunjenim, osim na lijevom beku. Treba vidjet jos jednog golmana da angazujemo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top