Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.808
Локација
Храм фудбала
Odgledao sad i predstavljanje, jebali smo jeza u ledja ako je ovaj djecko i na terenu ovako uplasen i zbunjen. Miljkon mi se javlja.
Zanimljivo je i da je samo pricao o sebi i o svojim ambicijama, ni rijeci o velicini kluba u koji je dosao.

Bilja na kraju pobjedila sa daj osmijeh, nismo te puskom natjerali da dodjes.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.176
Reaction score
18.459
Локација
U Kinšasi
Zanimljiv post, naravno da smo svi toga svesni i da u teoriji to treba da bude pravac ali postoji jedno ogromno ali. Svi ti pobrojani klubovi su privatna svojina i neko je ulozio svoj novac pa nece da dozvoli da mu Vazura pravi kombinacije po klubu. Zasto ja mislim da kod nas necemo docekati privatizaciju u skorije vreme pa i ako je docekamo pitanje je na cega ce liciti? Previse je kombinacija i prljavih poslova oko kluba i ogromna lova se vrti u celoj prici. U to je umesana i policija, i db i stranke... Preveliki je deo kolaca da bi se ljudi odrekli toga tako lako.

City je uzet kao primer i to dobar primer, generalno Gvardiola je po meni najfudbalskiji trener ikada kog sam ja gledao a pritom ta tika-taka mi je odvratna za gledanje. Ono sta Espinosa hoce da kaze je da je to najocigledniji primer sistema kako on treba da izgleda, naravno mi smo svetlosnim godinama iza toga ali ne vidim problem u tome da se nesto slicno pokusa jer nemamo vlast iza sebe da nas finansira pa da mozemo da dovodimo koga hocemo.

U ova dva pasusa su dve suprotnosti. Ne mozemo da se nadamo da se uspostavi sistem kao u susednim uspesnim klubovima, ali se nadamo da moze da se pokusa da se uspostavi sistem kao u City-ju.

Sistem nije kad u istom prelaznom roku prodas Lazovica i Skuletica, Leonarda i Djurdjevica, Tavambu i Evertona. Sistem ne moze da stvori Djukic.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.176
Reaction score
18.459
Локација
U Kinšasi
Nema nista od bilo kakvog sistema, sve se svodi na prezivljavanje. Zato sam uvek za ostanak najboljih igraca. Dje su pare, sto bi reko maidros.. Para nema, a i ne trebaju nam. Nema puno ni kvalitetnih igraca koje mozemo dovesti. A i kad se otvorimo jednom u 25 godina, kupimo Sejdubu Sumu.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Pa naravno.. šatro prodajes najbolje igrače a klub od toga nema ništa jer 80% para ode na račun av i SNS . I onda zašto na stadionu imao 350 ljudi
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Meni nije jasno da postoje ljudi koji veruju u demagogiju o izgradnji sistema. Kadrovi sns bi pozavideli nasima iz kluba na recniku, jer su preuzeli njihov recnik i usavrsili ga.

Slusam nebuloze koje iznosi SD, cesto se pitam sta taj covek koristi. Kaze, koji ce nam Everton, kad on ionako ne moze da igra prvu utakmicu protiv Viktorije, a ako kojim slucajem rezultat bude pozitivan po nas, Everton ne bi ni igrao u drugom mecu. U jednom trenutku kaze da mu je ponudjen dvostruko jaci ugovor, a u sledecem cak tri do cetiri puta jaci. Gospodine Ilievu, da li je ponudjen dvostruko jaci ili trostruko ili cetvorostruko?

Videcemo na kraju sezone kakav je to sistem u pitanj, Iliev je kazao da se pravi tim za kvalifikacije za Evropu, sve mi se vise i vise cini da je spremljena alibi prica za slucaj da ne osvojimo titulu, jer je l te, sistemu je potrebno vreme, a Ilievu je vaznija Evropa od domaceg prvenstva...
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Ja ne znam cemu tolika potreba za smrdljivom titulom u Srbiji? Uvek bi se fokusirao da igramo dobro u Evropi, i da zavrsimo drugi u prvenstvu. Ne bitno je ko bude sampion, zato sto ni mi ni cigani - mi nismo za Ligu Sampiona. Nemamo budzet, infrastrukturu, kulturu, navijace, igrace, upravu u rangu Lige Sampiona. Nama je Liga Evrope vrhunac. Ok, osvojimo prvenstvo, lozimo se kao da igramo kvalifikacije za LS i onda dodju neki Bugari,Grci, Turci, Belorusi i izbace nas. Ovako, fokusiramo se na Evropu, zavrsimo drugi, i onda igramo kvalifikacije za ligu evrope, gde smo nosioci zbog rezultata. Ok, neko ce da kaze Liga Sampiona - veca lova, atriktivniji protivnici itd. Ali sta mi imamo od toga sto je veca lova? Samo ovi iz uprave mogu da pokradu malo vise i to je to. Pa ce reci da kapije kostaju 3 miliona evra, a u realnosti kostaju 100,000 i oni svi podele po 2,900,000.

Po trzisnoj vrednosti mi smo na 28,250,000 evra. Cigani su na 37,400,000 evra. Odavno nije bila veca razlika u trzisnoj vrednosti igraca izmedju dva rivala.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Nema problema, mogu ja da prihvatim da se Tavamba i Everton ne uklapaju u Djukicev sistem, ima to smisla. Medjutim, ta prica pije vodu samo ako se dovedu igraci drugacijih karakteristika, ali istog ili veceg kvaliteta u odnosu na njih dvojicu.
Aj' i to da vidim...
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Kakvo smo mi noćna mora od kluba i kakvi nas retardi vode pa to nije humano. Posle Leonarda i Djurdjevića i njihovih ''adekvatnih zamena'' mi sad ne možemo da produžimo ugovor Evertonu, koji je po kvalitetu trenutno jedini igrač koji zaslužuje crno beli dres pored možda, ali možda, Tošića, Tavambe, Stojkovića i Jankovića.

Godinu i po dana unapred se piše o tome kako treba produžiti ugovor čoveku, znam da je svaka druga moja poruka na forumu bila da se produži ugovor, znam da i slep vidi da je to moralo da se reši odavno.. Ali ne, uprava čeka poslednjih mesec dana, potpuni retardizam i nešto što naši praktikuju već godinama.

Ali navikao sam, mogu da oprostim, po stoti put. Ali kada krenu da mi vredjaju inteligenciju.. ''Ponudili duplo'', ''Everton ne želi'', ''NE UKLAPA SE U SISTEM(?!?!), ''I nije bio neki igrač'', ''Dolaze adekvatne zamene''.. Preterano smo jadni postali, jebaće nas uprave narednih sto godina i opet ćemo ćutati, ne znam zbog čega i kako, ali eto.

Jedva čekam da vidim zamene za Leonarda, Djurdjevića i Evertona. Isto tako verujem da će uskoro otići i Stojković, Tavamba, Tošić i Janković, pa zbog toga jedva čekam i njihove zamene iz JSL lige, napred Ivice bombo naša!
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Partizan dogovorio i drugi transfer – Đorđe Ivanović

FK Partizan dogovorio je još jedan transfer u januarskom prelaznom roku, iz Spartaka stiže Đorđe Ivanović, saznaje Prva TV.


Partizan će Spartaku platili 300.000 evra za dolazak 22-godišnjeg napadača, uz nepoznat procenat od buduće prodaje.

Ivanović će potpisati višegodišnji ugovor vredan 10.000 evra mesečno, saznaje Prva.

Nezvanično, Spartak je imao bogatiju ponudu slovačkog Slovana iz Bratislave, ali je ipak prodao Ivanovića srpskom šampionu.

Ivanović je ove sezone postigao 11 golova na 21 utakmici za Spartak u Superligi Srbije, četvrti je strelac Superlige Srbije.

Njegov dolazak mogao bi da znači i definitivan odlazak prvog strelca tima Leandrea Tavambe ove zime.

Partizan je u četvrtak predstavio prvo zimsko pojačanje, četvorogodišnji ugovor potpisao je defanzivac Slobodan Urošević koji je stigao iz kruševačkog Napretka.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.808
Локација
Храм фудбала
Izgleda da smo zavrsili i drugu JSL vedetu Ivanovica.
Kako nam ovako lako i brzo ide sa domacim skartom.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.808
Локација
Храм фудбала
Evi se pobrinuo da do tog transfera ne dodje, barem u ovom prelaznom roku.
Ako Ivanovic ima 120 000 godisnje, onda bi Everton trebao da ima barem milku.
I ispade Ivica upravu, dovodimo samo skupe igrace, zaboli nas da li toliko vrijede, i imaju li potreban kvalitet.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top