Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Vrlo zanimljiva prica o odnosu sa Bogdanovicem. Vrlo slicnu, da ne kazem identicnu, sam cuo jos sa jedne strane.
Veliki covek, sa svim svojim manama. Najveci.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Veliki je Dule. I danas gde god dobije prostor u medijima, bori se za Partizan vise nego govna sto trenutno vode klub. I proziva vucica psihopatu i cigane oko njega, sto mi je jos draze. Psihopata je bukvalno vodio specijalni rat protiv Duleta, cak i po navijackim forumima.

Doziveo je Dule sudbinu njegovog Sulje.
Vratite nam Duleta, jebem vam mater.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Ako ikad budemo imali svoju dvoranu, morala bi da nosi ime po ovom covjeku.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.811
Nisam znao za onaj kontekst price sa "davljenjem" Bogdana. Opet odlican intervju. I ovako javno hvala kolegi tobacco za skenirane casopise.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
DUzcZvbW4AEkbJz.jpg:large


veliki si Dule, veci od sto mi mozemo da zamislimo..
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Pa ne vidim sto bi oni pominjali Duleta. Za njihovu karijeru su najzasluzniji tosa, siki i kafe kuvarice.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Spejs, da li je i tebi pao na pamet onaj isprdak iz ¯itka, što se šlepuje na Bokijev talenat i kvalitet i Duletov rad, posvećenost tom dragulju srpske košarke (kakva god da je, jadnica), nesuvislim pričama kako je on i samo on zaslužan za tu sjajnu, a ipak, karijeru u začetku?
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
naravno, da nije bilo njega Bogdan bio bio i dalje glavni igrac, ali na splavovima :D
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
I onda se neko čudi kad ovde prozivamo izdajnike koji su ga prodali za platu i kikiriki.

Kad pominjete kako govna u FK i KK treba pohvaliti za nešto što dobro urade, samo se setite ove slike!

Po(h)valim im mater podaničku!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.446
Reaction score
40.971
Локација
Žrnov
Ne znate vi kako je Todoriću teško. A tek Ostoji.... baš ste nezahvalni.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
cccc... jadni njih dvojica, evo suza suzu stize...
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Ne znate vi nista. Ovo Dule fintira, gaza je lazna. Cuo sam od kafe kuvarica, todorica, ma svih koji su bili na komemoraciji. Ne verujete? Imam dobro obavestene izvore, napisacu jos 100 puta ovu laz, makar da probam da vas ubedim.

Drzi se Dule, borba bre!
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Kako meni suza pođe kada vidim ovoga čoveka, ovu legendu. Kada pogledam njegovo napaćeno lice i telo, zapitam se, jebem ti život, koliko trebaš da budeš hrabar, pa da svoje zdravlje, zdravlje svoje porodice koja pati zajedno sa tobom, žrtvuješ radi ideje SLOBODE? E, za to treba imati muda. Čovek je dao sebe Partizanu, to je za mene PARTIZANŠTINA, a ne kao pojedini, što će dočekati penziju zarad Partizana, a istom ovom čoveku zabio nož leđa. Drži se Dule, jer sa tobom živi ideja i sva vrednost Partizana, i ideja odbrane od fašizma pod kojim je on sada, kada se oslobodimo generale, ti ćeš opet biti prvi među nama.
SMRT FAŠIZMU!!!
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Duletov lik na ovim slikama je odraz danasnjeg kosarkaskog kluba.Da su mi zadali temu,pokazi lice INSTITUCIJE kako izgleda danas bez imalo dvojbe bih postavio sliku GENERALA,tuzno,umorno,razocarano.

A samo treba da neko sa mudima kaze,Dule vrati se.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Vodja napredne gamadi je albanski kopilan, koji je ceo zivot maltretiran u Beogradu, ruzan, suvonjav iskomplesiran. Majka mu se kurvala sa albancima, mada on je polutan i ne verujem da mu to smeta jer je povukao na oca. Od drzave su on i njegova porodica uzeli preko 700 kvadrata stanova, porodicno su lopovsko leglo i narkomani.

Biju trudne zene, izdaju drzavu, kradu od sirotinje. Mislite da neko sa takvim nasledjem i zivotom, crni kukavac i prokleta dusa brine za Duleta? Ima taj mnogo vecih problema u zivotu.

Zato je krucijalno da napredna banda padne. Onda se Dule mozda i vrati.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Strašno je kako Dule izgleda.
Po meni spas za njega je što nije ostao u Partizanu, njegovo zdravstveno stanje bi bilo mnogo gore da se zadržao još koju godinu kod nas.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
I posle kazete da je posteni spasilac tosa zabio noz Duletu, kako vas nije sramota.
Pa vidite ne samo sto je on dvaput spasio Partizan nego zastitio i Duletovo zdravlje.
Covecka gromada nema sta.
 
Top