Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Uvek sam bio mnogo veci optimista 5 dana pre utakmice nego kad utakmica pocne. Sa druge strane, uzasno sam los prognozer. Ipak, osecaj da Cehe gazimo kao plitak potok je toliko prisutan da pokusavam da se obuzdam.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.852
98 revans protiv lacija, karte su prodate za dva dana. Bilo trebovano 25 hiljada karata.
Ovo do juce 15 hiljada, stvarno bi bio razocaran ako hram ne bude krcat! Ali cu to mnogo lakse podneti ako mreza protivnika bude krcata golovima!
 

C_o_A

Početnik
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
73
Reaction score
28
Локација
Crno-beli svet
Najveci problem sto se prodaje ulaznica tice je to sto je protivnik po imenu neatraktivan,dok po igri su solidna ekipa(mada u rangu sa Dinamo Kijevom,mozda cak i malo losiji).Problem je sto dosta ljudi dolazi da gleda protivnike a ne Partizan sto je po meni suludo,mada po meni bolje i 20-25 hiljada koji nece da stede svoje glasne zice zbog Partizana i koji ce grmeti celu utakmicu nego pun stadion koji je dosao da gleda protivnika i navija pola stadiona(ekonomski je bolje ovo drugo,ali igracima je veci podstrek kada cuju grmljavinu sa tribina).Sto se tice same utakmice nece se mnogo razlikovati od dosta utakmica sa priprema(samo sam protiv Teplica gledao ali po onome sto sam shvatio igrali smo protiv ekipa koje igraju tako cvrst fudbal sa jako malo lepote),samo sto se nadam da ce nasi igraci koristiti svoje sanse koje im se ukazu i obezbede odlazak u Cesku sa pobedom(moja zelja je da pobedimo sa 2:0 jer je jako bitno da ne primimo gol u Humskoj).Da pobedi Partizan!:partizan_fan::napred Partizan
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Ljudi, koliko god nam se ovo cinilo malo, i u sustini, gledajuci gdje smo se plasirali, i nakon koliko vremena, jeste malo, ali vjerujem da ce, koliko god nas bude, to biti oni pravi i oni koji nece odustati. Pogotovo oni koji su kupovali kad je poceo ovaj debilni nacin prodaje. Ljudi, time zele da poruce da nas ne zele na stadionu. Ne dajmo im da nas otjeraju!
Iako se nadam i da ce biti jos ljudi jer ce garant dosta njih kupovati na sam dan utakmice jer drugacije nisu mogli.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Zapad sektor B kupljeno.

Kazu da je do sada otislo 22 000?
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Uvek sam bio mnogo veci optimista 5 dana pre utakmice nego kad utakmica pocne.

Ja bas kontra. Kako se utakmica blizi kod mene je sve veci optimizam da ih pobjedjujemo.

Nadam se da ce biti pun stadion. A to je nesto manje od 30k.. E sad od tih 30k koliko ce biti Beogradjana?
Ja mislim pola!?
Znaci problem u posjeti lezi u Beogradu. Dje ste ljudi, zasto ne dolazite na stadion. Nama nije muka iz CG-a da dolazimo a vama je muka da sjednete u bus i za 3-4-5 stanica dodjete na stadion.
A skupa vam karta.. 8 eura jug/sjever ili 12 eura istok/zapad vama skupo? Ma nemoj molim te.

Gledam danas utakmicu Sevilla - Girona, utakica se igra u 12h, protovnik neatraktivan, na sredini tabele.. I posjeta 32k. A Sevilja ima 600k stanovnika.. Znaci oni lagano popune stadion protiv tamo neke Girone u sred podna, a grad im je tri puta manji od Beograda.

Moze li se iz grada od 2 miliona stanovnika ocekivati bar 15k ljudi???
Za ostalih 15k ne brinite, za to ce se pobrinuti ostatak Srbije, CG, Rep Srpska..pa cak dolaze ljudi iz Makedonije. Znaci pitanje je moze li BG da napuni 15k ljudi?
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
551
Reaction score
1.022
Bice nas puno u cetvrtak. 25+ hiljada, a zvanicno i po novinarima bar 5 soma manje.
Ovo je nase vreme, nas cas. Vidimo se.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.323
Reaction score
3.991
Локација
Kobasicarija "Venac".
28000 moze zvucati losije of 18. sve zavisi od mentalnog kapaciteta navijaca na stadionu. imam osecaj da mnogi ovde zele pun stadion samo iz inata da se dokaze da mozemo da napunimo jna.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Naravno da zelimo da dokazemo da mozemo napuniti stadion u najvaznijoj utakmici u poslednjih 15 godina.
Nije to dokazivanje nekom drugom, vec ce biti stvarno zalosno ako i jedna karta ostane. Zalosno je sto uopste razmisljamo o tome, al eto..
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Bolje samo 20.000 ali onih pravih koji ce i navijati a ne 30.000 gde ce vecina grickati semenke i sedeti na novinama ispod guzice...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.852
Jbt, po vama najbolje da bude samo 1000 ljudi ali da svi navijaju! :D
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Pa dobro 1000 je malo previse "malo" :D ali sam bio nekoliko puta kada je stadion bio pun do zadnjeg mesta a navijanje losije nego kada je 3000 protiv Indjije...

Dzaba pun zapad i pun istok ako sa tih tribina samo 10% otvori usta a da to nije zbog semenkih :D
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ta prica je OK ako imas 14 godina i lozis se na te fore, tribina, navijacko gazenje, itd

Vidim sve je lose klubovima koji rasprodaju ili skoro rasprodaju stadion. Kamo lepe srece da nam na svaku utakmicu dolazi 20.000 od kojih 3.000 peva.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Te pare od ulaznica tako i tako ne idu klubu, kao sto nista kod nas ne ide ocigledno na klupski racun. Samim tim je svejedno. Bitno je da na stadionu grmi jer samo tako mozes pomoci igracima!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Znamo svi ko nam vodi klub. Znamo koliko para se ukrade preko raznoraznih Djilasa, procenata. menadzera. Znamo da nam je tribina u kurcu, da na vrlo mali broj ljudi koji dolaze na utakmice prakticno imamo 3 frakcije. Znamo ko nam je na celu drzave, kome on gura pare i kolika je to mafija..
NISTA OD OVOGA NIJE BITNO U CETVRTAK.
Ni Kimi, ni Jug ni Vazura, ni Vucelic, ni Pantic jehovin svedok. Bitan je samo Partizan, bitno je da izgazimo Cehe i prodjemo dalje, posetimo malo Jevropu 22.2. , popijemo kvalitetnog piva i druzimo se sa damama sumnjivog morala.
Ako si se smorio zbog stanja na tribini u poslednjih X godina, zamenari to i dodji da podrzis klub. Ako nemas novca, pozajmi pa posle vracaj. Zanemari i kretensku proceduru oko uzimanja karata, dodji na premijeru novih kapija (jos nisam siguran dal mogu da se provucem tuda :D)

JNA te zove, trebas PARTIZANU!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.852
Ja od kada sam video koliko su uske/siroke kapije, poceo sam intenzivno da vezbam...:D
Cini mi se da su uzeli najmanje kapije koje su nasli...:D
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Mogli su po jednom ulazu da preprave tako da umesto 4 polja budu 2 za nas 120+ :D

Sve ste lepo napisali, u cetvrtak je jedino bitna pobeda Partizana a sve ostalo je u drugom planu. Jedino sto bih ja jos dodao da ni jedan igrac ne sme da dobije zvizduk ili psovku pa makar to bio i satirani Miletic. Igraci moraju da imaju podrsku navijaca svih 90 minuta bez obzira na to kakve partije pruzaju, pljuvanje ostavite za neki sledeci put.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top