Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
24.03.2017
Порука
13
Reaction score
152
46 minuta svog života sam izgubio da bih kupio dve karte za kolegine klince.

Vrhunac je bio, pošto za svaku kartu mora pojedinačna uplata, kada su me zvali iz ticketline da mi kažu da sam uplatio 100 dinara manje, predvideo da treba pojedinačna rezervacija za obe karte ponaosob. Pitam gospođu da li može tih 100 dinara da se da kada se preuzimaju karte i dobijem negativan odgovor. Ponovo logovanje na banku i uplaćuj dodatnih 100 dinara :D

U INAT SVIMA ĆEMO DA NAPUNIMO JNA!!!

UPRAVA PARTIZANA NE ZASLUŽUJE NAVIJAČE KAKVI SU PARTIZANOVCI. IGRAČI ZASLUŽULU!!!

Pantiću, sada lepo u vesniku naruči dve karte i taman imaš sledeću epizodu!!!

JNA TE ČEKA!!!
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
98 revans protiv lacija, karte su prodate za dva dana. Bilo trebovano 25 hiljada karata.
Ovo do juce 15 hiljada, stvarno bi bio razocaran ako hram ne bude krcat! Ali cu to mnogo lakse podneti ako mreza protivnika bude krcata golovima!


Druze ne moze se porediti tadasnji Lacio i Plzen. To je tada najbolja ekipa na planeti bila, kao Man City sada ... tim prepun vrhunskih igraca...
Hvala ti sto si me podsjetio na to.
17 godina, pobjegao iz skole, slagao roditelje da cu spavati kod ujaka, auto stopom presao 100km do Bijeljine, u Bijeljini na Bus i pravac Beograd i hram.
 
Последња измена:

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
Sad pogledah stanje na tiketlajnu. Da mi je neko pricao da ce jug nekad na evropskoj (a pogotovo 1/16 LE) biti tek polupun ne bih mu verovao. Takvo vreme doslo. Ajmo Grobari bre, nek proradi inat! Jug, istok,zapad, sever sve da puca!
 
Последња измена:

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.736
Uh, kako smo MI tada igrali, narocito Djordje Tomic, sta je covek radio...
Poredjenje je euforija zbog nekog meca. Prolece u evropi se nama nije cesto desavalo. Kako god, iako je februar, vreme ce biti jako pristojno za ovo doba godine, i stvarno bi bila steta da stadion ne bude krcat. Zaboravio sam kako to izgleda...
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ta prica je OK ako imas 14 godina i lozis se na te fore, tribina, navijacko gazenje, itd

Vidim sve je lose klubovima koji rasprodaju ili skoro rasprodaju stadion. Kamo lepe srece da nam na svaku utakmicu dolazi 20.000 od kojih 3.000 peva.

Da, upravo tako.

Ja bih odmah pristao na to da nam na stadionu bude prosjecno 25k-30k a da pjeva njih 100.
Koliko je ljepse gledati utakmicu kada su pune tribine.

Inace.. Ocekujem pobjedu, ocekujem lijepu atmosferu.. Ocekujem uzbudljivu utakmicu..i stadion ce naravno biti pun, u to sam uvjeren.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Pre ovog puta Partizan je igrao "evropsko proleće" kada si mogao da gledaš direktan prenos jedino ako si imao satelitsku antenu.
Sneg do kolena u Beogradu, a u mom gradu ni pahulje. Ja dete, pa mi bilo žao. Čekam ćaleta da dođe kući, ne sećam se gde je bio ali znam da je baš baš kasnio, i trebali smo da idemo kod naših kućnih prijatelja - jer oni imaju satelitsku antenu. Tada sam bio uzbuđen zbog Partizana ali takođe i zbog izuma koji se zove satelitska antena, jer do tada nisam imao prilike da budem u kući koja ima to čudo. Do tada sam svaki derbi i svaku bitnu utakmicu gledao u snimku na RTS-u ili kad počne drugo poluvreme oni tad puste prenos prvog... gase se televizori, ne slušaju vesti da se ne čuje rezultat...
I tako čekam ja svog ćaleta, ulazi on a utakmica već počela, zove ga taj prijatelj i pita gde smo do sad, ćale se okreće i kaže u Beograd sneg. A meni žao, kako tamo sneg a kod nas nema. Zvoni opet telefon i okreće se ćale kaže mi vodimo 1-0 gol dao neki crnac što je došo iz Javor, jel znaš kako se zove? Reko kako ne znam, Odita. Ali taj naš prijatelj te sigurno zeza. Nisam verovao ni da je sneg u Beogradu ni da vodimo 1-0. Odlazimo tamo, čekaju nas on i njegov sin. Stvarno 1-0, stvarno sneg u Beogradu i stvarno je dobar osećaj kad gledaš svoj klub u direktnom prenosu, stvarno je dobro kad imaš satelitsku antenu, i tog trenutka dajem sebi cilj da učim školu da kad porastem kupim satelitsku da mogu da gledam Partizan. Posle je Odita dao i drugi gol, onaj neuspeli salto. Onda u poluvremenu utakmice na nekom ko zna kom satelitskom programu gledali smo Štahtjor-Šalke, rekoše prijatelji "grobarski derbi", za Šalke igrao Krstajić a za Šahtjor Vukić i Duljaj.
Kad smo igrali protiv CSKA kod nas je bio sneg, otišli kod prijatelja a on kaže u BG sunce greje sin mu javio, jer je otišo na meč. Ja u čudu kako može tamo sunce a ovde sneg :D Bio sam presrećan što je sad kod nas sneg :D
#JNAtečeka i bez satelitske antene
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.297
Локација
Kej Republika
Tek ponedeljak. Ko da doceka jebeni cetvrtak.

Kao i pred svaku evropsku utakmicu, cas imam osecaj da ce biti 3:0 za nas, cas da gubimo lagano.

Sizofrenijia, sta li je. :)
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Evo vam primer kako moze da se napravi atmosfera bez “organizovanih” navijaca.

https://youtu.be/tmM3yvIaik4

01:00 pa nadalje....

Da me neko ne shvati pogresno, tog dana Jug je bio u svom elementu, ali huk sto secuje pri svakom napadu dolazi sa Istoka i Zapada. Jednostavno i mi “semenkari” smo se promenili kao i oni sto su “u prici”.

Protiv YB urlam zadnjih deset minuta, zvizdim, gledam oko sebe svi cute. Mnogo znaci i nasa podrska sa Istoka i Zapada/Severa. Ne kazem da pevamo i skandiramo svo vreme, ali da izvrsimo pritisak kadaje vreme, poguramo ekipu zadnjih 10 minuta.

Edit:

https://youtu.be/j_EUZBzap5c

Ovo sam stavio i pre YB - obavezno pogledati!!! OVO JE SUSTINA SVEGA!!!
 
Последња измена:

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Tek ponedeljak. Ko da doceka jebeni cetvrtak.

Kao i pred svaku evropsku utakmicu, cas imam osecaj da ce biti 3:0 za nas, cas da gubimo lagano.

Sizofrenijia, sta li je. :)

Zasto da gubimo lagano? To bi za mene bio debakl.
Oni individualno nisu bolji, a timski...
Pa imali smo vreme da se sredimo. Nije ni nasa ekipa pretumbana.
Imaju prosek 30 godina, jesi iskusni, ali nisu u cvetu mladosti.
Mi treba i na tribine i na teren da izadjemo sa stavom da smo bolji i da nas samo pobeda zanima.
 
Последња измена:

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
ahahahahahaha Vuletic je atestirao kapije :)
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Nego ljudi kad ce vesnik? Neka pre D-Day verzija

Kriziram cim ne izadje novi posle par dana
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
To cemo verovatno znati tacno u 21h tog dana jer pretezno fulaju sa prognozama. Za sada pise oblacno oko 2 stepena i bez padavina.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Panticu koga bre ti zajebavas? Prvo kazes da ti nije jasno zasto se digla dreka oko kupovine samo jedne karte a onda Vazura kaze olaksali smo i pustili da se kupe 2-3-4 karte po osobi. Pa bar se dogovorite sta cete da kazete, ne ide vesnik live.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top