Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од GROBAR UE

  1. GROBAR UE

    KK Partizan 2016/17

    Pobedili smo jer imamo trenera sa velikim T, da promeni tok utakmice, da instrukcije i pronadje nacin Pera je prosle godine samo vikao "Ajde Milutinac" i ovo bi izgubili verovatno na jednu loptu sto je jos crnje. Lose smo igrali mada i sudijski kriterijum je dabogsacuvaj ali nekako smo dobili...
  2. GROBAR UE

    FK Partizan 2016/17

    Suvise lako dozvoljavamo dziberskim raspad ekipama tipa Lucani da nam uopste ulaze u kazneni i iz dva prelaska centra naprave sranje, to ne sme da se desava jer zlikovac u zutom vreba da svira penal, navuce prekid, korner...Mecku smo rodili dok ne otkljucasmo bravu 10 smradova golmanu u krilu a...
  3. GROBAR UE

    FK Partizan 2016/17

    Ne mogu da verujem da neki Partizanovac posle svega sto se protiv nas sudi a za nas ne sudi nista zivo moze mrtav hladan da kaze da je ono bio penal:banghead Ono je smejurija zaleteo se i video da ga covek ne vidi i pada teatralno a "Novi Zednik selo malo za Zvezdu bi zivot dalo" jedva docekalo...
  4. GROBAR UE

    FK Partizan 2016/17

    Kolika je drug MiJodrag iz Mojkovca prevara govori i to sto je svako malo hteo da bezi ako mu se ne obezbedi pored 30+ zatvorenih utakmica i buljuk skupih stranaca sa kojima nije uradio nista. Prvak Malte bi ga isterao ko mangupa da nije pokraden i Falkone im se povredio a opet u kolektoru tri...
  5. GROBAR UE

    FK Partizan 2016/17

    Sarlatan iz Brskova je nevidjena trenerska prevara ali posto je trenirao pogorelce i Lokomotivu u "jakoj ruskoj ligi" onda su se o njemu spevali hvalospevi sto za ciganske udbaske medije predstavlja pravu poslasticu, oni bi i od Limenog napravili Murinja da trenira Petokraku. Sto se tice...
  6. GROBAR UE

    FK Partizan 2016/17

    Pa mi nismo imali postene ljude pa su nam cigani dudlali osim ako ne smatras Gazda da je Dragan Djuric posten covek? Nas problem uopste nije u nasoj kuci vec naprotiv nas problem je bolesnik na mestu premijera ove nedodjije koji zeli da nas unisti a sva ova olos se nije slucajno stvorila u...
  7. GROBAR UE

    FK Partizan 2016/17

    Svega ovoga ne bi bilo da je Kica Kosovic na vreme otisao u policiju ovaj pardon postao "naslednik Sase Ilica" kako rece glupan zimus a drogirani tupan sa sladostrascem potvrdno klimnu glavom dok smo na TV Partizan gledali ushicenu Bilju Grobarku koja snima "motivacione igre" tasi tasi...
  8. GROBAR UE

    FK Partizan 2016/17

    Malo gledam pregled danski seljaci koji prvi put igraju u evrokupovima se sprdaju sa gosom bilderom koji je za nase nesrecnike koji ne mogu da dobace jer nisu doruckovali ili gerijatrija Radovic puca u njega izgledao kao planina nije znao sta ga je snaslo. Mi i ne pucamo na gol a i ne ulazimo u...
  9. GROBAR UE

    FK Partizan 2016/17

    Ivica Iliev Sirogojno mladi bombas rece da je caskao malo sa precednikom ZagleMbja i da su jednoglasno zakljucili da ko prodje ima da ubije sledeceg rivala a pogotovo ove Dance iz malog seoceta Herlev koji nemaju bombe ali im ne smetaju precke i stative da ga metnu, ne teraju ih pehovi da ne...
  10. GROBAR UE

    FK Partizan 2016/17

    Pa dzaba igrice koje jacaju timski duh tasi tasi tanana i svilena marama, Biljin "City" i ostali rijalitiji kad dodje utakmica sezone raspad sistema, neke otera a neki mu i pobegose.
  11. GROBAR UE

    FK Partizan 2016/17

    Ako ja dobro videh ovaj spisak putnika ne racunajuci specijalnog gosta "Slavisu od Eurosalona" mi idemo u Poljsku bez Radojicinog turbo levog beka koga je debela veprina platila 300 000 jevreja i ako se Bogosavac povredi ko nam je levi bek:banghead A nema ni maherski skautirane vedete Vozdovca...
  12. GROBAR UE

    FK Partizan 2016/17

    Bruka i sramota ovaka kolaboracionisticka i izdajnicka zgadija nije vidjena, Kvisling je za njih mala beba! Kokeza ide u Poljsku:banghead Probudite me ljudi recite mi da sanjam!Ovo zlo nas izjeda , majke vam ga nabijem ja parkiram u poprecnim ulicicama cigani me kamenuju kod kolektora da li...
  13. GROBAR UE

    Uprava i marketing

    Kokeza je mozda zamenio vodokotlic u Gmazurinom uredu i sledi zahvalnica da pokriju ovu bruku gde se cigani medjusobno potkradaju, mnogo gladnih usta na bankomatu i onda mi smo veverice skontamo da je Kokeza pravedan tip koji brine o razvoju srBskog stopalosuta! A podbanjicka kibla se sminka i...
  14. GROBAR UE

    Uprava i marketing

    Taj Kokeza neki veliki pozitivac steta sto ranije nije zamenio Tola i uspostavljena ova plodonosna saradnja koja nam je donela mnogo dobra? Hvala ti Slavisa ti pravedni covece koji pomazes svima jednako nazovimo jedan ulaz na JNA Ulaz "Slavisa Kokeza" da se oduzimo ovom dobrocinitelju!
  15. GROBAR UE

    FK Partizan 2016/17

    Hvala na savetu slazem se s tim da jedna utakmica ne moze odrediti da li je neko dobar trener ili ne ali moze da pokaze da li je neko u tom trenutku trener za Partizan.Tomic je trener pocetnik, on se uci i vezba na klubu za njega je sve novo i on napreduje i moguce da ce on jednog dana biti...
Top