Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Milos doca

  1. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

  2. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Da li neko zna zašto više igrači posle tekme ne idu do juga.. Zašto nema vise ono naše čuveno navijanje sa igračima u 2 glasa
  3. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

  4. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pozarevac
  5. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Požarevac danas
  6. Ragbi klub Partizan

    Petrovac... Svaka cast momcima na ubedljivoj pobedi i maloj ali odabranoj grupi navijača
  7. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ne znam sta da ti napisem posle ovakve poruke. Ok ja se odjavljujem odavde jer jesam sjebao stvar, i verujte mi da je bila samo dobra namera tj da podelim vest koja se i tom trenutku cinila kao stvarna i sjajna. A ti druze nadam se da cemo se nekada sresti na nekoj od utakmica, cisto da se...
  8. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ne mora nama niko da salje karte sami kupujemo, a sto se tice vesti jbg izmanipulisan sam i svima dugujem izvinjenje i izvinjavam se zbog netacne informacije. P. S bar nesto radimo za Partizan i grobarstvo u nasem gradu, desavaju se pozitivne stvari, sta je sa ostalima?
  9. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Beli, jesam ja sam pominjao ali posle one prozivke smor mi vise bilo sta da pisem.. I ja cekam da se javi isto kao i vi.. Danas oko 10h je napisao samo 99% igramo el i to je to.. A partizan alexa... Random doca.. Pored doca ima i ime Milos.. I rekao sam odakle sam tako da ako sumnjas da sam...
  10. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Zvanice.. Tj za javnost.
  11. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ocekujemo oko 17h 17:15h informacije
  12. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Upravo iz kluba... Sad ako lazu mene kazem vas...
  13. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ako nije tacan moze ban, ne ljutim se,naplaticu to Nikoli:)
  14. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    A sta dobijemo mi koji smo imali "info" jos pre 5 sata! Živeli braco.! Pozdrav od udruženja navijača Partizan 012.
  15. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Moj info nije ni sa kakvog tviteta posto nemam tviter fb instagram... Samo viber i partizan. net :):)
Top