Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. delboyPFC

    ABA-liga 2012/13

    Ima prenos! IDEMO GROBARIJO!!!!!!!!!!!
  2. delboyPFC

    ABA-liga 2012/13

    dajte neki link za online gledanje...
  3. delboyPFC

    KK Partizan 2012/13

    Partizan - Igokea, citava utakmica iz Visegrada http://www.youtube.com/watch?v=ABHbqWRl3FQ
  4. delboyPFC

    KK Partizan 2012/13

    Kako je dobar osjecaj kad Partizan prvi put dodje u nas grad! Bas sam se iznenadio koliko je bilo ljudi dana u dvorani! Nisam ni znao da ima toliko Grobara u gradu! Bilo je dosta ljudi iz okolnih gradova, Rogatice, Foce, zatim iz Hercegovine - Trebinje, Gacko (svaka cast momcima-odusevili su me...
  5. delboyPFC

    Dule Vujošević

    Ide emisija sa Duletom na rts1...gledajte EDIT: samo bih izdvojio kad ga je pitala voditeljka koja mu je omiljena navijacka pjesma a on k'o iz topa : "Mi smo stoka sa tribine juzne" :clap:clap:clap
  6. delboyPFC

    VК Partizan, PK Partizan

    Jel zna neko da li ima negdje na netu prenos finala sa ciganijom?
  7. delboyPFC

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Shamrock!!! Odlicno smo prosli! Trebalo bi da bude nesto kao Rhyl prije par godina...
  8. delboyPFC

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Stanojevic o Scepovicu "To je specifična situacija, ali nikako to ne mogu da opravdam. Međutim, on je pružio sve od sebe. Mene je zadovoljio, a ja sam trener Partizana i dokle god bude tako, on će biti u timu. Ne postoji čovek koji ga može skloniti", rekao je Stanojević ako je tako stanoje...
  9. delboyPFC

    ПАОК

    "...pobedu protiv Hajduka u cetvrtak u Ligi Evrope..." pa majku mu jel isto Dinamo i Hajduk?!
  10. delboyPFC

    Dule Vujošević

    stvarno je jako tesko odgledati ovaj video...ja nemogu da zamislim da ce neko drugi biti nas trener, toliko smo svi navikli na duleta i na sve sto je radio za partizan... i dalje cemo imati sjajne rezultate ali nista vise nece biti isto... dule sve najbolje u nastavku karijere i ostvari sve...
  11. delboyPFC

    Evroliga 2009/10

    Najjaci smo!!!!!!!!!
  12. delboyPFC

    ПАОК

    skim igra paok sledecu tekmu i kad?
  13. delboyPFC

    ПАОК

    vode paokare 1-0, prokljucao tumba! ajoj kad bi ostalo ovako, titula nikad ne bi bila blize...
  14. delboyPFC

    ПАОК

    I braca Paokare izgleda, kao i mi,djeluju po principu stoke, samo okaci zastave, pjevaj i skaci ostalo je sve manje bitno...Crno-bijela anarhija nema sta...:)
  15. delboyPFC

    ПАОК

    http://www.youtube.com/watch?v=xDk8tOLtn5g a lot of kids singing together "o paokara..." congratulations :clap
  16. delboyPFC

    Dragan Mance - njegova duša lebdi nad jugom

    Вјечна му слава :respect
  17. delboyPFC

    Liga Evrope 2009/10

    teska grupa definitivno, sjeba nas ovaj tuluz na kraju al dobro sta da se radi... isto i sa navijackog aspekta prilicno nezgodna i daleka gostovanja,uh da je dosla djenova umjesto tuluza ili da smo uplai u grupu sa pao i galatom...
  18. delboyPFC

    Liga Evrope 2009/10

    evo sad u ovoj pauzi dok onaj turcin nesto kenja, samo da istaknem da bi najzanimljivije bilo da upadnemo u tu grupu sa Grcima i Turcima, prije svega sto bi to bila "interesantna" gostovanja a i imali bi sanse realne da prodjemo...ali dobro sacekajmo kraj zrijeba
  19. delboyPFC

    ПАОК

    Juce gledam neku emisiju na rts1 o turizmu u severnoj Grckoj, i sad ovaj reporter navatao nekog Grka i nesto sad sa njim prica o tome moze li da se zaradi dobro radeci kao konobar is ad ovaj Grk kaze:" Tu sam od aprila do polovine septembra, onda cu malo da omorim pa onda idem u Beograd, jer sam...
  20. delboyPFC

    ПАОК

    savrsena stvar za postaviti kao zvono na telefonu
Top