Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Dobro sam prošao, mogao si i da me banuješ. Nešto si mi mnogo nervozan i stalno prekidaš raspravu kad ti se neko suprostavi. Pošto kažeš da sam nervozan, a ja ne znam da sam nervozan, da opravdam nervozu poenima. Članovi su ipak, uvek u pravu. WebCrew edit
  2. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Nisam vršio zamenu teza nego samo sam te pitao Ajde da analiziramo ova dva slučaja, Luka i Živković Luka je došao besplatno, ima godišnju platu 70.000. Partizanu od njegove prodaje ide 50 %. Za koliko možemo prodati Luku, recimo 500.000, što mislim da je nerealna cena ali ajde. Partizanu od...
  3. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Ovde je nekad bilo zabranjeno citirati Sportal, a sad se citiraju komentari sa istog.
  4. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    A kakav CV imaju Petrovic I, Petrovic II, Ostojic, Pauljevic, Luka, Babic, Knezevic, pa imaju i po 6, 7 puta vecu platu nego sto je dobijaju Pantic, Zivkovic. Koliki procenat ima Stojic od prodaje Luke? Da li mislis da je to u redu? Mali ima vise nastupa za Srbiju nego pojedinci za Partizan...
  5. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    U normalnom klubu bi mu dali platu koja odgovara njegovom CV, i onda bi i zahtevi roditelja bili umereniji.
  6. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Ćale traži 50% od sledećeg transfera.
  7. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Zaboravite, ovog malog, on je otišao u Čuku. Ljudi bliski Mehmedoviću za to optužuju Darka Tešovića i Mocu Vukotića, naročito ovog prvog, i kažu da to više nije ona škola koju su predstavljali, Nedeljko Kostić i Dušan Trbojević.
  8. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Mlađi kadeti Teleoptik (97 godište) Nastupali su u kadetskom prvenstvu Srbije (96, igrači godinu dana stariji), završili na 7 mestu. Aksentijević Dušan (97) Azemović Emir (97) Banjac Nikola (97) Belaković Nemanja (97) Denković Aleksa (97) Dragićević Petar (97) Đekić Nemanja (97)...
  9. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Evo da ne ispadne da samo kudim, da malo oživim ovu temu. Preskočiću Teleoptik, idemo od omladinaca. Omladinci Partizana (generacija 94 i mlađe) završili su na 5. mestu 17 bodova iza Vojvodine. Sipsak igrača koji su izneli prolećni deo prvenstva (neko višem neko manje): Ahmetović...
  10. FK Partizan - sezona 2013/14

    To je upravo ono o čemu ja pišem, nekad su tvoji blogovi i postovi bili VRH, danas se javiš samo kad hoćeš nekog da kazniš i banuješ. :partizan_fan:
  11. FK Partizan - sezona 2013/14

    :banghead Što bi neko rekao "budalaštine i kafanske priče". Ja stvarno ne znam odakle vama da Aksentijević nije video teren godinu dana, da je više u Beogradu nego u Holandiji. Aksentijević je redovno igrao za mladi tim Vitesea ili "Jong Vitesse" u takmičenju koje nosi ime "Beloften...
  12. Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    Srce mi se cepa kada cujem tvoje reci. Taj covek je imao 40.000 mesecno. Koliko ja treba da radim za njegovu platu. Ima da postuje to sto dobija i ne moze on da se postavi iznad Partizana ma ko bio u upravi. Stalno nas podsecas kako imamo kratko pamcenje. Da li se ti secas kako je Moreira...
  13. Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    Dominik najverovatnije stize večeras
  14. Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    Ma od Djure u ovom trenutku ni Wikiliks ne bi saznao nista novo :D
  15. Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    Munjo, zar nisi do sada shvatio da veruješ meni a ne nekim sajtovima :)
  16. Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    Oglasio se i Kleo - Tačno je da sam od čelnika Partizana tražio da idem. Dobio sam fantastičnu ponudu od Kineza i mislim da je vreme da naplatim svoje kvalitetne partije. Znam da je i na adresu mog kluba stigla ponuda, i preostalo mi je da čekam. Ukoliko u Partizanu ne budu želeli da me...
  17. Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    Evo Munja je dole objasnio
  18. Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    - Pričao sam sa Kleom, i rekao mi je kako misli da je sada najbolje vreme da naplati svoje kvalitetne partije - iskren je Stanojević. - Vidim i po njegovim treninzima da nije u fokusu, nije to Kleo koga poznajem...Moj stav je da nam ne treba nezadovoljan igrač. To sam rekao i ljudima iz kluba...
  19. Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    Ne znam ko stoji iza ova dva sajta i koliko im se može verovati. Iza ovog turnira stoji FIFA, e sad ako su i oni zajebali stvar ...
  20. Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    Odakle im podatak da ima 17 godina. Na sajtu turnira Blue Stars/FIFA Youth Cup 2010 piše da je dečko rođen 6. 2. 1990. Znači punih 20 godina. http://www.youthcup.ch/youthcup2010/medien/medien_downloads_10/teaminfos/Teamstatistik_2010.pdf
Top