Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. kale_gkw

    KK Partizan - transferi

    Ona silueta na slici može da bude samo Ognjen Jaramaz...
  2. kale_gkw

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Dolaskom Jankovića minute gubi jedini igrač koji i nema kvalitet za prvi tim a to je Gavrilović. Pecarski će imati svoje minute kao i do sad, Novica će da igra manje i to je ono što njemu i treba. A ako neko misli da nam ne treba četvorka od 211cm sa reprezentativnim potencijalom, onda u redu
  3. kale_gkw

    FK Partizan 2018/19

    Nije hteo da oprosti dug i nisu ga pustili na kipar i sad mu ne daju da igra zbog toga. To je moje mišljenje
  4. kale_gkw

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ne možemo da poredimo Ozegovica koji je ceo život bio kod njih sa Jankovićem koji odrastao u USA i došao prošle godine u železnik, video da je pogrešio i hoće da se ispravi.
  5. kale_gkw

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    https://uefaliveshow-lh.akamaihd.net/i/UELPO_1@64648/master.m3u8 Evo link za žreb
  6. kale_gkw

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Mozda cu da zvucim smesan ali... odakle pojedini znaju ove informaciji o svakom igracu na kugli zamaljskoj koji se pomene? Odmah neko zna i kakav je na skoku i kako brani pik i kakav je u igri ledjima. Je l to ovde imamo vanserijske poznavaoce svih igraca koji postoje ili udjete na youtube pa iz...
  7. kale_gkw

    Uprava i marketing

    A kako nam to preti ispadanje?
  8. kale_gkw

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Djukic ce pare koje su mu obecane ugovorom da dobije bez obzira da li ostane do kraja ili ga smene, nije on zbog toga ovako tvrdoglav i bezobrazan. Djukic zna da posle Partizana nigde vise nece dobiti posao i zato je njemu frka...
  9. kale_gkw

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Je l samo meni promaklo da je Rukavina potpisao za neku Astanu?
  10. kale_gkw

    Dres Partizana - nekada i sada

    Crni ok, beli kao majica za fizicko. Nisu pokazali kako izgleda sa ledja
  11. kale_gkw

    Liga Evropa 2017/18

    Ovde sam zavrsio sa citanjem. To kako se on ponasa bez lopte je sramota za zonsku ligu a kamo li za profesionalnog fudbalera na ovom nivou takmičenja. To čime je on takav status zaslužio, meni nije jasno. Osim ako je ne zove možda Falji. Sinoc je to bio takav bol u kurcu da je ono bilo tesko...
  12. kale_gkw

    Dres Partizana - nekada i sada

    Da su u klubu pametni pa da ovo kupe, ne verujem da imaju ovakve primerke, pa da naprave neku izlozbu sa originalnim dresovima, muzej neki...
  13. kale_gkw

    Liga Evropa 2017/18

    A govna sa arene u rubrici pobednik dana - ostersund. :buhaha
  14. kale_gkw

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Nema nista na twiteru kkp.
  15. kale_gkw

    FK Partizan 2017/18

    Ne nasedajte na provokacije. Dosao covek, istrabunjao sta mu milo srcu i sad evo bar polovina ovde misli da je to istina i da je Jovanovic jednom nogom otisao. Niti ko pita ovoga odakle mu ta informacija, niti bilo sta... sad neka neko napise da Suma hoce da ide jer Solomon ima veci, pa da...
  16. kale_gkw

    FK Partizan 2017/18

    Samo sam cekao ko ce prvi da pusti buvu za Jovanovica...
  17. kale_gkw

    FK Partizan 2017/18

    Poznajem lično momka, 94. godište, igrao zajedno sa Ožegovićem kod cigana. Porodica mu je cela grobarska kao i on. Sa 14,15 godina ode kod njih da igra. Dolazio kuci ja mu uzmem telefon i pobrišem mu ciganske slike, on se vrati u klub i opet mu pun telefon usranih ciganskih slika. Ja posle nekog...
  18. kale_gkw

    Zimska Radio Mileva 2017

    Jutros procitah negde za Nemanju da je slobodan igrac i da ce u Zemun ili u inostranatvo.
  19. kale_gkw

    Zimska Radio Mileva 2017

    Niko ne pominje da su nas napustila oba Stevanovica, Alen i Nemanja
  20. kale_gkw

    Uprava i marketing

    :pfc: Spremna je :buhaha
Top