Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. ALEXA01

    Ja bih dao sve od sebe da uz Trifunovića dodamo Petruševa uprkos otvorenom otporu zalizanog...

    Ja bih dao sve od sebe da uz Trifunovića dodamo Petruševa uprkos otvorenom otporu zalizanog smrada i , mada se većina ne bi složila, pružimo još jednu šansu Pecarskom i napravimo novu mladu trojku srpskih igrača, koji su na onom prvenstvu Evrope od pre 3 godine bili ključni igrači reprezentacije.
  2. ALEXA01

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Брате Сале, свака ти је ка Његошева!
  3. ALEXA01

    KK Partizan 2012/13

    Sitaucija je losa, ali kad je to nama bilo lako? Moramo da pregrmimo ovu situaciju.Ovo se mora resiti, ono sto ne sme da dodje u pitanje je nasa podrska. Bezuslovna, na sve nacine. http://youtu.be/scJ-i3O9rRA
  4. ALEXA01

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    I Ilija Zavišić takođe.
  5. ALEXA01

    Superliga 2013

    Uobicajeno, prvi na crevu...:wink: Neverovatno je koliko su svi oni isti. Kao klonovi...Sve sto rade i pricaju spada u domen ozbiljnih patoloskih poremecaja. Moj nekadasnji kolega sa posla (inace brat jednog naseg bivseg kosarkasa, potpuno nebitnog, sem cinjenice da samo zbog cinjenice da je...
  6. ALEXA01

    Superliga 2013

    Vaznije od toga sto je glumac iz serije "Vojna akademija" je znati da je njegov otac zvanicni spiker na JNA. Sigurno ti je poznat glas koji nas prati godinama. E, to je Bojanov cale, zato nista cudno sto je tako navijao...:šal
  7. ALEXA01

    Superliga 2013

    " " Ubedljivo najbolji komentar veceras! Svaka cast!:clap
  8. ALEXA01

    VК Partizan, PK Partizan

    Udovicic i Filipovic bar nisu hteli kod musavih, svi ostali koji su tamo otisli za mene ne postoje vise...prodani skotovi. Oooo Boze, kakvo je ovo brutalno silovanje sporta da odvratni cigani uzmu LS u vaterpolu!!! A mi navijaci smo se obrukali, tu se slazem. Trebalo je da budemo tamo i...
  9. ALEXA01

    JSL 2012/13

    Prijatelji cestitke svima vama na veri i podrsci nasem klubu, a od srede i na 25. tituli. Kao sto rece jedan od vas "...18 igraca 13 iz nase skole". Konacno smo ih stigli, a Boga mi, iduce sezone moramo i da ih prestignemo. Sanjam o tome od nase sedme ( a "moje" prve) titule 1976, i od...
  10. ALEXA01

    Superliga 2013

    Nisam mogao da izdrzim i unapred se izvinjavam. Ali TEK SAD TREBA TUZITI PICKETINU MUTAVU...http://www.telegraf.rs/sport/629230-izvinjenje-kk-partizan-dusanu-vujosevicu-i-navijacima mutavo govno se sad izvinjava....
  11. ALEXA01

    Superliga 2013

    Svaka cast! Ponosan sam kako su nasi sve izdrzali i usrali se FMP-u u zivot.Stvari se polako ali sigurno vracaju na svoje mesto... samo sada biti pametan i ne podlecii euforiji. Nego onako kako samo KK PARTIZAN zna! A musave u drugom delu docekati kako dolikuje ( jos sam besan zbog onog upada...
  12. ALEXA01

    E Sale, ova nasa igra je KRIMINALNA...ne smem ni da pomislim sta bi bilo da je ove shabane...

    E Sale, ova nasa igra je KRIMINALNA...ne smem ni da pomislim sta bi bilo da je ove shabane slovanacke krenuo sut...ejjj ja ne prepoznajem ove igrace....ovo je srecom valjda kraj nocne more....zestoko sam se nervirao tokom cele utakmice i to pre svega sto bre igramo kilavo...bez ikakve...
  13. ALEXA01

    ABA-liga 2012/13

    Било је тешко и мучно ово гледати. Стоји да смо млади, да нас сви саплићу, да немамо пара....али овакав однос према игри, дресу и навијачима ја срамота за наш клуб. Овде нема ни једног аргумента за полемику. Све је јасно, једна од најјаднијих утакмица у последњих 5-6 година. Игокеа нас ја...
  14. ALEXA01

    Superliga Srbije 2012.

    Postojanost, čvrstina, vera i nada. Sve te stvari POSTOJE. Nas KK to dokazuje od kada postoji. Hvala vam (nam) svima sto smo sve izdrzali! Sami protiv svih.Svima čestitke. Drago mi je sto sam deo naše porodice.
  15. ALEXA01

    Mlađe kategorije i KK Partizan

    Svaka cast!
  16. ALEXA01

    KK Partizan 2011/12

    Drago mi je da ovde imamo (frustriranog ili ne? ) advokata ("...svi mi...") koji se prepoznao ...a nije pročitao moj komentar kako treba. Vlade nije baš po mom ukusu, ali neću sada o tome. Ali, kao što rekoh, treba sačekati sa ovakvim pričama do kraja sezone. Ne smatram da je to neki presudan...
  17. ALEXA01

    Jelen Superliga 2011/12

    Iako to nece umanjiti nasu dominaciju (ne daj Boze poraz u derbiju), veoma je vazno da ih dobijemo. Previse su im narasla krilca, njihova kretenizirajuca medijska kampanja je vec dovoljno nepodnosljiva, a u njoj najgora laz da svi mladi igraci koji igraju kod njih predstavljaju buducnost naseg...
  18. ALEXA01

    KK Partizan 2011/12

    Mislim da treba sve izanalizirati, naravno, na kraju sezone, ali nikako ne mirno posmatrati i dozvoliti ovaj nemoralni i histericni obicaj da se sve sto se radi u KKP baca u blato posle jednog ili dva promasaja. Nemamo neku igru, nismo uspeli da udjemo medju 16 u Evroligi, ali uzeli smo kup i...
  19. ALEXA01

    Superliga Srbije 2012.

    Ovde neko cita i citira pogesne sajtove. Bilo je 95-70. Naravno kad citas U92 onda procitas 90-75. Bez zamerke NN G012, samo sam hteo to da naglasim. Ne zelim polemiku, al daj, ako nas vec svi potkradaju, ne moramo i mi sami sebe. Inace, igrali smo taman koliko treba...za ovu fazu....
  20. ALEXA01

    ŽKK Partizan

    2. kolo VRBAS MEDELA - PARTIZAN GALENIKA 58 : 109 ( 9:30, 15:28, 20:23, 14:28 ) Sudije : Borovina Vladan , Virijevic Natasa , Ivanovic Ivana Delegat : Stojanovic Srdjan Gledalaca : 1000
Top