Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. DrPeric

    Odbojkaški klub Partizan

    Koliko sam ja pročitao, igraće se 1. aprila u Kragujevcu.
  2. DrPeric

    Odbojkaški klub Partizan

    Evo sad se vratih iz hale. Nismo loše igrali... 2. set smo jedva izgubili, ali je zato za 4. koncentracija otišla na nulu, posle 5. kao da nismo ni igrali. Tako da imamo kvalitet za prolazak dalje i očekujem da to i uradimo u sledećem meču.
  3. DrPeric

    Odbojkaški klub Partizan

    Hvala. Na svakom sajtu gde sam pogledao piše drugačije. A na blagajnama juče nije bilo nikog. Pozdrav.
  4. DrPeric

    Odbojkaški klub Partizan

    Je l' može neko da mi kaže kada se igra 3. utakmica ?
  5. DrPeric

    Kup Radivoja Koraća 2012/13

    Sve ovo je smešno i donekle očekivano, jer kad su to cigani igrali pošteno... Ukoliko su igrači FMP-a očekivali da će naši košarkaši da ih puste, prevarili su se. Svako ko je bio na utakmici zna o čemu govorim. SpejsNigrutin je u citatu iznad, izneo većinu stvari koje mogu da potvrdim. Sada se...
  6. DrPeric

    ABA-liga 2012/13

    Što se karata tiče, istok je rasprodat a mislim i zapad. Rekoše mi da će sutra biti još karata za istok. Videćemo šta će biti.
  7. DrPeric

    Superliga Srbije 2012.

    Utakmica je bila sa dosta oscilacija. Uvek kad sam pogledao na semafor bilo je izjednaceno... i onda... Kada je Macvan dao kos, mislio sam da cemo ih ipak dobiti ali onda ona usrana trojka... Znaci napad probao, lopta jedva dolazi do Markovica i on daje trojku. Mozda je u tom trenutku trebalo...
  8. DrPeric

    Euroleague 2011/2012

    Tako ti je to kada pobedis sam sebe.
  9. DrPeric

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Komentara nema. Partizan je napadao, napadao... ali golova nije bilo onoliko koliko je potrebno. Glave gore! Ceka nas jos puno utakmica...
  10. DrPeric

    Izbor za tim decenije! Živela dinastija!

    Prva petorka : 1. Miloš Vujаnić 2. Petаr Božić 3. Dušаn Kecmаn 4. Dejаn Milojević 5. Nenаd Krstić Druga petorka : 1. Lester Bo Mekejleb 2. Vlаdo Šćepаnović 3. Jаn Veseli 4. Predrаg Drobnjаk 5. Nikolа Peković 11. Fredi Hаus 12. Vule Avdаlović
  11. DrPeric

    VК Partizan, PK Partizan

    " 'talijani u šoku!! " Šta reći!!!! :D: Čestitke Partizanu na osvojenoj tituli Prvaka Evrope u vaterpolu. Odlična sezona je krunisana na najbolji način :napred Partizan
  12. DrPeric

    NLB-liga 2010/11

    Ju ju ... Nisam se vise nervirao... Jos pratim rezultat na jednom sajtu i tamo ne pise da je kraj utakmice, blenem minut onde i samo se nerviram. Sad se setih da proverim ovde. I tako... Igru ne bi da komentarisem, znaci veoma lose. Nadam se da cemo da osvojimo ovo i da lepo na leto sredimo ekipu.
  13. DrPeric

    Odbojkaški klub Partizan

    Je l' se organizuje neki dolazak u Kg ?
  14. DrPeric

    Košarkaška Superliga Srbije 2011

    Odlicna utakmica... Pokazali smo kvalitet. Najbitnije da su i mladji igraci igrali, i pokazali zasto su u Partizanu. Samo napred ka novim pobedama.
  15. DrPeric

    Hokejaški klub Partizan

    Red bi bio :D Odlicna utakmica, sve je drzano pod kontrolom... Dominacija se nastavlja!
  16. DrPeric

    Kup Radivoja Koraća 2011

    Tezak mec.... Bitno je da smo pobedili, da igramo za trofej. Sigurno bi nam bilo lakse da Radnicki nije pogadjao ovoliko za tri poena, ali na kraju smo ih stigli trojkama i dobro je sto im vise taj sut za tri poena nije isao. Dosta napet mec, pobeda se gleda iako je bilo mucenja tokom utakmice.
  17. DrPeric

    VК Partizan, PK Partizan

    Zanimljiva grupa... Ocekujem prolazak dalje, ali lakse je reci nego uciniti.
  18. DrPeric

    VК Partizan, PK Partizan

    U pocetku smo imali dosta oscilacija ali zato u drugom poluvremenu a po najvise u cetvrtoj cetvrtini smo odigrali odlicno. Ukupan utisak je da smo dobro odigrali, uradili smo ono sto smo i planirali. Pobedili Barselonu, prosli smo dalje i nadam se da cemo u ovakvom ritmu i nastaviti.
  19. DrPeric

    Odbojkaški klub Partizan

    Sve pohvale timu. Odlicno smo odigrali, samo tako da nastave jer imamo odlican tim. Dominacija se nastavlja...
  20. DrPeric

    ПАОК

    Gledao sam utakmicu.... Dosta je zeznuta bila, ali ipak PAOK je pobedio... Zasluzeno idu dalje... Svaka im cast ... A i drago mi je sto sam pogodio rezultat :D Samo da sam tako prosao i na drugim utakmicama :D
Top