Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Cober

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
291
Reaction score
7
Moja zelja je da Partizan istupi iz svih Kup takmicenja u Srbiji.
U kosarci i iz Srpske lige.
Svaki Kup je beznacajno takmicenje.Samo pokazuje ruglo sporta u Srbiji.
Kad cigani iz NS vide da gube finale u fudbalu , oni izadju i prekinu utakmicu.
Kad cigani iz Fabrike Metalni Proizvoda vide da gube utakmicu oni prekinu istu.
Nije fer igrati samo 14 minuta (neznam pravila). To je kao da grogiranom bokseru,
das nastavak meca sledeci dan.
U ABA ligi oni ovo nesmiju napravit.Tamo postoje kazne.
U Srbiji su oni zasticeni i mogu da rade sta hoce.
Sta god Sasa i Dule odluce imaju moju podrsku.Znam dace uradit ono
sto je za nas najbolje.:partizan_fan:
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Slazem se sa postom iznad... Ako je ovo ova smradina od coveka ( ako uopste moze da se kaze coveka ), treba mu izlomiti i noge, i zapaliti limenku i sve! Da oseti kako je to !
Ljudi ! Sutra za ovih 14 minuta, treba biti cilj povrediti sve zvezdine igrace, po cistom parketu!
Uzeti ovaj memorijalni turnir, pa gaziti dalje u ABA ligi. Ovo moze samo da nas motivise!
 

Petar Popovic

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
167
Reaction score
39
Локација
Gde on igra tu smo i mi...
Ne znam sta je taj trazio na nasoj tribini ali je smesna prica da smo ga mi uvukli. Imao je ciganski sal na sebi, ne znam da li je i onaj duks koji je spaljen bio njegov. Kakvo dete, dobro sam ga video, imao je oko 18 godina. Kada su ga popeli na sipku u roku od 5 sekundi ga je trazila zandarmerija. Otpevao nasu pesmu i odveli ga. Fino pevao :) I nista strasno nije isprebijan! Valjda manje nije moglo kakva je situacija bila. Posle ste sve videli...

Inace, pre utakmice je jedan dosao do tunela ispod nase tribine i bacio neku flasicu prema kopu, video ga je jedan redar, preneo zandaru i ovaj ga odveo. ali verovatno ga posle vratio na njihovu stranu. Isto kao i onog sto je prvi napao Djilasa, uhvatilo ga njegovo obezbedjenje, sprovelo skroz dole, i za 10 minuta je vracen na isto mesto, smejurija!!!!

I da se posle svega kaze da smo mi pokrenuli incidente, ma ajde, cekali su da se bilo sta desi da prekinu utakmicu.

Hvala momcima, ovo veceras je bio Partizan kakav zelimo da gledamo, hrabro, borbeno, pametno. Ne brinem ja za ove momke, samo da se ne rasture na kraju godine.

Dve situacije moram da izdvojim. Prvo na zagrevanju Gagic kao radi neku vezbu gde je podigao desnu ruku, kaziprst ispravljen, gleda u kop, smeska se i prati ritam glavom a ide pesma NE BI JE JEBO JA KURVA JE CIGANSKA.
I kako se Lucuc uneo u facu Katicu posle onog kosa uz prekrsaj na pocetku, kakav je to urlik bio :)

Inace atmosfera i navijanje za 10, bas grobarski!

A koliko sam mogao da vidim Duleta je pljunuo ovaj majmun sto na 3:50 kaze STA JE DOSAO OVDE. On je stajao levo od Coravka i dobacivao Duletu non-stop dok je ovaj stojao pod kosem gde su se nasi zagrevali.
http://www.youtube.com/watch?v=KLeU8KO3Cw8&feature=youtu.be
 
Последња измена:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Cudo nam nema Pionirka :D Jos da dodje on , pa onda mogu da legnem :D
Malopre sam stigao. Taman na vreme da vidim da ona 2 govnara sa Arene (uhvatio sam snimak na Arena 4, baš kad se meč prekidao prvi put) ni jednom jedinom rečju nisu rekli ko je kriv za prekid :eek:, ko je prekinuo, odakle su upali smradovi, dohvatili protivpožarni aparat i prolili penu po terenu..."publika je prekinula"...jebem vas u usta komentatorska, i jednog i drugog! JEB'O VAS U USTA POSLE MENE I LIČNO UBICA PREMIJERA!!!
Svaka čast za Peđu Sarića, glavnog i odgovornog urednika Žurnala! Divim mu se još više zbog toga što je cigan, ali ne jebe ubicu premijera ni 5%, ne boji ga se, čak ga prezire, toliko ga prezire da je neverovatno objektivan, pogotovo onda kad su "njegovi" cigani krivci za raznorazna sranja!

-----------------------

Što se tičpe definitivnog prekida i odluke da se sutra nastavi sa preostalih 14 minuta (odnosno tačno 13 minuta i 51 sekund):

Nemojte pisati svašta. Ta odluka ne bi mogla biti doneta bez saglasnosti našeg kluba. Nije ovo ni vreme a ni mesto da vam detaljno objašnjavam zašto su naši ovo "aminovali"...

Evo recimo samo jedan razlog - Gordon se "ohladio" posle povrede i tek onda se videlo da ne može da nastavi. Sad imamo 20-ak časova da se spremimo za nastup bez Gordona, da osmislimo pravu, pobedničku taktiku u novonastalim otežavajućim okolnostima. Da se nastavilo večeras, morali bi da improvizujemo jer smo iznenada ostali bez njega.

Ima tu još par razloga ali stvarno nisu za javnost. Naši su odlučili to što su odlučili i ja neću da ulazim u ispravnost njihove odluke. Zreli su i iskusni ljudi, svašta su preturili preko glave, ja verujem u ispravnost njihove odluke...

Ako sutra dobijemo - niko neće reći da je ovo bilo pogrešno. Ako ne daj Bože izgubimo - svi će reći da smo pogrešili. To je tako normalno...

Partizan sutra sigurno izlazi na teren da, kako Leo reče, završi posao, pobedi i uzme pehar. Nikome nećemo ništa prepustiti, ponajmanje "Žućkovu levicu" i ponajmanje onima koji su se danas usrali, a i sutra će se još više usrati naše dece.

KK Partizan je danas (odnosno sad već juče) pokazao ko je i šta je. Još jednom pokazao i dokazao - on je INSTITUCIJA i to neka se već jednom usadi u mozak i onih njegovih navijača koji su posumnjali u njega, koji su se usrali mutanta od kluba , jedne trule, prljave i pokvarene tvorevine!

Na kraju da pohvalim ceo "istok" u "Jezeru" noćas. Odlično su navijali. Oni su verovali sve vreme u svoj klub. :clap:respect:clap

Posmatrao sam izbliza face naših i njihovih posle definitivnog prekida, u prostorijama dole, kod svlačionica...naši imaju mnogo više vatre u očima, smeju se onako ponosno i zadovoljno, kipte od pozitivne energije, dok su njihovi prilično pokunjeni i nesigurni...mislim da će naši momci večeras puno mirnije spavati od igrača mutanta...neću da prognoziram kako će ovo sutra da se završi, ali čak i ako ne daj Bože izgubimo - KARAĆEMO IH U NEDELJU SA SVE 7.000 NJIHOVIH SMRADOVA U ZAGAĐENOM PIONIRU!!!
 

DrPeric

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
288
Reaction score
1
Sve ovo je smešno i donekle očekivano, jer kad su to cigani igrali pošteno...

Ukoliko su igrači FMP-a očekivali da će naši košarkaši da ih puste, prevarili su se. Svako ko je bio na utakmici zna o čemu govorim. SpejsNigrutin je u citatu iznad, izneo većinu stvari koje mogu da potvrdim.

Sada se cela stvar pretvara u rekla-kazala, ko zna šta će na kraju plaćenici da napišu u novinama.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
Vise mi je vremena trebalo da procitam sve ove ispisane stranice nego da stignem iz Kragujevca :D

Шта год да стручни штаб и играчи одлуче треба им дати пуну подршку, не треба навијачи да се питају, то је карактеристика једног другог клуба...

Tacno tako. Sta god sutra bilo, mi smo pobedili opet smo pokazali da smo institucija. Momcima i strucnom stabu kapa dole, ma kako odigrali sutra.

Jel se meni cini ili je ono iza Cokija bio onaj coravi govnar Jakovljevic sto je gostovao kod Tegija ? Kakva pedercina smrdljiva !

Taj mu ne izlazi iz dupeta.


Jeste. Seme im jebem trulo.

Ovo sto je preneo Spejs tacnije AirBall sa avangarda foruma je tacno,
Steta sto kamere nisu zabelezile desavanja ispod naseg kosa kada je Dule bio tu. Pratio je zagrejavanje nasih i stajao blizu cigana koji navijaju za fmp uz standardni repertoar vredjanja. Posle nekog trenutku Dule se okrenuo i slozio onaj njegov kez. Zatim su poleteli predmeti ka njemu i Dule je prisao ka tom delu gde je bio Covic, zatim ga je taj lik iznad izgleda pljunuo te Dule izvodi karate zahvat ali ciga fmpovac se izvlaci bezanjem u nazad.

Dule Vujosevic i Sasa Danilovic :respect:respect

Ako je stvarno covic pljunuo Duleta, treba mu izlomiti i noge i ruke

U svakom slucaju ga treba streljati na terazijama a zatim spaliti i dezintegrisati kako ne bi ostalo nista od tog zla.

Ne treba svi zajedno da napustimo ABA Ligu, kako je rekao Danilović, već mi treba samo tu ligu da igramo a da istupimo iz domaće jer nas ovde smatraju neprijateljima i strancima! Kakav kurac KUP, kakva kurac naša liga!? Eto im, neka uzmu i oni nešto!

Sutra iz inata uzeti kup, uzeti ABA ligu a posle ne igrati nasu ligu jer ovo vise nema smisla ovako.

Samo da kazem da cu od danas da bijem sve cigane svaki dan. Koga god znam, braca, rodjaci, familija, komsije, sugradjani. Treba na vreme deratizovati, necu da mi sutra deca rastu okruzena ciganima.

:respect:respect Sa kim mi delimo vazduh bre.

Важно да је било услова за наставак у Железнику, кад нам је дрман кош и пљувани играчи.

Крај кошарке у Србији. А говнима из мутант клуба на челу са ћоравим мафијашким олошем искрено прижељкујем пад авиона, првом приликом.

Пичка ли им материна она умоболна.

Komesar lige je tada reklo da je bilo sve regularno u zelezniku :puke
Tako da ovo veceras nije iznenadjenje vec naprotiv ocekivana stvar.
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Malopre mi nije bilo jasno sto smo dopustili prekid. Ali zamislite situaciju da se na nasu inicijativu nastavi mec,onaj smrad organizuje jos jedan skandal sa upadom navijaca koji eventualno napadaju nekog igraca (po mogucstvu njihovog) . I zamislite tek onda lavinu medija ,policije,politicara...
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ko nije verovao,sada zna,jebacemo mater mutantima!

Picke se usrali,mali klub iz predgradja se usrao,jebace im mater nasi klinci sutra.....sve je na nasoj strani.Njihova sezona se rusi sutra.

Gordone Bog ti dao srece!
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Sad ispade da smo mi krivi...vucicu i coravi sve vam na svet jebem ,svinje!
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Nadam se da nasi NECE danas izaci na teren i tako legalizovati ovo cigansko ponasanje koje traje vec duze vreme da ne pricam o tome kako su olako presli preko preko upumpavanja miliona u ciganski FK.
Jeftino smo se prodali (a pare jos nismo dobili)

EDIT: Ovo sto sam napisao sam mislio i sinoc posle utakmice ali jos kad sam video da svi mediji spinuju kako su nasi navijaci krivi jos vise sam ubedjen da ne treba da igramo time indirektno priznajemo da je to tacno.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.344
Локација
Brèko, BIH
Ne znam koju psovku, uvredu, dovoljnu i prikladnu mogu uputiti na račun države, medija, uprave i pristalica govnarskog kluba, na čelu sa najvećim đubretom koje se pojavilo u istoriji sporta na ovim prostorima.
Sve najgore želim svakom onom koji smatra ovo čudovište za ozbiljan klub. Igrali večeras ili ne , pobedili ili izgubili bojim se da svaki smisao igranja košarke a i ostalih sportova u ovakvoj državi je izgubljen.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.086
Reaction score
8.446
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
1986. су нам отели титулу, признали да су наместили утакмицу на Кошеву и изашли за седам дана на нови меч.

2000. су нам премлатили играче и тренере на фудбалском дербију. Нико никад није одговарао.

Од 1997. док се КК цз није упокојила, били смо сведоци како прекидају утакмице, гађају полицију мокраћом, испаљују ракете на наше навијаче. Само зато јер им резултат не иде у прилог.

2010. су покушали да линчују нашег голмана на утакмици Италија - Србија.

2011. су гађали циглама нашег голмана на фудбалском дербију.

Опет 2011. су спремили линч нашим фудбалерима, који су морали да полувреме проведу на терену.

У пролеће 2012. поремећена секта, овог пута као навијачи једног другог кошаркашког клуба из Железника, испљувала је наше играче и тренере, дрмала конструкцију коша.

Zaboravio si Aco ono bacanje kesa sa urinom, potpaljivanje avodzobija da izazove tucu (posto je jel te bivsi bokser) bese 2006-2007 tako nesto.

I kasnije sa Gurovicem su takodje pravili sranja i svim silama se trudili da prekinu mec, pa one lazi oko gepekovanja i stvaranje atmosfere linca. tada je Drobnjak "dao iz auta"!!


Evo recimo samo jedan razlog - Gordon se "ohladio" posle povrede i tek onda se videlo da ne može da nastavi. Sad imamo 20-ak časova da se spremimo za nastup bez Gordona, da osmislimo pravu, pobedničku taktiku u novonastalim otežavajućim okolnostima. Da se nastavilo večeras, morali bi da improvizujemo jer smo iznenada ostali bez njega.


Ako sutra dobijemo - niko neće reći da je ovo bilo pogrešno. Ako ne daj Bože izgubimo - svi će reći da smo pogrešili. To je tako normalno...

Realno tesko cemo bez Gordona. Btw :respect za njega, igra covek jednom rukom, drugu drzi uz telo trci u odbranu i lepi ciganskog pleja tako da nije znao gde se nalazi. Posle se jos izvinjava navijacima sto nije mogao da nastavi zbog bolova :respect:respect

Juce smo ih provalili skroz. Odlicni smo bili u odbrani, pustili rakocevica da ubaci sve a ostali nista nisu mogli da ubodu. Bili smo pokretljivi, zatvorili reket, gamad nije imala ni jednu uhvacenu loptu u napadu. Centri su im potpuno bili van meca, Gagic ih je razbijao u napadu sto poenima sto iznudjenim faulovima.
Znaci takticki smo odlicno igrali. Leo prodorima probijao i ako ne zavrsi proigravao je Gagica koji je ubacivao. Udarili smo ih tamo gde su slabi i trpali preko njihovih petica.
Cak i je i Bertans pokazao vise raznovrsnosti nego inace u zadnje vreme, imao neke prodore gde iza sebe ostavljao savovica vec na prvom koraku.
Bogdan igrao sa puno energije, Leo konacno kompletnu partiju imao u napadu sa ulazima, iznudjenim bacanjima i sutem sa distance...
Jednostavno sve se sinoc poklopilo da ih dobijemo i ja mislim da su to svi znali. To su oni mecevi koje mi dobijao, to znas i osecas dok gledas utakmicu. Mnogo mi je krivo sto je gamad prekinula i sto nismo do kraja zavrsili posao.
Kako odigrati danas ne znam, nisam pametan. Sve ovo gore oko taktike pada u vodu, nema vise iznenadjenja koje ih je omelo. Kako ponoviti dobar suterski dan, nemoguce je da opet ne mogu nista da pogode jer je novi dan, prakticno nova utakmica.
Jedino motivacija, ona presudjuje. Pricati samo ceo dan sa momcima, i grupno i pojednacno. Podizati im adrenalin, naloziti strance jer nase nema potrebe loziti znaju oni sve i sami.


Sto se tice drugog dela, nece niko pricati da je greska. Jbg sta zameriti posle onakve borbe i najbolje partije u sezoni a znas kakva te sranja cekaju i danas. ocekujem da bude navlacenja sudijskog i da govno bude jos vise zasticeno i da se svira svaki pogled jer mora da se dobije trofej jel te inace ovaj prekid gubi smisao :banghead
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
PSD se nije povlacio sa parketa ni pred malo vecim mudima od cokija, mada se sa vecim zlom sigurno nije sreo. Covek koji je kucao Sabonisu u facu ce i veceras izvesti ekipu na teren.Sta god da bude, ostaje ''miris'' ciganije oko nas, i ponos zbog pripadnosti pravoj strani.
Jebem li im cergu koja ih je donela.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Juce sam napisao da mi sve mirise na onu tekmu u rupi, kada smo na poluvremenu preziveli planirani linc. Sve bih dao da epilog ovoga veceras bude isti...
A sto se utakmice od sinoc tice, vec na samom pocetku se videla ogromna zelja nasih igraca da svim kriticarima izbiju iz usta vec ustaljenju mantru, po kojoj su ekipa nedorasla svojih prethodnika. Borba, kidanje, skok, ubijanje za svaku loptu. Pokazali smo zube i muda, izbili im iz glave pomisao da ce se ponoviti prethodni duel, igrali pametno i zrelo. Svi smo delovali kao jedan. Leo delio lekcije, pisao po svima koji su se smejali tvrdnjama o jednom od najboljih mladih igraca Evrope, probijao, razigravao. Gagic se razgoropadio, sa one 2 akcije sa sutom iz skoka me odusevio. Bertans se oslobodio stega, igrao hrabrije, odlucnije. Bogdan nije mnogo pokazao, ali ona pracka sa 7 metara me je dovela do histerije. Sta reci za Drua? To je taj duh grobarstva, borba do istrebljenja i samounistenja. Bravo, majstore! Ona sacekusa za krzljavca s' ledja je bila potez veceri. I da ne nabrajam dalje, svako je zasluzio pohvale ali i naterao mnoge da se zamisle, sta su do juce pisali o njima. A Dule? Dovoljan je odlazak bez pratnje ka coravom kriminalcu i par reci u njegovom pravcu, da mi olaksa sve muke od sinoc. Flase, upaljaci, telefoni, koji su leteli ka njemu dok je jebao mater govnima pokazali su kolicinu bola sa kojom se bolesnici bolesnog kluba ne mire i koju nece preboleti doveka. Mi smo na terenu bili samo svoji,bez icije zastite. Trener i Predsednik, bez obezbedjenja, slobodni ljudi koji se bore protiv najvece olosi i zla koje obitava nasim drustvom. Drugog izbora nisu imali. Sta reci za nas deo tribine? Konacno!!! Onaj osecaj kada pojedes muda sto nisi u hali, kada pevas iz fotelje, kada si ponosniji nego ikad. Svi, kao jedna porodica, sto Partizan i jeste. Najbolji pokazatelj koliko mozemo kad smo slozni, kad nas neko napada, kada je najteze. Bravo za sve!
Veceras nece biti lako. Najvise me hrabri nas inat i saznanje momaka da mogu, da im je sinoc oduzeto pravo da proslave jos jedan trofej i jos jednu smrt nepostojeceg kluba. Bice tesko bez Drua, ali znam kao i svi, da ce svi ostali poginuti za pobedu i ostaviti srce na parketu. Ne zelim ni da razmisljam o tome sta bi nam doneo poraz. Pobeda donosi preokret, ogroman vetar u ledja, samopouzdanje koje moze okrenuti celu sezonu u drugom smeru. Sigurno je samo da sta god da se desi, momci imaju punu podrsku, makar izgubili sve tekme do kraja. Ovo je ekipa u koju se sumnja vise nego u bilo koju u zadnjih "X" godina.
Zar nije svakom od nas uvek bilo najbitnije da kad izgubis mozes da kazes - neka, barem su se borili. A dok se bore i ginu, neka bude sta bude. Partizan je uvek na kraju pobednik.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Juce smo ih provalili skroz. Odlicni smo bili u odbrani, pustili rakocevica da ubaci sve a ostali nista nisu mogli da ubodu. Bili smo pokretljivi, zatvorili reket, gamad nije imala ni jednu uhvacenu loptu u napadu. Centri su im potpuno bili van meca, Gagic ih je razbijao u napadu sto poenima sto iznudjenim faulovima.
Znaci takticki smo odlicno igrali. Leo prodorima probijao i ako ne zavrsi proigravao je Gagica koji je ubacivao. Udarili smo ih tamo gde su slabi i trpali preko njihovih petica.
Cak i je i Bertans pokazao vise raznovrsnosti nego inace u zadnje vreme, imao neke prodore gde iza sebe ostavljao savovica vec na prvom koraku.
Bogdan igrao sa puno energije, Leo konacno kompletnu partiju imao u napadu sa ulazima, iznudjenim bacanjima i sutem sa distance...
Jednostavno sve se sinoc poklopilo da ih dobijemo i ja mislim da su to svi znali. To su oni mecevi koje mi dobijao, to znas i osecas dok gledas utakmicu. Mnogo mi je krivo sto je gamad prekinula i sto nismo do kraja zavrsili posao...

...Jedino motivacija, ona presudjuje. Pricati samo ceo dan sa momcima, i grupno i pojednacno. Podizati im adrenalin, naloziti strance jer nase nema potrebe loziti znaju oni sve i sami...

Lepo si sve ovo i oko igračkih stvari, a i oko psihe ispisao, ne znam koji ti je kurac bio ali jesi, stvarno jesi...:D

Šalu na stranu: Naši stranci, za razliku od njihovih, imaju taj "osećaj za feeling" za klub. Ne zna se ko je više napaljen Partizanom. To važi kako za Francuze, tako i za Davisa, a u međuvremenu i za "lujku" Gordona (koji se primio na "pelcer") kojeg danas nažalost neće biti u timu. Oni mnogo poštuju naš i a sad i svoj klub. Igraju za pare (koje ne dobijaju kako treba), ali su se i poistovetili sa klubom.

Uopšte ne sumnjam da ćemo i danas dobro ući psihički u meč. Ne mogu i ne želim da prognoziram ishod (jer je ovo govnava država gde u sportu ne pobeđuje uvek onaj ko na terenu nadvisi protivnika), plaši me Milija Vojinović ako nastavi danas tamo gde je juče stao (on je bukvalno obojicu drugih sudija gurnuo u zapećak, čak i Beloševića, ponašao se kao da je jedini sudija na terenu, a jednio minimum 70% odluka je doneo protiv nas od kojih ima nekoliko izuzetno spornih! :banghead), ali mene onakav pristup momaka sinoć izuzetno hrabri kad je u pitanju dolazeći vikend.

Dobro će pobediti zlo.

Duh institucije će samleti prostituciju. Dugoročno sigurno, nadam se i kratkoročno, već danas.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Silovanje cele nacije(one sa imalo zdravog razuma) u mozak.Džaba što je milionima ljudi sinoć bilo jasno šta se sinoć dogodilo,kad od jutros svi mediji na sva usta bruje da su naši navijači izazvali nerede?!Jbt poklopili su sve medije,ali novinare boli tuki,jutros ih je čekao vruć burek na stolu!Sinoć sam bio protiv toga da naši danas nastave utakmicu,ali posle svega,treba danas izaći i JEBATI IM MATER SMRDLJIVU!!!Ako krene loše iscenirati prekid,tuču bilo šta,jer sa govnima treba govnarski!U slučaju pobede ovi momci su zaslužili doček na "Bubanj potoku" treba pljunuti u lice celoj cigananskoj mafiji!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top