Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Arsen Lupin

    FK Partizan 2023/24

    Ne bi bilo lose da sobzirom da necemo igrati grupu u evropi ove jeseni iskoristimo za sto vise prijateljskih utakmica da se ekipa uigrava.
  2. Arsen Lupin

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Sramotna odluka
  3. Arsen Lupin

    FK Partizan 2022/23.

    UPRAVA NAPOLJE !!!
  4. Arsen Lupin

    FK Partizan 2022/23.

    Ovaj klub nece docekati sledecu sezonu.
  5. Arsen Lupin

    Uprava i marketing

    Uprava napolje !!!
  6. Arsen Lupin

    Liga Konferencija 2022/23

    UPRAVA NAPOLJE !!!
  7. Arsen Lupin

    FK Partizan 2022/23.

    Promena trenera bez odlaska tandema vv iz kluba nista ne bi doneo.Vreme je da tandemu vv vidimo ledja.
  8. Arsen Lupin

    FK Partizan 2022/23.

    Meni je stavrno vise dosta foskule docice gori, koji gori, jel moze uopste gore od ovoga, pa neka dodju konacno ti gori , samo vise da vidimo ledja VIV tandemu pa neka bude sta biti mora
  9. Arsen Lupin

    FK Partizan 2021/22.

    Voleo bih da se ukaze prilika Duljaju , covek je veliki radnik i zasluzuje sansu kao prvi trener
  10. Arsen Lupin

    FK Partizan 2021/22.

    Relno katastrofa sta nam se desilo za 2,3 nedelje, ne verujem u pricu oko podmetanja Stanoja u klub da bi ga unistio ali njegova je greska sto je pristao na sve ovo sto mu uprava plasira.Veliki bi bio u nasim ocima da je na pauzi izasao pred medije i rekao otvoreno sta i kako i spakovao se i...
  11. Arsen Lupin

    Liga konferencija 2021/22.

    Nasa prednost moze da bude i rasterecenost od bilo kakvog pritiska, realno mi smo nas cilj igranja u evropi ove sezone i ostvarili, usli smo u grupu , solidno igrali, docekali smo prolece u evropi , neka kinta i bodovi su uzeti, po meno sasvim pristojno ove sezone, te megalomanske price oko...
  12. Arsen Lupin

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

    Posto je vreme sporta i razonoda, neko moje zapazanje .....prosto mi je neverovatno da je neko mogao Sadika da proda kao sto smo mi, kakvi crni bonusi i bakraci, zadnje sto sam shvatio ( a cinimi se da ne gresim) mi smo njega dali za 5 milki i 40 posto od sledece, e sad ide kombinacija spanci...
  13. Arsen Lupin

    FK Partizan 2021/22.

    Secam se ne tako davne 2010 godine, kada nam je komsinica bezala 4 boda ( cini mi se ) nekoliko kola do kraja i cuvenog derbija iz maja 2010 god. Verovao sam u titulu da sam mogao glavu da dam da je uzimamo sigurno bez obzira na tabelu a komsinica je izgubila jer ni sami tada nisu verovali da im...
  14. Arsen Lupin

    Liga konferencija 2021/22.

    Stanojevic je ziheras i to je to i tu cu se zaustaviti.U svakom slucaju podrska Stanoju i ekipi pa na kraju prvenstva i ostvarenih rezultata treba videti da li je Stanoje za klupu ili ne. Jos samo da Anortosiz dobije Gent pa da muka bude jos veca
  15. Arsen Lupin

    VК Partizan, PK Partizan

    Procitah kao vest https://sportske.net/vest/vaterpolo/zvanicno-liga-jaca-nego-ikad-ubuduce-na-areni-sport-452501
  16. Arsen Lupin

    VК Partizan, PK Partizan

    Jel zna neko kakva je ovo nova jadranska liga u vaterpolu i zasto je mi ne igramo ?
  17. Arsen Lupin

    FK Partizan 2021/22.

    Bataljuj Lk juri se titula :D
  18. Arsen Lupin

    Liga konferencija 2021/22.

    Psiholoski smo bili nula, pukli skroz ...u glavama kao sa realom, barsom da igramo....a ne sa gentom koji je 12,13 ekipa u belgiji,...bojazljivo,uplaseno,inferiorno, fazon samo da se ne obrukamo, stvarno ne znam jel radi neko sa igracima kada su u pitanju ovakve stvari. Ne bi mi smetalo da smo...
  19. Arsen Lupin

    Liga konferencija 2021/22.

    Smatram da apsolutno mozemo da se nadamo prvom mestu, sto da ne, pa nije Gent bauk neki da ne moze da se dobije, a u svakom slucaju i drugi da budemo opet cemo da prezimimo u Evropi sto je svakako uspeh. Meni samo nije jasna ona silna prica oko koeficijenta jel mi sledece leto igramo...
  20. Arsen Lupin

    FK Partizan 2021/22.

    Trebamo apsolutnu podrsku pruziti Stanoju i ekipi, koji razni mesetari pokusavaju da izbuse, i staviti bar trenutno tacku na podele oko Stanoja,Sume i svega ostaloga, a na kraju sezone cemo biti pametniji i videti ko dobro misli klubu.
Top