Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

Vidic13

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
83
Reaction score
495
Локација
RS
Ne znam prijatelju, evo od 5000 članova foruma, da li je iko ikad odgledao ijednu utakmicu Hamruna.. Otprilike se nadamo najboljem, ali smo nekako svi spremni i na najgore
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.956
Reaction score
7.979
Mi cemo da igramo kao sto Ckalja opisuje u cuvenom snimku, lopta je do levog beka, pa sad je kod desnog beka, pa je opet kod levog beka. i tako sve vreme.

Nemamo bre jednog veznog krstenog, Natcho je za 30 minuta fudbala, Andrade jedino na premijeri odusevio, od tada je uz Fejsu najgori igrac tima, a igraju nam na kljucne pozicije.

Neka carolija dvojaca Rikardo-Dijabate, ostalo mrka kapa i da bice pravo cudo ako ne primimo gol(ove) i Pop sacuva mrezu.
 

Залад

Форумски курсаџија
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.230
Reaction score
28.353
Локација
Ljubuški
Кад станеш па погледаш... Лебтејебо докле су нас довели. Да ми против некакве екипе са Малте за коју до пре 15 дана буквално нико није чуо морамо да размишљамо шта ће и како ће бити...у некаквој Лиги конференција (несврстаних). А крај тунела се и не назире. Туга&блуз.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.006
Локација
Kobasicarija "Venac".
da vidimo mogu li opet dijabate i rikardo sami.
od meniga jedino mogu ocekivati da ne upropasti neki zicer koji ce mu pomenuti dvojac namestiti.
nadam se da ce pop skinuti sve sto ovi ispred njega zaseru.

toliko o mojim ocekivanjima pred tekmu.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
600
Reaction score
854
Локација
Beograd
da vidimo mogu li opet dijabate i rikardo sami.
od meniga jedino mogu ocekivati da ne upropasti neki zicer koji ce mu pomenuti dvojac namestiti.
nadam se da ce pop skinuti sve sto ovi ispred njega zaseru.

toliko o mojim ocekivanjima pred tekmu.
Mislim da deo krivice za menga snosimo i mi
Pokazalo se dosta puta kao i za asana da je dosta opasniji kada ulazi unutra a ne po boku...mislim da bi on i rikardo trebali da budu par napadaca,a ako dodje cumic da igra na krilu
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.232
Локација
GG 1978
Ova dva meča sa Hamrunom su borba za sportski spas sezone ali i za ekonomsko veštačko disanje klubu koji je na ivici provalije zahvaljujući upravi koja nije radila svoj posao.

Šta god rezultat playofa bio , mora se insistirati na promeni vodećih ljudi u klubu i postavljanju u klub ljudi od poverenja Partizanovih navijača i javnosti.
Biće teško ali ako želimo dobro klubu to svima treba da bude najveći cilj ove sezone.
Partizan se mora spasiti !!
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Sto rekose u Montevideu, Bog nas je pogledao sto ne udjosmo u tu ligu evrope, da nas petardiraju razni Midtljandi.
Cipiripi kup je po meri za nas, naravno ako prodjemo prvo ovaj tim za koji ni kladionicari nisu culi.
 

Залад

Форумски курсаџија
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.230
Reaction score
28.353
Локација
Ljubuški
0-2 gola. Sve će se rešavati u revanšu.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Večeras jako bitna utakmica, nadam se da će ovo biti mnogo bolje odigrana utakmica od prethodnih. Bilo bi lepo da se bude par golova razlike, da se igrači trgnu i krenu da igraju. Podrška za Petrića i igrače.
Nadam se da će Andrade da krene da igra bolje, mnogo bi nam značilo da uđe u formu.

Srećno crno-beli!

Napred Partizan!

Uprava napolje!
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.308
Reaction score
16.201
Локација
Beograd
Hamrun, zvuči kao neki black metal bend...ne znam šta da mislim niti šta da očekujem, trenutno je sve moguće, opet verujem da ćemo se plasirati u grupnu fazu, bolji smo od ovih ribara. Baždar mora da počne utakmicu, ne samo ovu već svaku.
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Čini se da ipak ima prenos i na RTS1
 

Прилози

  • r.jpg
    r.jpg
    70,5 KB · Прегледа: 23
  • Like
Reactions: BiP
Статус
Затворена за писање одговора.
Top