Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Dobrodoslica Asanu. Koju god poziciju da igra, neka nam bude pojacanje u pravom smislu rijeci.
Ostalo ne bih komentarisao jer se to kod nas nikad ne zna tacno.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Ja vjerujem da je Asano kod nas planiran da igra po toj lijevoj strani, na krilu. Kao sto vec neko napisa, na fm-u onaj inside forward. Mada, evo na transfermarketu kao main pozicija mu stoji SS, sporedne pozicije su CF i RF, lijeve strane nigdje nema...

Vjerujem da Savo zna sta radi, samo da ne bude kao sa Sumom, lijevo i lijevo, a covjek to nikad nije igrao.

Nadam se da ce donijeti neki upgrade u igri, samo ako se adaptira na sve ovo, mozda i bude nesto. Jos ako Brezancic uhvati formu, bice zanimljivo. Mali Stevanovic je tu, i ovaj Ivanovic (mada od njega ne ocekujem puno), ali ko mu zna, mozda prebaci u neku drugu brzinu, nesto.

Ja se nadam jos jednom dobrom veznom igracu, i ostanku postojeceg kadra, mislim da bi bilo ok. Cekamo rasplet...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.436
Reaction score
11.843
Локација
Beograd
Cenim da će da skontaju da su se zajebali I da će da nadju pravog napadača a ne ove lažne špiceve koji kao sve imaju samo ne znaju gol da daju.. . Više verujem u Gigića od pomenute dvojice.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Jaoooo kako sam srećan! Konačno! Moja najveća želja od svih potencijalnih pojačanja koja su se pominjala u ovom prelaznom roku.
Moram da pohvalim i maxbet, prvi i jedini portal koji je još prekjuče znao i objavio da je Asano naš! :šal
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Dok oni skontaju da su se zajebali..
Iako ništa nisam video od njega po klipovima (2/3 sadržaja su usporeni snimci), beše Savova želja, pa računam da ga je projektovao kao startnog špica, što možda i nije loše kao ideja sa prodornim krilima.
Mišljenja sam da mu je japanac parnjak (što uopšte ne mora biti loše, naprotiv) i da je napad završen, što se uprave tiče. Tako da vapimo za pravim krilom.
Da me ne shvatiš pogrešno, super je što su doveli Asanu, baš obećava, ali bez krila u najavi bojim se da nećemo osetiti razliku​
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.380
Локација
U pizdi materini
Japanac može potencijalno da bude top igrač za ovu livada ligu, mlad, ima nastupe za solidnu reprezentaciju. Dečko nije krilo ovi ako ga natetaju da igra tamo neka se nose u pm skupa.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.254
Reaction score
2.944
Mozda ce Asano desno ,a bambi levo...ma samo nek je dosao...sto bre nismo normalan klub ,pa sad lepo jedan spic, i ovaj Natho,i bilo bi to super ...
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
165
Reaction score
980
Локација
JNA
Asano ce iza napadaca a Suma na svoju prirodnu poziciju levo :-D
Tanko je jos ovo , ako hocemo ozbiljno nesto da uradimo najmanje jos krilo i golgeter .
Ostanak Pavlovica a i Miletica verujem da je vezan samo dok igramo Evropu . Voleo bih da gresim .
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Cenim da će da skontaju da su se zajebali I da će da nadju pravog napadača a ne ove lažne špiceve koji kao sve imaju samo ne znaju gol da daju.. . Više verujem u Gigića od pomenute dvojice.

A to si procenio na osnovu jedne ligaške i jedne evropske utakmice?

Rikardo je prvi ligaški gol dao tek u 5. kolu SL, a u Evropi jeste dao po gol u obe utakmice protiv Rudara, ali se protiv Litvanaca potom nije proslavio. Učinak na kraju sezone je 26 golova i 4 asistencije na 49 utakmica, a mogao je i puno bolji da ima...

Asano prema TM igra na poziciji povučenijeg napadača i desnog krilnog.

Suma, Tošić, Asano i Sadik.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.523
Reaction score
1.319
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Mozda su htjeli dovesti i Asana i Kavaljara, pa da Argentinac igra lijevo krilo, a Asano gore u napadu sa Sadikom. U tom slucaju bi pozadi neke meceve igrao samo Zdjelar, a Scekic bi igrao u defanzivnijoj varijanti sa 2 zadnja vezna. :D

Salu na stranu, da pozelim dobrodoslicu Asanu. Nadamo se da ce opravdati dolazak.
 

Superbrko1

Početnik
Учлањен(а)
31.05.2018
Порука
12
Reaction score
7
Локација
Usa
Koliko se pljuvalo po Savi i upravi
a oni dovedose japanskog reprezentativca
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top