Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

vasoo

Grobar
Учлањен(а)
10.08.2018
Порука
240
Reaction score
354
Локација
i svakog novog dana
Od soka nove dvorane i toga da nema navijanja super smo spustili do kraja poluvremana i onda bili mnogo bolji. Kako su ovi Turci ubacivali u prvom imao sam osjecaj da imaju 90 posto suta iz igre.

Iako je Zagorac odigrao vrhunski, meni je najbolji veceras bio Novica. I to ne samo sto je kapiten ili nekih ranijih zasluga. Ovo veceras je bilo tako da je meni djelovalo da kad je god na terenu, mi igramo bolje, makar on ne dao poen/asistenciju/odigrao odbranu. Uzivancija za gledati.

A dobar je bio i Parahuski, Jaramaz vec standardno, kao i Gordic. Ostale cekamo da jos pojacaju.



Rece komentator da su mijenjali za Final Four te sa tvrdjim obrucima i da su ovo meksi.

Ima li ko link da je ostao ,,ziv'' da pogledamo konferenciju?
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Jebala nas arena da jebala... ko je pravio ovaj raspored sedenja. I sa navijacima iza klupe je klimava atmosfera ali sad. Katastrofa.
P.s uz svo postovanje forumasa koji sede iza klupe, morala je neka frakcija da bude pored terena. Pritisak nula.
bravo
navijacke grupe moraju da budu sto blize terenu, ja licno bi ima dao onu tribinu celu iz klupe, znam da ce me sad mnogi napusiti ali za atmosferu to bi bilo vrh... mada dok traje ova podela sve je besmisleno
 

Zlatko_M

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
9
Reaction score
21
Локација
Beograd
Sve ostalo je vec receno, ali jedan jako los utisak na mene (a i moje drustvo) je ostavio lik koji pusta muziku. Prvo himnu nije pustio na vreme nego je trazio 5 min i pustao pesme neke na po 10 sek, totalno pogubljen tako da je upropastio sam pocetak. Ali je zato posle istu tu himnu pustio 4 puta. I sto neko rece a kad tribina grmi na time outu onda odvrne muziku i spusti atmosferu.... Nadam se da ce to popraviti, jer jbg jeste da nije to neka mnogo bitna stvar ali je svakako mnogo iritantno
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Utisci:
1.Novica - "ja bih da igra hos malo"
2. Dao bih tri Peidza za jednog Marinkovica
3. Ako mora da se istakne pojedinac koji je bio najbolji, onda ovako: Novica, Zagor I VOLDEN - u isto vreme!
4. Na pocetku su nam "kopovi" zalicili na reklamu za pogrebne usluge , ali kada su poceli, sve je zivnulo- donose energiju..sta ce biti na praznijim utakmicama?!
5. Volden car.
6. Tomas sa stolice svaki kos proslavljao kao da je odlucujuci, izgleda se isplatio rizik da se oporavi pauzirajuci I ovaj bitan mec.
7. Scepanovic guzva I baca papir besan I ljut nakon Jankovicevih "majsorija".
8. Iz svakog tajmauta smo poentirali, uz pogled Trinkijerija ka Vladi I klimanje glavom u smislu " to je to- uspela akcija".
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Sve super osim mlitave atmosvre ako se izuzme period od kraja treće četvrtine.
Imam utisak da je ekipa zadužena za disanje publike umesto da publika diže ekipu. Nekako mi sve delovalo "gripozno", čudan osećaj.
Na SK kažu da je bilo oko 9.000 ljudi a meni je delovala kao punija dvorana. Donji nivo prima 7.000 jer im treba prostora da razdvoje frakcije. Bio sam na severu i jedino ne znam koliko je ljudi bilo gore iznad naših glava. Utisak je odličan bar meni.
Osetio se pritisak u prvom delu i loše otvaranje ali ok. Dobro je to odrađeno. Novica i Zagor me oduševili!
Imao sam utisak da smo svi u nekom čudu i nesnađeni. Kao da su svi prvi put ušli u Arenu ikada. I navijači i igrači. Čudno ali lepo i dobro da smo se svi razbudili na vreme, taman da se dobije.
Nikola_G hvala ti...
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Hrvatski komentator (mi imamo SK na hrvatskom) na 5 min 40 sek do kraja 4\4, rezultat 76:71 kaze "brzo ce mocni Partizan da postavi stvari na svoje mesto"...a ubrzo zatim Volden daje trojku kaze "ma ovde je samo pitanje sa kojom ce razlikom Partizan razbiti turke"... a do kraja vise od polovine cetvrtine ...:)

Imao je dobra zapazanja pa kaze :
- od 8-mog minuta pre kraja 4/4 kada smo gubili 68:66 za 6 minuta smo napravili 18 koseva razlike.... za +16..
- za 28 minuta smo napravili 30 koseva razlike..od -14 do +16...

Tofas nije uopste slaba ekipa, po meni, oni su 3-ci po rangu u Turskoj, zajebane igrace imaju...
Ali opet kazem, sve imam utisak da mozemo 50% bolje
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Cestitke Trinkiju i momcima na pobedi....Jako bitna za nastavak EC...
Mi kao narod oduvek imamo odbojnost prema novitetima,tako i prema Areni ...Ovoliko ljudi ne bi moglo u Pionir....
Utakmicu da ne komentarisem,postaje tradicija da radim u vreme odigravanja....
Gagi :( Kakva je to nepravda prema njemu....
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.151
Reaction score
27.979
Локација
Из Чикага (моји...)
Kako je počelo-dobro je završilo. Na pocetku zbunjeni i mi i igrači, njima sve ulazi..kasnije su se stvari posližile. Biće ovo dobro...LJudi, dođite u Halu!
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Из катастрофалног првог полувремена у одлично друго и победу. Екипа може још много да напредује. Која глава је одучила да домаће мечеве играмо у црној опреми, а гостујуће у белој?
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Vazna pobeda,opusten i labav pocetak,vec vidjen u nekim raniijim utakmicama,i sjajno kidanje u drugom poluvremenu.Raduje nasa snaga da kad zapnemo,mozemo da oduvamo jakog protivnika.Igrali smo bez Tomasa i tog nadam se pojacanja na beku.Kad roster bude kompletan,verovatno cemo moci i da tankujemo sa snagom u nekim utakmicama,dok je ovako jasno je da moramo koncentrisano i maksimalno uci u svaki mec.Naravno da ce u sezoni biti i poraza,ali ja sam vrlo zadovoljan kako izgledamo na pocetku sezone,i jos zadavoljniji sam kad pomislim,kako bi to moglo da izgleda,na njenom kraju. Teraj dalje.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.099
Локација
Академија

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Ne razumem zasto toliko pljujete Pejdza. Pa ne moze svaki igrac da postigne 20 poena. Igrao je manje danas jer su ostala tri beka bila razigrana. Pejdz je odlicno bio poceo sezonu i sad vam opet ne valja. Pa ocemo da pljujemo svakog igraca posle jedne slabije utakmice? Pejdz je u odlicnoj formi, barem se meni cini. Parahovski konacno pokazuje znake zivota i to me veoma raduje.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.524
Ne znam ko koga zajebava, ali Gordic cekao u redu u tiketlajnu, bilo nas desetak sigurno. Dosao da pokupi karte za neko svoje drustvo, ja se celo vreme zajebavao da Ostoja treba da trci oko karata a on da odmara, jedan momak ga pitao za Tomasa i on rece da ce da igra bez problema, kao to je bezazlena povreda...

Mislim da nam mažu oči sa fantomskom povredom. Nalio se bre one radže, a pošto je sigurno bila kvalitetna brlja još uvek se zadržala u krvotoku, pa da ne reskiramo sa doping kontrolom. :D
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Bravo za borbu,bravo za pobedu!
Zajebano mi je delovala ova utakmica,prvo sto nisam znao na sta lici Tofas,drugo sto nam je ovo 6 utakmica u 10 dana racunajuci superkup,ako sam dobro izracunao... Dosta se enrgije tu gubi samo za putovanja,a kamo li igrati bar 3 jake tekme od ovih 6.
Zato je jos sladja ova pobeda,i zato cestitke momcima i Trinkiju!
Bravo za Novicu,ko kaze da je penzija? Radeta,mnogo bi voleo da stalno ovako igra. Gordica,vukao je kad nista nije islo. Woldena,Art-a,Jaramaza...
Kakav bag na pocetku utakmice,prvo dj koji nije mogao da nadje himnu,pa kad je konacno uspeo prekinuo je posle 2 min,publika se pogubila,nije se ni otpevalo do kraja zbog glamuraznog predstavljanja igraca,pocetak svi cute i svi se zagledaju... Pojedini stoje i nece da sednu,pojedini sede i napusavaju ove sto stoje,ovi nas ubise na terenu. Publika se zagleda medju sobom,zasto nema pevanja?! Ovi nas i dalje ubise na terenu... Ne mogu da nadjem gde da stanem,da me ne iznapusavaju ovi sto sede... Zgadilo mi se sve na pocetku,bas je sve bilo ocajno. Proklinjao sam ljude iz kluba zbog jebene arene,kontajuci kako bi vec grmelo u pioniru. E a onda je pocela pesma,nasi konacno dali malo gasa i upali se masina za mlevenje turaka. Posle mi je sve bilo lepo :)
I dalje bi voleo da smo jos u Pioniru,ali sta sad,teraj dalje bice i ovakvih i onakvih atmosfera,utakmica...
Sve je to ok samo da mi pobedjujemo :cool:
Ja bas oduzi,prastajte
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Hvala na pobedi.
Koliko volim kada se odbrana igra sa energijom toliko me uzasava cinjenica da u kontinuitetu zavrsavamo 5 akcije šutom za tri.
Lako to može da ode u beznadje ako nam Bogovi linije 6,75 okrenu ledja.
Ali ako zategnemo odbranu i spustimo protivnike ispod 70poena neka prangijaju deca do mile volje.
Ali utisak je da nam u ovakvoj Trinkijevoj taktici treba neki igrac tipa Bogdanovica za siromasne ili bar izdajice Kinzija koji znaju da probiju i sa poludistance jednostavno poentirati.
Što se tiče utakmice baš je čudna bila.
Svi su nekako bili dobri a utisak mi je da osim Zagora i Novice svi ostali imaju kapaciteta da odigraju mnogo mnogo bolje.
Kao i za atmosferu i navijanje -bilo je dobro... a opet neka gorčina i osećaj da je to trebalo biti mnogo bolje.
Baš čudno.A opet kvalitetnu ekipu pobedismo sa takvom igrom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top