Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.459
Reaction score
41.096
Локација
Žrnov
Meni se čini da je našima teže bilo pred nama, posebno u prvoj utakmici... kad su oni to pregurali, ne sekiram se ja kako će pred purgerima....
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Info za Makedonce, bice prenos na MTV3.


Edit: Ipak nema...
 
Последња измена:

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.879
Reaction score
10.999
Свака част за овај линк. Ја се до тад мучио са овим:

http://livetv.ru/en/eventinfo/137879_cibona_partizan/

Мучио јер мора да се инсталира тај неки програмчић, али слика је врх. Додуше Румуни преносе :D
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Ja nisam nista instalirao kad sam prvi put koristio Vektor. Inace slika je, kao i uvek, odlicna. Jos samo Arenu kad bi ubacili...
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
I lagano spostanje na zemlju ... mada i nije bas lagano ali to je to. Jednostavno nismo imali sanse da dobijemo ovaj mec .
Bezbroj gresaka ,sem Lucica sve je bilo crno da crnje danas nije moglo biti.

Ipak Cibona nije Krka.
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Steta, ali poraz se mogao ocekivati. Jos smo zeleni i neuigrani. Na stranu to, sto gubimo silne lopte, ali zasto ti nepotrebni faulovi, pogotovu kad smo u bonusu??? Nije samo neiskustvo, radi to naprimer i Milosavljevic. Generalno smo odigrali pogubljeno u odbrani, mada je Cibona bila stvarno dobra. Koliko su nam samo lopti izbili i ukrali! I jos nesto: Ja stvarno ne znam, zasto se vise drzi Djekic!? Inferioran je u gotovu svim segmentima. Barem nesto lepo: Lucic je imao odlican comeback :clap
 
Последња измена:

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Đekiću ko li tebe drži u Partizanu...?! :pop

Svako gostovanje će biti teško, i jako jako teško ćemo pobeđivati na strani... Dzigerice ćemo izgubiti, kao i ja danas što sam...

Imali smo ih jbg...
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Bez Gagica i sa brze 4 licne Gordona ja ne mogu da verujem da nismo stali u zonu? Ja i dalje mislim da je tim sjajan i da je Gagic bio tu uz mozda jos jednog boljeg krilnog centra tipa Velickovic bila bi to lagana pobeda....
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Надскакани, са 24 изгубљене лопте, без једне четворке у петорци, и комичним заграђивањем Муслија који је на жалост много свилен, не би данас добили никога, да се играло цео дан.

Цео меч стаје у - Владимир Лучић :respect

Ово су мечеви у којима Богдановић и Анђушић морају више да покажу. Фали Гагић и фали 4ворка, ово што презентују Гордон и Ђекић је скромно за концепт који форсира Партизан. Надам се да ће овај први бар мало да се устали јер је ово било криминално.

Биће још оваквих мечева, надајмо се мање него што је то реално. Наравно биће и много Бољих. ;) Идемо даље.За исте паре...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ove sudije što su danas sudili su potpuno izgubili kompas, najgore suđenje koje sam gledao u prethodnih x godina. :puke

I kad smo god pomislili da se vraćamo, grešili smo bezveze i zato smo izgubili.

Luče kapiten :respect

Nedostatak Duleta, Gagića i krilnih centara su doprineli u mnogome ovom porazu. Žižić i Zubčić su Cibonu odveli do pobede svojim šutevima i neadekvatnom odbranom nad njima.

Dobro, šta da se radi, prvi poraz, nije strašno. Da je ovo bila loša utakmica, jeste, da smo mogli mnogo bolje, jesmo. Idemo dalje, nek' nam ovaj poraz bude nauk za ubuduće. Već sutra se mora zaboraviti ova utakmica i moramo se pripremati za Bešiktaš.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Kratki smo za jednog kecmana da prelomi ovo. bice ovakvih poraza jos, al dobro. mlada ekipa, oscilirace oni jos.

ali 26 izgubljenih lopti :banghead:banghead:banghead:banghead
 

Vojkan

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
30
Reaction score
2
Ovaj Milosavljevic da nije dao onu trojku ne bih ga se ni setio da je igrao veceras, a toliko vremena provodi na terenu.

Svaka cast Lucucu
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Dosao sam samo da pitam dokle vise Djekic kad ono preduhitrili me vec ljudi i to mi je drago cisto da znam da nisam potpuno lud. 26 izgubljenih lopti, dosta promasenih zicera, Luca jedini odigrao kvalitetno ...ne znam sto Cakarevic nije igrao al u neku ruku me to i raduje, jos samo Djekica da elimisemo i bicu srecan, naravno ocekujem neku cetvorku jer na toj poziciji skripi maximalno.
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Jebiga, idemo dalje, tesko je al bice bolje :). Fali 2. centar a jos vise fali ozbiljna cetvorka... Bertans jako los danas, tori takodje, gordon boze sacuvaj. Nema pljuvacine - i dalje se vidi da ce ovo biti jak tim kako vreme bude odmicalo, nemaju kud nego da postanu veliki igraci.

Kapiten :respect
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Umetnost je postici poen kada imas djekica u timu, on ni jednom nije uspeo da primi prvi pas na pocetku akcije.

Gordon i Tomas :prekrsti

Svi ostali na nekom zadovoljavajucem nivou, neki ok, neki odlicni, ali sve u svemu na ove mladje igrace osim Djekica nemam zamerku.

Nije poraz uopste upitan, mene nervira da dovodimo strance koje potpisujemo na godinu dana a koji ne donose nikakav kvalitet, cak nas ubijaju u pojam. Kada je Tomas usao krajem trece cetvrtine umesto Lea nismo postigli poen jedno 5 min.

Lucic fantastican.

Mislim da je Gagic bio u timu, da bi ovo resili u nasu korist lagano, bez obzira na sve.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top