Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Antonelo Juliano Roberto Juca - nova ikona Juga

Статус
Затворена за писање одговора.

Stajls

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
90
Reaction score
24
Локација
Rio de Zivkovo
Ovo samo grobari mogu da prirede !!! Srecan rodjendan majstore !!!!!!!!!!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Sjajna akcija Grobara :clap:clap

Juca je vec odavno legenda Juga i zasluzio je ovo . Srecan rodjendan majstore respect
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.153
Reaction score
2.096
Локација
u srcu šesnaesterca
Happy Birthday to OUR BRAZILIAN BROTHER!!:ziveli

Bravo svima koji cu ucestvovali o ovoj fenomenalnoj akciji!!:clap:clap
 

FedEx

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
991
Reaction score
1
Juca majstore sve najbolje! :ziveli

Za Grobare koji su ovo odradili...:clap
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Srećan rođendan care! I da ih još mnogo proslaviš u Partizanovom dresu.
 

Head_Hunter

Guest
Da se i ja pridruzim cestitkama
Acin tekst preveden na potugalski
Feliz Aniversário ao nosso Irmão Juca!
Nós temos sido honrados em conhecê-lo e dar-lhe o troféu para o melhor jogador da temporada 2007/08. Com o seu jogo, com seu grande coração e uma dedicação ao santo preto e camisa branca, que já se tornaram o ícone do Partizan Futebol Clube! Espero que você vai jogar por Partizan até o final de sua carreira.​
 

Cassano

Početnik
Учлањен(а)
03.11.2008
Порука
9
Reaction score
0
Sve najbolje u zivotu i karijeri majstore sa lavljim srcem!
I kao sto se kaze "gdje ove godine - tu i do godine". :ziveli
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Sa malim zakasnjenjem, pridruzujem se rodjendanskim cestitkama!!! Nas fajter, nasa Srbenda iz Brazila - JUCA...
 

diarra

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2008
Порука
1
Reaction score
0
Sinoć Mo imao istu pri izlasku sa stadiona posle Standarda.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
To je nas Žuka , nas Žule :clap

v134259p0.jpg

Žuka: Ne znam da li idem
Ponedeljak, 11. maj 2009. 19:01
Odavno se navijači Partizana nisu vezali za nekog fudbalera kao što je to slučaj sa nekolicinom stranaca, a pre svega sa Brazilcem Antonelom Žulijanom Robertom - Žukom.

"Bombarder iz Brazila" (Bombardiero do Brasil), kako piše na jednoj od majica koje su bile hit u Crno-belom butiku, u protekle dve godine razvio je poseban odnos sa Grobarima, jer su u njemu prepoznali beskompromisnog borca koji "gine" na terenu.

Igrao je uprkos povredama, nije se štedeo, nije želeo da propusti nijedan meč. Grobari su mu uzvratili, najpre čestitajući mu 29. rođendan rođendan na svoj način, a brazilska zastava, njemu u čast, i dalje se vijori na južnoj tribini.





Zbog povrede nema ga već neko vreme u prvom timu Partizana. Ali, i pored toga, tokom meča sa Jagodinom u nedelju, bio je u centru pažnje. Sedeo je u loži na istočnoj strani stadiona u Humskoj, a mnogi navijači Partizana su ga molili da sa njim naprave fotografiju za uspomenu. Svima je izlazio u susret, bespogovorno i vrlo rado.

Bio je to pravi foto-sešn!

Uzeo je petogodišnjeg Nemanju M. u ruke, zagrlio se sa njegovim ocem Igorom M. i sa osmehom pristao da se slika. Bilo je tu još klinaca i roditelja, koji su želeli uspomenu.
v134259p1.jpg





Novinari su iskoristili priliku da porazgovaraju sa Žukom, za koga se priča da bi ovog leta mogao da ode iz Humske. Zimus je bio aktuelan njegov odlazak u Keln, ali je ostao. Sada se pominju topliji krajevi, čak Saudijska Arabija...

"Ne znam da li ću otići ili ostati. Niko iz uprave sa mnom nije razgovarao na tu temu. Ovde sam već dve godine i lepo mi je, ali za sada ne znam ništa više", rekao je Brazilac.

Špekuliše se da ga u timu nema ne zbog povrede, već zbog nekih drugih stvari. On, međutim, kaže da je povreda isključivi razlog njegovog odustva.

"Svi znaju kakav sam. Povreda je jedini razlog zbog kojeg me nema u timu", uverava Brazilac.

Kada je završio fotografisanje, pitali smo potom malog Nemanju, je l' zna sa kim se slikao?

"Znam! To je Žule!", ushićeno je rekao Nemanja.

(P. V. - MONDO)
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Сведоци смо, ових дана, приче да Жука највероватније одлази током лета. Отићи ће као слободан играч, управа Партизана неће прстом мрднути. Велика грешка.

Игра Партизана са Жуком у тиму је много агресивнија и борбенија, изузетно користан играч. Сви видимо колико се мање борбено игра без њега.

Треба обавити разговор са њим, понудити му нов уговор, а о евентуалном одласку причати на зиму.

Не смемо заборавити шта је овај играч урадио за Партизан, у ком тренутку је дошао, шта и где је био Партизан пре, а где је сада, са којим жаром се борио у нашем дресу, често смо мислили да је већи Гробар од већине наших играча. Није џаба добио своје место и на овом форуму. Никада му нећемо заборавити руку у гипсу и дерби.

Надам се да ће наша управа размишљати о овоме јер, убеђен сам, овај играч може још много тога да да Партизану.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top