Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Бернд Шторк на клупи Мађарске забиљежио побједу на Европском првенству. Ко не зна, Шторк је био асистент Реберу на клупи Партизана.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Jebiga moj omiljeni igrac. Osim Moce koji je van svake konkurencije Uske mi je bio najdrazi jer je karao mandove gde i kako je stigao. Ja mislim da je bilo igraca poput njega i Prekija koji su ih bas unistavali. Ovo me bas razocaralo. Nemam musko dete pa ne mogu da sudim ali bi mi jako tesko palo da moj sin ima neke veze sa tom sektom.
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Postavlja se pitanje kako je Fofana Masni prošao preglede :D

Ja mu iskreno želim svu sreću. Neka pokaže da su grdno pogrešili ovi naši što mu nisu dali šansu.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Pustili smo tako dobrog igraca,jos ga terali da nam oprosti smesnih 20 000 evra.Na sta smo mi spali,koja sramota za klub.Nema za decka 20 000,ali za Vazuru ima 60 000 godisnje.

Jedan od korisnijih stranaca u nasoj ligi,koji je nazalost zbog nefudbalskih stvari bio cesto van terena.Pre svega mislim na neki vid rasizma prema decku.

Ide u Cukaricki,tamo ce dati do polusezone 10 golova,na kraju ce preci i 20.Dve su opcije.
1)Cukaricki ga je doveo besplatno i prodace ga za milion ipo negde posle godinu dana.
2)Partizan i cergari na polusezoni traze igraca.Iliev nudi pola miliona za njega i svim silama se trudi da vrati igraca nazad.Jer,bolje je juriti igraca da oprosti 20 000e,pa ga posle kupovati za pola miliona.Zarada je i vise nego ocigledna.

Pre toga,beze nam cigani 2 boda,imaju utakmicu vise,odlucuje se o tituli,treba nam pobeda.Fofana daje 3 gola,vec cujem komentatora kako se sladi i cudi,eto,presudio je Partizanu.Bas kao i svi nasi bivsi igraci zbog kojih uvek gubimo.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
ako on postigne 20golova u sezoni liga komotno može da se ugasi.. retko precenjen igrač .

ovo o rasizmu shvatiću kao šalu
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Pustili smo tako dobrog igraca,jos ga terali da nam oprosti smesnih 20 000 evra.Na sta smo mi spali,koja sramota za klub.Nema za decka 20 000,ali za Vazuru ima 60 000 godisnje.

Jedan od korisnijih stranaca u nasoj ligi,koji je nazalost zbog nefudbalskih stvari bio cesto van terena.Pre svega mislim na neki vid rasizma prema decku.

Ide u Cukaricki,tamo ce dati do polusezone 10 golova,na kraju ce preci i 20.Dve su opcije.
1)Cukaricki ga je doveo besplatno i prodace ga za milion ipo negde posle godinu dana.
2)Partizan i cergari na polusezoni traze igraca.Iliev nudi pola miliona za njega i svim silama se trudi da vrati igraca nazad.Jer,bolje je juriti igraca da oprosti 20 000e,pa ga posle kupovati za pola miliona.Zarada je i vise nego ocigledna.

Pre toga,beze nam cigani 2 boda,imaju utakmicu vise,odlucuje se o tituli,treba nam pobeda.Fofana daje 3 gola,vec cujem komentatora kako se sladi i cudi,eto,presudio je Partizanu.Bas kao i svi nasi bivsi igraci zbog kojih uvek gubimo.

Posle se ljutite kad Pantic postavlja dijagnoze...
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
I meni je ova misao prosla kroz gavu Stojance.Nije moguce da sva troica(toliko ih je bilo cini mi se)trenera ne mogu da proniknu u Ismailov talenat.Ipak meni je bio gotivan lik,nije pravio problema,nek mu je sa srecom pa da mu buduci klub bude neki zver iz liga 5 pa da se ponosimo.Srecno Beko.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Rašović, Nikolić, Milinković, Drulović i Tomić.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Kako se ovaj dečko sprdao sa Stankovićem i Ostojićem.
Videćemo ga kakav će biti u Čuki.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Најискреније, са Остојићем и Станковићем те 2013. (у тиму без икаквог задњег везног) спрдала би се било која два насумично изабрана члана овог форума.
 
Top