Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Pogledah danas Fulama. Prvo da čestitam Jokanu na rekordu, 16 utakmica bez poraza, oborio je rekord iz 97 godine, kada su zaređali 15 utakmica bez poraza. Bar je tako rekao komentator.

Iskreno osećanja su mi pomalo pomešana sa onim što sam video. Ova ekipa Fulama, je baš ograničena, i vidi se koliko im jedan špic igrač kao Mitrović znači. Mitar stvarno radi za ekipu, non-stop oko centra igrališta traži loptu, drži je kada to treba, razigrava saigrače iz sredine i posle se nađe u završnici. Iskreno bio sam očaran igrom u prvom poluvremenu. U jednom trenutku mi je to ličilo na M.City, vrlo lako su dolazi preko krila u šanse, i samo je bilo pitanje vremena kada će dati gol. Lopta ih je baš lepo slušala. Vidi se da u tom segmentu igre baš dosta insistira Jokan. Imalo je tu mnogo grešaka, na sredini terena, levi bek Fulama je otvorio jedno tri vrlo dobre šanse svojim lošim dodavanjima na sredini terene, da je to izgledalo u jednom trenutku veoma amaterski. Igra u prvom poluvremenu je bila baš lepa za gledanje. Fulam je dao golove kada je to trebalo, prvi je bio u 30 minutu i drugi u 45, međutim isto ga primio u 47 prvog poluvremena, što se retko viđa.
Ono što mi nije svidelo je to da je posle u dugom poluvremenu usledio toliki veliki pad Fulama, da je to bilo sramota. Bilo je pitanje vremena kada će QPR da da gol. i to se desilo u 82 minutu. Golman Fulama je spasao danas Fulama poraza i to treba pošteno reći.

Moram biti iskren i reći da je ekipa Fulama ograničena, i da Jokan izvlači baš maksimum iz nje, sada dokle će moći, i kada će uslediti pad, videćemo, ali on je neminovan. Prošle godine Jokan je bio u sukobu sa upravom jer mu nisu dovodili igrače koji je on hteo, bojim se da im se to ne odbije o glavu.
Igrači koji oskaču su Mitar i golman. Jedino njih dvojica mogu da igraju PL. Ako uđu, što ja iskreno želim, moraju da dovedu minimum 7-8 igrača, inače neće se dobro provesti. A mnogo veliki novac se dobija za ulazak u PL, tako da će imati para sigurno. Meni je ovo prva utakmica koju sam gledao ove godine, pa sve uzmite sa rezervom, utisak jednog običnog ljubitelja fudbala.
 
Последња измена:

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Meni se dopao i onaj desni bek Fulama, dugo nisam gledao fudbal van Partizanovih tekmi i zaboravio sam kako izgleda ubacivanje po strani, pas u prazno...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Nije ekipa Fulama losa (tj za Cempionsip uopste nije losa) nego je Cempionsip jedna od najtezih liga za igranje.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Kako bi ovde Jokan ili bilo koji drugi trener bio napljuvan posle remija a vodio je 2:0. Bilo bi “povukao se u drugom poluvremenu, čuva rezultat” a zapravo ih je QPR uništio u nastavku. Naravno da Jokanović nije zeleo da njegov tim onako izgleda ali nekad je nešto i do protivnika.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Porediš remi u njiva ligi posle 2:0, sa engleskim Championshipom. Je l' možete malo da se uozbiljite?
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ne razumem šta se poredi? Samo sam rekao da ovde vodiš 2:0 i ne pobediš, da se branis drugih 45 minuta, navijač Partizana bi rekao da je trener degen a zapravo je stvar nekad u drugoj ekipi. Evo, da je navijač Partizana ustvari navijač Fulama, on bi popizdeo i napljuvao trenera, dok njihov “izvorni” navijač neće pljuvati po svom čoveku.

Govorim o našem mentalitetu.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Da igra Fulham u ovoj njiva liga, pljuvali bi i Englezi, bez brige.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Protiv koga ovde da se brani, Rada, Spartaka, Bačke?

Kolika je razlika između Partizana i tih klubiva, a kolika između Fulama i QPR-a?

Verovatno neće navijači Mladosti iz Lučana zameriti treneru ako se brani protiv Voždovca, i ispusti 2-0, ali ako se Partizan brani, pa ispusti prednost, normalno da će navijači zamereti, jer je ogromna razlika između klubova.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Danas, recimo, 2:0 na poluvremenu, a Radnik nam da dva gola u drugom. Ko se tu pita, strašni Radnik ili bilo koji drugi njiva ligaš?
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Nije Fulam igrao ni juce mnogo drugacije nego inace, u utakmicama kad su nanizali 16 utakmica bez poraza, ali, pisao sam vec da ce tesko direktno u premijer ligu jer je nemoguce u ligi poput cempionsipa nepobedivost produziti do preko 20 utakmica i istrajati do kraja.
Juce je kenuo pad forme, po mom misljenju i u naredne 3.4 utakmice ocekujem da bar u jos 2 ne pobede. Srecom izgubila je i Aston vila pa su zadrzali 3. mesto.
Kardif im bezi 7 bodova i danas igra utakmicu ovog kola... tesko ce to stici i Fulam i Vila!
Jokan da se fokusira na tome da sacuvaju to 3. mesto koje opet pred plej of daje najvece sanse!

I meni se izuzetno svidja desni bek Fredriksen, ili kako vec. I mali Sesenjon... decko ce iti zver, jer vec sad sa 17 godina kida!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Sretan rođendan Leonardo majstore.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Sto bih volio da udju direktno, samo da Kardif kiksne... ako budu u playoff ne znam da li ce uspjeti
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Nije iskljuceno, jer kardif igra u naredna 2-3 kola sa vulvsima koji su prvi i vilom u gostima.
Fulam ima nesto lakši raspored, bar na papiru. Očekivao sam da kiksnu i pocnu da padaju, ali pregrmeli su izgleda krizu u igri i tonodlicno, samo jednim iksom.
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Mitar opet doneo pobedu Fulhamu, bravo majstore!!!
 
Top