Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.025
Reaction score
7.666
Sećam se da je i Andrijin ćale zatezao oko prvog profesionalnog ugovora, mada slažem se da nije ista situacija.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.107
Reaction score
270
Daca je bio najgori, igrao u prvom timu...
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.968
Локација
Kobasicarija "Venac".
Znači ima i Andrijin ćale svog naslednika..kako sjebu rodjeno dete alavošću, za nevericu.
cekaj bre...roditelj sam, imam dvoje dece. ni u ludilu mi ne bi palo na pamet da zarad njihovih karijera(sportskih-poslovnih, nebitno). gledam da ucarim nesto. doduse, zivim na zapadu, od svog rada, i placen sam sasvim solidno. cak i da sam u srbiji, ne bih mogao razmisljasti tako pohlepno, a pogotovo zbog mogucnosti da se to moze negativno odraziti na karijeru dece. majku im nenormalnu jebem!
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.025
Reaction score
7.666
cekaj bre...roditelj sam, imam dvoje dece. ni u ludilu mi ne bi palo na pamet da zarad njihovih karijera(sportskih-poslovnih, nebitno). gledam da ucarim nesto. doduse, zivim na zapadu, od svog rada, i placen sam sasvim solidno. cak i da sam u srbiji, ne bih mogao razmisljasti tako pohlepno, a pogotovo zbog mogucnosti da se to moze negativno odraziti na karijeru dece. majku im nenormalnu jebem!
Tako razmišlja svaki normalan roditelj burazeru..ali ima nas svakakvih.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Belaka sinoć sasvim solidan za prvi nastup. Mogao je i do gola, ali jbg....sve drugo je bilo na njegovom nivou.
Ono što mi je fascinanto je njegova radna etika.
On je igrač koji je došao iz pauze, znači nisu ni pripreme još ni počele u klubu u kome je bio, a u takvom je stanju - da se tako izrazim - da je odmah starter.
Inače, po svemu što marketing AZ-a radi, očigledno je da ga smatraju baš velikim potpisom, što nije čudno ako se uzme u obzir da su platili 4 mil za njega. To je prilično veliki novac za holandski fudbal.
1705835669892.png 1705835717598.png

ovo nije zvanična stranica, ali svakako pokazuje sentiment navijača


Jedino što je šugav klub kome želim sve najgore :puke:
A i odvartno mu stoje boje :p
 
Top