Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Do malopre sam se nadao da nije istina....:cry:
Doktore neka je sa srecom, nije do tebe, mi smo govna...
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Da vam pravo kažem neka je Moreira i potpisao, iako mi nije svejedno, što pretpostavljam da znači da Vukić neće. Jer kad bi Vukić potpisao za Vojvodinu ne znam da li bih to preživeo.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
djuricu jebem li ti i oca i majku...da tebe nije bilo Mo bi jos bio tamo gde i treba, u dresu Partizana...kakav igrac majko mila...
 

Dulan

Grobar
Учлањен(а)
08.10.2008
Порука
218
Reaction score
2
Локација
U kladionici
Doktore hvala ti za dana provedene u Paritizanu i uvek ću čuvati tvoju majicu MOREIRA 10 ipak si profesionalac igraj za pare ...Oderi magarca Batu Džingis KAN-KANA
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Šta je tu je,što bi se reklo.
Jeste mi krivo što je potpisao za ove autonomaše,al jbg.
S druge strane i treba kad ga je uprava oterala ko govno.

Za mene ništa ne menja stvar,niti odnos prema njemu.
Za mene je legenda Partizana i imenilac Partizanove dominacije.
Za vek vekova će ostati:"Partizanova dominacija je krenula dolaskom Moreire,Dijare i Žuke".
Ja ću ga uvek pozdraviti aplauzom,i u dresu Vojvodine.
Samo se nadam da neće mnogo da na kara.

A za Đurića i upravu:
"JEBEM LI VAM MILU MAJKU,GOVNA LOPOVSKA,MRŠ IZ KLUBA".
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Мореири оно што је урадио за нас нико не може одузети и то стоји! Он је по мени и даље неко ко је заиста дао целог себе овом клубу! Јасно је ко дан ко га је и на који начин отерао... Е сад човек је потписао за Војводину и шта је ту је! Ја му желим све најбоље, на личном плану, а са новим клубом нека губи од нас и то је то!
Докторе хвала ти за оне дане у Партизану!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Doktore sve najbolje u Vojvodini. Ovo bar znaci da ce Vojvodina biti odmah iza nas na kraju sezone, odnosno vicesampion.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.894
Локација
Ndžamena
Kada je Doktor Moreira u pitanju, nemam sta drugo da dodam, sve ste vec rekli.

Nadam se da nece pokvariti utisak koji je ostavio na nas, barem ne mnogo. I dalje je za mene najbolji stranac koji je ikada igrao u Partizanu.

Srecno ti bilo Mo, dok god je Vojvodina iza nas! ...a mutavi i kompanija su nakupili toliko grijehova, da ih za 10 zivota ne bi mogli okajati.
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
Moreiri sve najbolje. Njega je Mutavi otjerao, i nije on ništa kriv. Jebem li ti Ðuro mater i u ovoj temi!
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Sve najbolje Mo,ti si i dalje nasa legenda !

Da citiram Acu,jedne prilike je rekao:

"Da nam Almami Moreira bude jedinica za kvalitet"
 

Vexen

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2008
Порука
274
Reaction score
9
Мореири смо се захвалили за све довољно пута, сваки пут кад је био близу одласка, тада је било време за рекапитулацију његовог учинка у црно-белом дресу, то смо и чинили и били му захвални.

Сада... Благо разочарење, у најмању руку.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.051
Локација
Uvek uz Partizan
Nadao sam se da ipak nece otici tamo, ali nemam sta da mu zamerim. Srecno Moreira da osvojis drugo mesto i u prvenstvu i u kupu.

UPRAVA NAPOLJE!!!!
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Доктору желим добро здравље, да заради добре паре у новом клубу и да покаже најлошије партије у животу.
 
Последња измена:

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Sve najbolje Mo :cry:.
Ja iskreno jedva cekam da ga vidim na terenu, iako ne mirisem ove za koje nastupa..
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Najupecatljiva slika mi nije gol u 96om minutu ili gol protiv apoela, jagodine, nego utakmica u Ivanjici ili Cacku ja mislim. Secam se blato do kolena, svi smoreni jedva cekaju kraj, vuku se po terenu. Cak Mislim i da je rezultat nebitan, lopta izlazi u aut, nema ko da je doda od skupljaca, Doktor sprintuje dobrih 10-15 metara, preskace neku reklamu po onom blatu i juri po loptu, a ja se krstim sa kakvim fanatizmom taj covek igra.

Takodje pamtim onaj krvnicki start busufe i cinjenicu da ga je izdrzao. Kakav borac!

Srecno legendo i da nam se vratis !!!
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Sve najbolje Mo :cry:.
Ja iskreno jedva cekam da ga vidim na terenu, iako ne mirisem ove za koje nastupa..

ako nista bar da ga vidim u humskoj jos jednom kad istrci .. valjda ce mu se otpjevati jedna pjesmica ...

Nasa legenda koja je i dalje u dobroj formi ne trazi puno para i nije u partizanu ...

Stanoje i Djuricu oterali ste ovakvog igraca . Bagro jedna
 
Последња измена од уредника:
Top