Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Zašto nas bivši fudbaler i reprezentativac Zoran Tosić gleda CSKA - fmp u crveno-beloj odevnoj kombinaciji? Šta je sa mozgom? Ili sam ja idiot, beli.

Poznati kompozitor i veliki Zvezdaš sramno vređao Bambija, Tea i Grobare tokom utakmice

Ja ne vidim ovde nista lose :D
Braji je zasmetalo što je fudbaler CSKA aplaudirao na poene Moskovljana i tada ga je nazvao majmunom.
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Smeta li im kad se teodosic galami na sudije kad dekolo pogrijesi?

ne smeta, jer su sekta, ja bih brata ganjao da mu samar opalim.


a ovaj braja moze da nam lize jaja...


Bravo BAMBI :clap ti si igrac CSKA
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.325
Локација
Kej Republika
Nema ćelavi sreće. Oba puta popije otkaz zbog duge suspenzije. Šteta. Mislim da je potencijalno dobar trener.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Sjebo se celavi ovim potezom na duze staze...
 

boris76

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
198
Reaction score
178
@hejsel, da li je moguće da je čovjek stvarno rasista, nešto mi to nevjerovatno...

Jbg, neupućen sam u štošta, na netu se svašta pročita, ne bih da vjerujem u koještarije, 21. je vijek.

Sve je krenulo sa zajebancijom oko Fofane, sad se svašta priča.
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Ipak mislim da mu je to izletelo. Jbg, moze svakom da se desi :confused
 

boris76

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
198
Reaction score
178
Ne bih volio da jeste, ne ide mi to uz Partizan.

Sad kad skontam kakve smo mi likove imali, jedan Jokanović, pa i Rašović koji ni kriv ni dužan nastrada, kao i Jokan, doduše. Stanojević, koji je znao da bude i prgav i bezobrazan kad treba. Govorim o mladim trenerima iz bliske prošlosti, da ne pominjem onog na Đ :) , nekako sam Marka svrstavao uz sve njih, sjeb bi mi bio da je to istina.

Kontam da je preletio kao što neko gore napisa.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Nemojte mi Jokana molim vas, nismo valjda svi zaboravili njegovo posmatranje utakmice protiv Apoela ili Aela, ne secam se ni ja vise. Najjace mi kad je rekao svo vreme smo bunarili, pa ti si trener reci igracima da ne bunare.

Jedini koji je imao disciplinu je Stanoje, jebote pa on je sa Bogunovicem i Lazevskim igrao.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Tačno, kakav Jokan, on je gospodin čovek, što pokazuje i njegovi rezultati posle Partizana.
 

boris76

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
198
Reaction score
178
E jebi ga, vodio je i Jokan sa Bogunovićem 2:0 protiv Turaka, ako ćemo tako, pa se onaj španski smrad izasrao.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Nemojte mi Jokana molim vas, nismo valjda svi zaboravili njegovo posmatranje utakmice protiv Apoela ili Aela, ne secam se ni ja vise. Najjace mi kad je rekao svo vreme smo bunarili, pa ti si trener reci igracima da ne bunare.

Jedini koji je imao disciplinu je Stanoje, jebote pa on je sa Bogunovicem i Lazevskim igrao.

Apoel koji je inace igrao 1/8 finale lige sampiona te godine..
A mi smo ih realno razbili u Beogradu..
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Sta znam, meni je on ostao u ruznom secanju. U dve godine u grupama LE nije uzeo ni bod, ili je samo ono Sahtjor pobedio u BG?
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
695
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Apoel koji je inace igrao 1/8 finale lige sampiona te godine..
A mi smo ih realno razbili u Beogradu..

Играли су четвртфинале тада!

Јокан је само једне године играо групе ЛЕ, против Сампа, Штутгарта, Севиље и Стандарда. Али, треба имати у виду како смо играли против Фенера те године са осакаћеним тимом због ОИ. Па смо избацили врло зајебани Темишвар. Па смо догодине избацили Жилину и човјек је господски отишао из овог муља.

ХЕЈСЕЛ,

на шта тачно мислиш кад кажеш да Бог све види? Шта је скривио Николић?
 
Top