Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

BORBA ZA PRAVDU!!!

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
paokcskamoscoweuropalea.jpg
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Гробари и Делије на истом задатку



Време чуда у Србији. Сложили су се навијачи Партизана и Црвене звезде. Удруженим снагама кренули су у критику судског система у Србији, а говори се да ће у периоду „борбе за правду“ обуставити међусобне сукобе.

Два призора поткрепљују тврдње.

На утакмици Црвена звезда – Борац, средином првог полувремена, раширен је транспарент: „240 година. Зашто журите кад идете у погрешном смеру“. На овај начин Делије су изразиле протест због казни групи навијача Партизана за убиство Француза Бриса Татона у центру Београда, уочи меча црно-белих и Тулуза у Лиги Европе.

На стадиону у Хумској улици, освануо је графит подршке осуђеном навијачу Црвене звезде Урошу Мишићу. Захтев за „правдом“ исписан је црно-белим бојама. И потпис „ГБГД“ открива да су га начинили Гробари.

Пакт „неспојивих“ је на помолу. Наредни вечити дерби 16. марта показаће да ли су туче постале ружна прошлост.



журнал
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Tuzno je ovo citati...Jos jedan razlog da se jos vise borimo za pravdu!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Šta telk reći o ovim debilima koji su ostavili poruke na ALO, osim, jebem vam sve po spisku kretenčine jedne!!!
---------------------------------------

Kosta

21.02.2011.
04:51h
Ma svi su oni nevini, ljubi ih majka, daj sutra odmah da ih pustimo napolje. Budi srecna sto je ziv i zdrav i sto ce on da nastavi sa zivotom posle odsluzene kazne a Bris se nikad nece vratiti svojoj majci.


Miki

21.02.2011.
02:53h
Kakve gluposti,da nije kriv ne bi ga ni uhapsili, sto mene nisu uhapsili nego njega,ko mu je kriv kad se zatekao na pogresnom mestu u pogresno vreme,dovoljno je samo da je jednom sutnuo tog francuza pa je direktno odgovoran za njegovu smrt,njemu je bilo dovoljno 1 minut da dodje od kola do mesta zlocina tako da odbrana nema sanse nikave da zataska zlocin! Nadam se da ce svi huligani zavrisiti na robiji ubuduce i za najmanje prekrsaje !





italijancicc

21.02.2011.
01:47h
Ma kako vas nije sramota da uopste objavljujete tekst u kojem se brani jedan od huligana?I Ljubomir Markovic je fin decko,BIO,dok nije usao u navijacku grupu tako da ni rec ne verujem ovoj koja ga nije vaspitala kako treba.Cuj cita 4 knjige za 15 dana,uzas,u zatvor i ne smanjujte im kazne!Monstrumi su zasluzili toliko!



Gradjanin Q

21.02.2011.
01:24h
To sto je dobar student ne govori nam nista. I Hitler je bio veoma inteligentan covek pa svi znamo sta je radio. I otkud vas sin sa Prelicem i ekipom? Drugari sa fakulteta? Zajedno citaju Dostojevskog? .... NEMOJTE SE SRAMOTITI PO NOVINAMA KAD VEC NE MOZETE TIME NISTA DOBRO POSTICI ZA SVOJE DETE. Razumem vas, vase je pa i nek je i ubica, ali dosta javnog eksponiranja.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Gazda, nema potrebe da postavljaš te komentare idiota! Samo da se nerviramo bez potrebe.
I ne sviđa mi se ovo što je izjavila Stefanova majka...

Tog dana, kada se ceo naš život preokrenuo i koji nikad neću zaboraviti, Stefan se vratio sa fakulteta, istuširao i rekao da ide do Terazijske česme da kupi karte za utakmicu. U povratku, pored svog automobila zatekao je policijskog službenika koji je pisao kaznu zbog nepropisnog parkiranja. Vrlo je važno istaći da je vreme koje piše u zapisniku 17.39, dakle minut pre nego što se desio taj gnusan zločin, koji svi mi, računajući i Stefana, osuđujemo - započinje priču Stefanova majka Vera

Znači ovo boldovano mi se nimalo ne sviđa! Praktično sami sebe ukopavamo.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
@WebGazda

Sta te to cudi, to su ljudi koje moras ignorisati da bi mogao ostati normalan.

Koliko se da primetiti, oni ne potezu ama bas niti jedan valjan argument, vode se logikom
"sigurno je kriv ako je uhapsen i optuzen", frljaju se kaznama prizivajuci dozivotne robije,
gole otoke i sl i nadasve se potpisuju i propagiraju neku demokratiju?!

Iz takvih komentara da se primetiti da u Srbiji danas postoji jedna velika kriticna masa,
koja je piotpuno frustrirana i zeljna krvi, makar bilo cije, nije bitno delo, niti povod,
kola se na nekome moraju slomiti a navijaci se tu idealno uklapaju u takvu pricu,
takva se medijska slika i poruke salju u nedostatku hrabrosti i smelosti da vide prave krivce.

Lov na vestice se nastavlja, vlasti ce i dalje spaljivati zive ljude a razjarena rulja ce bukati.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Sinoć se kod Tegija javila neka budala da kaže kako je bio obe u Areni i kako je još i ženu poveo, koja se ne razume u basket i koja je verovatno bila u krizi jer je propustila "Gumuš".Kaže čovek da je sramota što se klub nije ogradio od navijača koji su pevali "sramne":bangheadpesme podrške "ubicama":banghead i kačili sramotne parole,još jednom:banghead.Hvala Bogu,čovek je rešio da ne ide na sledeću utakmicu i dao karte drugim ljudima.Nadam se da će tako postupiti svaka budala koju je bilo sramota što neko sme da kaže nešto protiv režima.

Iako su se kolege na košarkaškom delu foruma složile da je ovo bio neki provokator, samo da kažem da ne mora da bude tako. Ljudima kod nas su toliko isprani mozgovi da je nešto ovako stvarno moguće čak i za "navijača" Partizana. Nailazio sam na komentare da je Beograd sada bezbednije mesto kada su "ovi" pohapšeni, na nekim forumima uz objavljivanje vesti o presudi stajao je komentar "konačno".
Navijači su postali problem broj jedan još od 2000. recimo.
Ljudima je, da izvinete na izrazu, pun kurac reči "pravda". Od slučaja Uroš tražena je pravda za svakoga. Primer: Kada je banovan Srba, verujem da je barem negde na forumu napisano pravda za Srbu. Tako je to krenulo, sve od pravde za Uroša. Ispisavanjem grafita, lepljenjem nalepnica i širenjem transparenata "Borba za Pravdu", "Pravda za Grobare" i sl. Običan čovek koji gleda vesti i čita novine razmišlja: Prebio policajca, za malo ga ubio, oni ispisali po celom gradu pravda za Uroša, ubili čoveka, ovi isti (njima su navijači isti) ispisali po celom gradu pravda za Grobare.
Parole koje bi mogle bar malo da utiču na one kojima mozak nije skroz ispran su "Da je Srbin poginuo sve bi boleo kurac", i one koje se odnose na tačija i one šiptare.
Borba za pravdu je dobar slogan, jer se mi borimo za pravdu, a ne slobodu, ali "onima" je to sve isto.
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.017
Reaction score
668
Подршка Гробарима од Варвара

 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
Ziks, bolja bi im bila podrska da ne micu one naljepnice od kojih se ubismo postavljajuci.
Ovo je vjerovatno neki pojedinacan grafit i razmisljanje, ovo nije konacan stav grupe niti ce ga biti(barem sto ja znam) jer misle da nije ista drzava i da je pravosudje ovdje bolje nego gore kod vas...:roll:
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.017
Reaction score
668
Videh ovo na jos par mesta dole kad sam bio, i videh neke slicne, pa sam zato mislio da je to stav grupe...
Naravno da ti bolje znas jer si dole, pa imas bolji uvid u situaciju...
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
Ma ok nemam ja problem zbog tebe sto si ti postaivo(oko toga je sve ok) nego samo da kazem da nije stav grupe, da vam se ne cine varvari idealnim i tako dobrim navijacima koji nas u potpunosti podrazali...:wink:
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Znači ovo boldovano mi se nimalo ne sviđa! Praktično sami sebe ukopavamo.
Da, ali u nastavku kaze...
- Policajac je pred istražnim sudijom izjavio da je zapisnik pisao tri do pet minuta i da je video da se posle toga Stefan zadržao još koji trenutak. S obzirom na to da se sve ono sa Tatonom odigralo za samo pola minuta, jasno je da Stefan nije mogao u tome da učestvuje!
A i plus sto nije ni na jednom snimku na bezbednosnih kamera, a procitao sam od jedan od tekstova koji je u vezi ovim slucajem(postavljen je negde na pocetku ove teme) da mu je stigla i sms-poruka sa pitanjem zasto nije bio na "mestu zlocina". Ma decko je 100% nevin, a i izjave njegove majke su sasvim korektne.
 

Vexen

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2008
Порука
274
Reaction score
9
Не мисли човек на то. 'Гнусни злочин' није ни почињен, нема убиства, само туча са, нажалост, трагичним исходом.
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.017
Reaction score
668
Ma ok nemam ja problem zbog tebe sto si ti postaivo(oko toga je sve ok) nego samo da kazem da nije stav grupe, da vam se ne cine varvari idealnim i tako dobrim navijacima koji nas u potpunosti podrazali...:wink:
ма ок, разумео сам и ја тебе... знам и ја ко су варвари, тј тзнам за њихове пређашње ставове, него ме ово било искрено изненадило.. прија "подршка" па макар била и од појединца ;)
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Da, ali u nastavku kaze...
--------------
A i plus sto nije ni na jednom snimku na bezbednosnih kamera, a procitao sam od jedan od tekstova koji je u vezi ovim slucajem(postavljen je negde na pocetku ove teme) da mu je stigla i sms-poruka sa pitanjem zasto nije bio na "mestu zlocina". Ma decko je 100% nevin, a i izjave njegove majke su sasvim korektne.

Ne znam šta si ti vidio boldovano, ali ja sam mislio na "Gnusan zločin", što mi se nimalo nije svidjelo. Ja sam slušao šta njegov otac priča. Pričao je sat vremena, a nemam ama baš ništa da mu zamjerim, krajnje korektno.
Znam ja da je njoj važan (samo) njen sin, što je i normalno, mogu da zamislim kako je njoj, ali samo kažem da bi mogli malo da biraju riječi.

Da se nadovežem na ovu priču oko varvara i njihove "podrške". Ima tu mnogo dobrih momaka, zbog toga se mogu i vidjeti ovakve stvari. Ali takođe u grupi gdje 80% navijača mrzi Srbiju (od 2006 god) i sve što je vezano za nju, ni ne očekujem da daju podršku kao grupa na nekom meču. Mada nikad se ne zna. Ali pretpostavljam da Bokile bolje zna.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Au, ispao sam glup u drustvu, izvinjavam se Mladene.:oops:

Inace u pravu si, nije trebala da kaze "gnusam zlocin", to je previse jaka rec, mogla je recimo da kaze "nesrecni dogadjaj" ili "nemili dogadjaj".:?
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Svaka cast za poruke!
 
Top