Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
@boksa
Baš sam hteo da podelim ovde, bio si brži. Iz velikog respekta prema njegovom delu, ispoštovaću te. :D
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
To sto je rekao je tesko i zesce sranje. Nema mnogo veze sa istinom.
Ne znam cemu te izjave.

"Najvecu odgovornost ima Srbija" - rece Dule. Kako da ne. Zasto? Zato sto nismo dopustili jos jedan Jasenovac i jos par "Oluja".
Svako ima pravo na misljenje, ali ovo je cisto falsifikovanje istorije.
 
Последња измена:

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Ovo je baš loše.

Neću detaljnije komentarisati iz poštovanja prema svemu što je ovaj čovjek napravio za KKP, na kraju krajeva i ono najvrijednije - svoje zdravlje je dao, ali da je bilo ko drugi, itekako bi se imalo šta iskomentarisati.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.013
Лупета Дуле. Као и у већини случајева када се бави политиком.
 

Vladji

Početnik
Учлањен(а)
08.04.2016
Порука
73
Reaction score
4
Za ono što je dao "Partizan"-u kapa dole. Retki su oni za koje se to može reći možda na prste jedne ruke ili manje. Ali, mišljenja sam da jedan košarkaški trener treba da ostane trener. Ne političar, ne istoričar a posebno ne arbitar. Naročiito ne sa pozicije na kojoj je sada. Nećete voleti više ako ćeš to reći. Da li je izvučeno iz konteksta, čućemo narednih dana.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Nije mi uopste tesko da kazem da je ovo obicna glupost sto je Dule rekao.
Pre svega, nije istina.
Tacnije, ovo je mudzahedinska istina.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
I ja se ne slazem sa izrecenim, ali to ni za 0,001% nece umanjiti moju, mogu slobodno reci, ljubav prema ovom coveku.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Свака част Душку Вујошевићу на свему што је учинио за Партизан али ово изјавити, немам ријечи. Шта је следеће, догодине у Поточаре да иде?
Срамота :puke Пара врти гдје бургија неће, било и биће.
Сад ће муслиџе да га обожавају, добио је вјероватно шта је хтио а од мене има жељу да што прије испадну .
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.921
Velika budalastina i dodvoravanje ,,mekom narodu'' sa jedne strane.

Sa druge strane, ne mogu da se otmem utisku da i ovo koristi za podjebavanje zvezdasrbije i velikog vodje, bar tako deluje prema delovima nekih recenica. A ne bi trebalo koristiti i ovo za tu delatnost, sasvim dovoljno materijala ima i bez toga.

Neke stvari ne treba dirati, a pogotovu ne lupetati.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
mada ja se nadam da se tema o ovome nece pokrenuti, nemam bas vremena i zivaca da se borim sa vetracanja, sam protiv svih, a to onda povlaci da otkrivam lose stvari iz kkp pre pojave psiha i cokija, tako da ako moze da ulozim veto da se o ovome ne prica :D
mnogo sam se iznervirao kad sam video ovo.

ma pokreni bre nek ide zivot.
Sad je pravi trenutak da izneses sve to, jer zbog ove izjave DV ce retko ko krenuti u hajku na tebe :wink:
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Ne znam koji ce mu kurac ovakve stvari... Ovo je uvreda za sve nas ma sta god neko rekao...

Previse se čepi bosancima od kad je otisao tamo.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Dule razmislja kao yugo(45)nostalgicar.Rasturismo lepu drzavu.Ali za razjebavanje su potrebna dvojica,trojica....,donekle je u pravu.Dule budi mi ziv i zdrav,evropodroljo zdaj.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.808
Локација
Храм фудбала
Kako vjetar duva.
Nekada je bilo savršenstvo kako navijači dočekuju igrače u Laktašima.
Sada je taj isti narod napadao jadne, sirote muslimane. Kojima su na sreću priskočili džihadisti pa ih koliko-toliko odbranili od zlih Srba. Zar nije bilo bolje, lakše i jednostavnije rješenje za sve da smo se pokupili i ostavili im ovu zemlju, kuce, imanja... A ne da stvaramo genocidnu tvorevinu, kako naše komšije od mila vole da nam kažu.
Što je najgore dobar dio forumaša ima slične stavove, zbog nekoga ili nečega što im smeta u njihovoj zemlji.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.751
Reaction score
11.453
Локација
.
Ne razumem zbog cega mu ovo treba, sta zeli da postigne ovim osim da se uvuce u bulju ljudima koji ga sada okruzuju. Ali opet ne treba mu to, cuti i radi svoj posao za koji si placen i koji obavljas onako kako treba. Sto ne kaze da je bas u tom Sarajevu koje je bilo najvise bombardovano, jedan od najgorih masakara priredio onaj sto ga sad placa i pripisao ga suprotnoj strani?
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
i onda su ti divni mirni bosnjani ubili meni dva rodjaka, ranili strica pred njihovom kucom u etnicki cisto srpskom mjestu ...

Dule do neba te volim ali ovo proseravanje je uzas ... Drzi se lopte i dijalize i ne serendaj ...
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Ja sam na temi 'prelazni rok' napisao da su svi ljudi od krvi i mesa, pa tako i Dule Vujosevic - ne verujte u idole.

Hvala mu na strucnom radu i svim uspesima koje je doneo Partizanu. Dule je dovoljno pametan da zna da ovo nije istina. Ocigledno je ovo klasicno uvlacenje u zadnjicu.

Kamo srece da je Srbija htela da gleda samo svoj interes, unisti Jugoslaviju i formira svoju drzavu devedesetih - mozda bi prosli mnogo bolje. Ovo pisem kao neko ko misli da Jugoslavija nije bila toliko losa tvorevina.

Hrvati su jos od 70-ih dizali ustastvo (operacija Radusa/Feniks) i pripremali se za rat koji je samo manifestovan 90-ih. Slovenci su se prvi otcepili i poceli da pucaju na JNA. Muslimani su se prvi dohvatili naoruzanja i ubili srpskog svata na svadbi. Mi smo imali vlast koja je svo vreme 90-ih zamisljala da ta "Jugoslavija" i dalje postoji, braneci njenu ideologiju kao da se borimo protiv Nemaca.

Ne kazem da su to bili ispravni ili pogresni postupci, ali ova prica koju Dule forsira ne stoji.
 
Top