Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2011/2012

Статус
Затворена за писање одговора.

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Zadovoljan sam, zamalo da dodjemo u neizvesnu zavrsnicu. Na kraju -4 je sasvim solidno, ako nam treba pobeda u Pioniru i razlika to mozemo nadoknaditi. Kontrolisao je Makabi skoror ceo mec, na kraju ( u 4/4) se videlo da imamo priblizan kvalitet, ali ipak nisu igraci bili 100% opusteni. I to razumum, imamo mlad tim, par neiskusnih igraca.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Gledajući ovu utakmicu, umalo nisam zaspao, ali ne zato što sam bio umoran ili pospan. Ovakva umirujuća igra Partizana, ne samo da je uspavala nas pored malih ekrana, nego čak i igrače Makabija.

Slaba igra celog tima u potpunosti. Drago mi je što se Mačvan malo trznuo. Pekoviću su sudije malo srale lične greške.

Koliko god nam je falio u prošloj sezoni Rašić šuterski, toliko nam u ovoj fali Veseli da svojim potezima i zakucavanjima digne ekipu. Takvog igrača nemamo ove sezone, ali ni trenera da lupi šakom od sto.

Celu utakmicu, nebitno da li na -18, + 7,8,9, nam je trebao TRZAJ, jedan moment kao da se svim igračima opali šamar. TRZAJ, nismo ga imali sve do poslednjih sekundi kad smo eto malo srećno stigli na nerealnih -4.

Tu nam je nedostajao Dule da zatraži time-out i da ekipi krene bolje, a ne kao Vladi da posle tajm-auta krene isto, ako ne i gore čak.
 

zeen

Grobar
Учлањен(а)
21.10.2007
Порука
235
Reaction score
44
Локација
VR
Neko mora da objasni Law-u da je ON taj koji treba vise da sutira. A ne da onolike lopte trose Milosavljevic i ekipa. ON treba da bude covek koji treba da zavrsava makar 25 posto nasih napada!
 

graha

Grobar
Учлањен(а)
13.09.2007
Порука
707
Reaction score
21
Losa igra i u napadu i u odbrani. Nekako bez zelje, ideje, sto nikad nije bilo karakteristicno za KK. I Makabi koji je odigrao jednako kriminalno opet se nije mucio sa nasom ekipom. Ja ne znam sta treba uraditi pa da mi odbranimo jedan pik. Raduljica decko stoji u mestu, bukvalno! Nit izadje na beka, nit se vraca na svog igraca. Zaista mi nije jasno. Onda tu mora da ulece igrac za pomoc (Milosavljevic,Cakarevic ili Lucic) i nama ostaje sam protivnicki igrac na sutu za 3... Mi kad igramo pik, bekovi posle bloka staju, odbrana Makabija se postavlja i tako sve iz pocetka.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Утисак је да би смо ми са озбиљнијим стручњаком одрадили овакав Макаби само тако.
ВЈ је све само не озбиљан стручњак. Кад сложи ону фацу :pop и стоји као кип крај клупе, док нас противник меље...

Не рачунајући Загреб, ја ове сезоне нисам видео једну, али једну крштену акцију. Понекад делујемо тако аматерски, са безброј нелогичних, да не кажем глупих потеза.

Нови тренер, док овај није све упропастио.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Mogu da razumem nervozu.
Ali, treba biti zadovoljan. Izgubili, pa šta. Dobijamo sledeće dve, potpisujem.
Čini vam se da je utakmica bila loša, Makabi igra stravičnu odbranu kao domaćin. I mi smo odigrali dobro. Treba vremena, da proradi trougao Peković- Mačvan- Lou.
Biće to ok...
Već se spremam za tabanje Belgijanaca.
Napred Partizan!
Čini mi se da Raša mora da bude drugi centar a Raduljica treći. Takođe, Pera i Kec zaslužuju više minuta.
 
Последња измена:

Dr.Hofmann

Guest
Očajna igra u napadu večeras, Slab protok lopte u napadu, njihova agresivna odbrana nas je uasila skroz, kad se tome doda Raduljica totalni manjak igrača za ekipu u svakom smislu, hoćete li napadački deo,a pogotovo odbranbeni gde on ne postoji, i kad se doda Law koji je 30 minut a igrao kao da nema ništa u gaćama, čovek deluje kao da nema prodornosti nikakve, i kad ima šansu za otvoren put prema košu on stane i vraća loptu, dali je to strah i prilagođavanje ili samo jedan prosečan igrač saznaćemo kroz jedno mesec dana...


Imamo mi sreće što je Makabi zatajio u šutu za 3 i to baš u trenutcima kad im se otvaralo d a prelome meč u par navrata, i svi ti njihovi promašeni šutevi su bili iz itekako izgrađenih pozicija , praktično su promašivali "zicere" što mi je bilo itekako čudno, za razliku od nas koji smo šutali mnoge usiljene trice pogotovo sin Dragan.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Ljudi shvatite da mi imamo prosjecnu ekipu , jedino Pekovic je formiran igrac , sve ostalo su polovicni sportisti . Ili prosjek ili nedokazani i neafirmisani .
Vlado nema zivosti i neke vizije trenutno ali nema ni sa kim da igra , Lo nema pojma jos uvijek gdje je , ubija ga presing koga u USA nema a ostali klinci ,pa sta od njih da ocekujete ?
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
ma da mi imamo pleja koji moze da prenese loptu na protivnicku polovinu i koji zna da asistira i ponekad da kos mi bi se ovde radovali al valjda ce ejsi da proradi u narednim tekmama
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Овакав Макаби би Партизан, без проблема, добио са било којим другим тренером на клупи!
Све што се мукотрпно градило годинама, Влада Јовановић ће да упропасти у једној сезони!...
Eto, istrpesmo ga godinu i nesto jace, valjda je sada svima jasno da covek nema pojma za vodjenje ekipe... ako mi dobijemo jednu utakmicu u grupi to ce biti uspeh...
sramna igra sramnog trenera sa sramotnim plejom i sramotnim bekovima. Polako svi pocinjete da verujete nama koji o amateru vladi jovanovicu misle od prvog dana to sto misle. Lepo rece david,covek unistava sve sto je velikom mukom stvarano. Ali sujeta stara boljka,ko da kaze da je sa doticnim napravljena greska i da ga najuri..
...a i trener polako gubi kompas (ako ga je ikada i imao).
Moje misljenje je da je ovo poraz Vlade Jovanovica...
Утисак је да би смо ми са озбиљнијим стручњаком одрадили овакав Макаби само тако.
ВЈ је све само не озбиљан стручњак. Кад сложи ону фацу :pop и стоји као кип крај клупе, док нас противник меље...

...Нови тренер, док овај није све упропастио.
I vi, a i svi ostali koji ćete večeras da se pridružite ovima i da se "istresate" po treneru, imam jednu poruku za vas:

Batalite rabotu, uzalud pišete, VLADA JOVANOVIĆ ĆE SIGURNO OSTATI TRENER PARTIZANA PA MAKAR IMALI MI 0-10 U OVOJ GRUPI (što se naravno neće desiti)!

To naravno pozdravljam - to da se samo Danilović i Todorić pitaju oko trenera. Uvek je tako bilo, tako je i sada, tako će i ostati. Tim pre što je Vlada neko uz koga je i sam Dule ne 100% nego 100.000%.

Što se "pljuvanja" trenera tiče - umuknućete vrlo brzo, još brže nego prošle godine. Tada vam je muk trajao od januara-februara pa sve do leta, a ovaj put će muk da "krene" već u novembru-decembru. Živi bili pa videli...

Ja ću vas svakako podsetiti sa ovim postom. Posebno Davida koga i poznajem i redovno viđam...

Brzo će druga polovina novembra i prva polovina decembra...

EDIT:
Umuknućete vrlo brzo i za Ejsija Loua, svi koji ga sad pljujete... I u to sam milion posto siguran. Već posle Šarloe, Cibone i Reala ćete mu slati poljupce, aplauze, bacati mu cveće i klanjati mu se. Znači za samo 14 dana ćete pričati totalno drugu priču od ove koju sad pričate. A to će dovoljno reći o vama i vašoj košarkaškoj stručnosti. Ejsi Lou će biti naš najbolji igrač kad se podvuče crta ispod završene sezone 2011/12.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nikad smo jači, a opet preslabi za ovu grupu (po mom mišljenju)

Makabi je odigrao očajno, a opet nas "odvalio", jer im nismo prišli u bitnim momentima...
Posle 50 sekundi smo već imali 2 izgubljene lopte...
U 13. minutu se već videlo da smo izgubili utakmicu. Opet kao prošle sezone, kao da im fali motiva, kao da im fali hrabrosti... Opet "bled" crnac kao i prošle sezone. Loše. Jako loše je bilo i protiv krke u nedelju...

"Najjača centarska linija u Evropi" uopšte ne dominira. Ništa mi na njih nismo izboksovali..
Šut je katastrofalan, kao da je kamen, a ne lopta, kao da ne šutiraju svaki dan po 10-15-20 godina (kako koji)...

Mnogo sam nezadovoljan, jer po imenima ovo mora da bude mnogo bolje. Znam ja da će oni kidati na proleće i dobijati po 50 razlike. I da je Veseli tu, opet bi izgubili. Izgubljene lopte i loš procenat za 3 prate Partizan od kad ja gledam košarku, a to je više od 15 godina. Početničke greške najiskusnijih. Samo je sada to sve toliko anemično da nema ni borbenosti i energije koja bi to sve nadoknadila.

Da li je do trenera ili je takav mentalni sklop igrača prošle i ove godine, ne znam. Ne mogu da pljujem čoveka i tražim njegovu ostavku. Ako oni koji su ga postavili misle da je on dobro i pametno i dugoročno rešenje, neka radi čovek, možda nam se to jednog dana opet vrati, pa se opet desi F4 na svakih 10 godina...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Танка игра , само је скок био на нивоу. Много смо стегнути спори и безидејни. Штета Макаби просек није то топ екипа ове сезоне.

Имамо сад 2 кључне утакмице код куће. Ту нам се ломи сезона у ЕЛ.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Lou moze da proradi samo u slucaju da promeni ime u Dzejson Kid... Nema sut, nema organizatorske sposobnosti i jos na zonski presing ima resenja na nivou juniora. Poneki dobar potez samo napravi i onda nakalemi na njega jedno 5 gluposti. Za nauk da se ne dovodi direktno iz amerike plej ! Prosle godine smo dvojicu takvih imali a sada opet. Mek Kejleb je imao sezonu u Turskoj da se adaptira i zato i jeste onako dobro igrao. Ili evropski plej ili neki koji je vec u Evropi igrao ovo se ne da trpiti...Pavkovic bi x puta bolje igrao jbt...
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Како смо играли, овај резултат је још и добар...

Много лоших ствари вечерас... Како ми увек доведемо плеја коме треба бар 5-6 месеци да се привикне на европску кошарку, да би онда почео мало да игра! Онда, немамо бека шутера, једино Милосављевић ако погоди неку тројку... Све у свему, с' обзиром колико је противник био лош, ми смо ову утакмицу морали да добијемо... Али џабе кад и од лошег има лошији!
Свакако да нисам очекивао победу у Израелу, али кад се већ тако наместило, јбг баш...

Не знам... Биће боље ваљда!
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Nevidim zasto je sad Lo zasticen, kad igra gore od lafajeta u istom periodu??
Zar je tesko prihvatiti i reci da je covek lose odigrao, ne samo veceras ves sve tekme do sad.
NIko nema blanko podrsku, a ponajmanje neko ko urasava ugled KKP.
Otkad je huljenje reci istinu da trener nije dorastao zadatku i da je glavni krivac za los "nos" za izbor pozicije br.1
Vratimo film (laf, pop, kurta, lo...)
Koliko nam treba da shvatimo da dignutim nosom, i shvatanjem da smo po difaultu najbolji, najaci, najlepsi... necemo dobiti nista osim sto cemo se saplesti na sopstvenu odvezanu pertlu.
Dosta jednoumlja!!!
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
šta krivite trenera bre, jeste li vi normalni.... pa nama je roster JADAN i ŽALOSTAN.... Kukala nam majka kad Peković ode, ovo ne liči ni na šta, najgori plej u istoriji, igra katastrofalna i bezidejna jer imamo igrače ispod prosjeka... Kakvi Čakarevići, Anđušići i bakrači, prošle sam godine barem i kad gubimo po 20 razlike imao prilike da vidimo po koji alejup, neku bravuru Gista ili Veselog, slam dunk, ove godine samo mučenje i mrcvarenje.

Što reče prije neki lik na fejsu, ako ne znaš šta ćeš sa loptom baci je u aut, a ne protivniku u ruke da odma iz kontre primamo lake poene....
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Ма биће боље сигурно, само што ће то можда бити касно за ЕЛ. Ми сад практично и немамо домаћи терен, што је најгоре од свега. Пошто немам ништа лијепо да кажем, искористићу идеалну прилику да ћутим...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Нека пре ћу гледати Чакара и Дачу него надуваног и дебелог.
 

cipriPFC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
455
Reaction score
11
Mi smo jako lose odigrali, a makabi je sasvim prosecna ekipa...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top