Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Kalikaliptus

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
5
Reaction score
35
Локација
Beograd
Uglavnom ste sve napisali, ja bih samo želeo da skrenem pažnju na to da nikako ne smemo da dozvolimo sebi kao navijači da se (ako dođe) četvrta utakmica igra bez publike.
Već smo kažnjavani kod kuće.
Svi će da gledati i očekivati ispade Grobara.
Ovom odlukom nam je jasno poslata poruka kakav tretman imamo u EL.
Pored svega što smo uradili za nju ove godine.
 

MRTN_kingsk

Grobar
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
210
Reaction score
2.077
Локација
Skopje
E tek sad ne smemo nista uraditi u G3 navijacki, velika bi propast bila da uradimo neki veci incident i onda igramo mogucu G4 pred praznim tribinama, iako ja mislim da ce ovde metla opet zaigrati jer ne smemo se nikako kockati, a pogotovo ne sa realom
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Кошаркашки независни дисциплински судија Евролиге, након што је размотрио инциденте из 2. утакмице плеј-оф серије између Реал Мадрида и Партизана Моззарт Бет Београд, донео је следеће одлуке.

  • Реал Мадрид и Партизан Моззарт Бет Београд кажњени су по 50.000 евра због неспортског понашања оба тима који су спречили нормалан завршетак утакмице у складу са чланом 29.1.а) Дисциплинског кодекса Евролиге.
  • Гуершон Јабуселе је кажњен суспензијом од 5 утакмица у складу са чланом 27.1.а) Дисциплинског кодекса Евролиге
  • Кевин Пунтер је кажњен суспензијом од 2 утакмице у складу са чланом 27.1.а) Дисциплинског кодекса Евролиге
  • Габриел Децк је кажњен суспензијом од 1 утакмице у складу са чланом 27.1.а) Дисциплинског кодекса Евролиге
  • Матијас Лесорт је кажњен суспензијом од 1 утакмице у складу са чланом 27.1.а) Дисциплинског кодекса Евролиге у кошарци
На горе наведене одлуке није дозвољена жалба, због природе ванредног поступка који се одвија у фази која није кружна.

Ово горе је гугл преводилац.
Онај ко боље зна енглески, треба да провери у ком делу правилника /која глава, одељак/ се налази члан 27.1.а) и онда би могло бити јасније да ли се односи само на плејоф серију или је реч о укупном такмичењу.

Одлука је таква да ме стомак заболео.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.821
Vređanje zbog nacionalnosti ili veroispovesti
Krene ti sve lepo u godini, i pojavi se gnjida poput Serhija Ljulja, e stoko jedna, stidi se guzice, kad obraza nemas....

Sad ce opet iz groba da izlazi Rendolf kod njih i mozda Korneli, pa ne bih ja rekao da ce se Tavares naigrati kosarke, samo da ih zatvorimo spolja, pre svega baliju musu.

Avram, Naneli tu ima kombinovano 30+ poena, morace jos neko da povuce sigurno, Yam ili Dante ako bude mogao da igra mec u utorak.

Obice im se o glavi, neko od gore vidi sve.

Tuzan sam, a u isto vreme i preponosan na ovaj tim, koji je vec SAMPION.
 

oMARKOo

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
60
Reaction score
308
Koliko sam ja razumeo originalan tekst, taj deo se odnosi na to da ne postoji mogucnost zalbe zbog prirode incidenta koji se nije desio tokom ligaskog dela takmicenja. To samo znaci da se klubovi ne mogu zaliti a ne da suspenzija ne vazi za f4.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Kružna faza ili round robin phase je grupna faza/ligaški deo, faza u kojoj svako igra protiv svakog.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Sad cu da uzmem da to protumačim.

Ali za početak kako je onda ovaj mentol kažnjen po istom članu sa 5 utakmica, ako se suspenzija ne odnosi na f4?
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Naši momci su heroji.
Naši momci su razvalili real madrid.
Cela evropa je videla ko je Partizan i cela evropa je na strani Partizana.
I ako ne prođemo, to će biti jedna od najeksplicitnijih krađa u istoriji košarke i evroliga će se posrati po sebi zbog toga. Iskreno, ja da se pitam namerno bih izgubio 3.utakmicu. Rizikovao bih bez razmišljanja, jer naš cilj nije 1/2 finale već trofej.
Ako je Panteru kazna 2 utakmice, jebuseleu bi trebalo 2 sezone. Dakle, skandalozna odluka bedne lige i nije mi žao što je nismo igrali 10 godina.

Naši momci heroji, šampioni. Željko hvala ti što postojiš i što si naš.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Moze li neko da mi posalje link za Euroleague Basketball Disciplinary Code?
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Ono pseto argentinsko razbije Danteu vilicu i dobije jednu utakmicu ,Panter bezi dok ga vijaju dobije dve.
Pocrkali majci svi u bordu EL. Poslao bih im pismo,evo vam Real u f4 jebo vam on mater mrtvu,a ne ovako das im legitimitet sto su se vratili iz mrtvih u grotlu arene pred 20 000 neprijatelja ,herojcine raspale jebem im seme .Ono govno cupavo nije dobilo nista a nparavio haos.Smradovi.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Nećemo mi izgubiti 3.meč "namerno" ali ćemo ga izgubiti realno.
Ovo je vrhunski nivo košarke i ne dobija se meč na "idemo danas jako".
4.meč je meč u kojem se serija odlučuje. Ko dobije taj meč, taj ide na f4.
Sa ovom svinjarijom od odluke, šanse su u trećem meču 25:75 a u četvrtom 50:50.
Tribina pamet u glavu.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Nepravedno, a ni najmanje neocekivano.

Sad kad je proslo 20tak sati, ne mogu se oteti utisku da smo ispali retardi. Ajde Pantera i da razumijem donekle (mada je mogao bez podizanja ruke definitivno), ali Lesora nikako. Drugi put nas ostavlja na cjedilu. U pm iskreno.

Sad je igracki realno da nas dobiju trecu, ali uopste se ne bih iznenadio da ih drknemo sve bez Pantera, Lesora i Exuma. Naneli, Alexa, Ledej i Smajli ce igrati 40min ili do 5. licne. Tu su Papa i Jam, nesto mora odigradi i Andjusic, nije od juce. Pa u 1/2 bez Pantera jbg. da se proba.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top