Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.395
Reaction score
37.926

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
329
Reaction score
2.295
Локација
Novi Sad
Ali Matijas Lesor koji u produzetku na 15 sekundi do kraja napada dribla loptu na trojci kao da je plej svi u hali znamo da od tog napada nema nista samo cekamo momenat kad ce preci u nas posed zvizduci i urlanje na max i onda baca pas koji Ledej sece. Toliko momenata od sinoc i svaki mi je sve lepsi i lepsi.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.312
Reaction score
10.916
Локација
Beograd
Onakav rolerkoster emocija, to samo Partizan može, preko pakla do raja, od očaja do sjaja, to nema niko, ali smem da potpišem da nema... Kako smo stizali pa posustajali pa vodili a oni stizali, stvarno nije za ljude sa lošijim zdravljem, ja to stvarno mislim. Gledam Lesora, i s nivoa 400 vidim suze u očima, jbt, samo sam čekala da sam sebi da koš, a jednom je malo falilo :D do pola tri sam gledala utakmicu unazad, i izbliza videla da samo što nije ostao u Beogradu, figurativno rečeno... Elem, ekipa kliknula, polako raste, dokle - videćemo, nekako s proljeća... Neko pomenuo praćenje "tribine" oko pevanja, valjda, e ta ista "tribina" može da prati ostatak hale u ZVIŽDANJU KAD PROTIVNIK NAPADA, velikim slovima namerno, a usput i da pevaju ono što ostatak hale zna, što diže i ekipu na terenu i nas na tribinama, a ne neke tugaljivke i intimne pesmice, one što ih znaju samo oni i to ni to njih ne znaju svi. Eto. Sutra bi valjalo odmoriti kapitena, rovit je, za ostale, ima ko o tome da misli... Odoh da gledam opet... :napred-partizan:
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.289
Reaction score
16.104
Локација
Beograd

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
489
Reaction score
2.701

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.928
Kao sto sam u fudbalu najavio karioku Saldanju, tako i u kosarci karioku Kabokla.

To nije igrac uloge, vec on moze da bude glavan akter, ja od njega ocekujem uz vecu minutazu po 15 poena i 10 skokova po utakmici, jer je jebena masina.

GROBARI ako mene slusate mogao bih vam pomoci oko transparenta sto se tice raspalog spanca "Covek se drzi za rec, a vo ( glava doticnog na slici ) za rogove"!
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Elem, ekipa kliknula, polako raste, dokle - videćemo, nekako s proljeća... Neko pomenuo praćenje "tribine" oko pevanja, valjda, e ta ista "tribina" može da prati ostatak hale u ZVIŽDANJU KAD PROTIVNIK NAPADA
Ovo isto sam hteo da napišem, al još se oporavljam od tekme. Sve vreme pevaju ko na sahrani! Cela dvorana zviždi oni ne jebu dva posto, Niti gledaju tekmu, niti navijaju. Jebeno pevaju, pevaju, pevaju. Ti ljudi košarke nisu videli ni na TV-u nikad.

Željko ima muda do zemlje i sve se vuku po parketu dok šeta pored klupe. Kruže priče da i sada drži obloge. Čovek držao Pantera do kraja, izdržao ga praktično i ovaj mu vratio na kraju - Hvala Bogu!

Odlična tekma. Vratih se u 01:20 kući... Još lečim upalu mišića :D
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
408
Reaction score
726
odgledah sada video sa svim nasim poenima i zanima me vase misljenje o odbrani Lesora. i tome koliko lako su ga prolazili nasi i koliko je lako ispadao
bas losa utakmica defanzivno...
ne znam da li je namerno ali hvala mu ;)
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.635
Reaction score
13.778
Локација
Yaoundé
Nema šanse da je bilo namerno... Čovek je za 33+ minuta imao 16 poena, šut iz igre 11/7, šest skokova (četiri u napadu), tri blokade... Jedini minus bile su mu tri izgubljene lopte.

Čovek jednostavno ne ume tako da igra i hvala mu na tome.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.213
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Ne znam što se potencira da nam je Matijas bilo šta pustio, poklonio.
Igrao je maximalno profesionalno, kako i treba, iako je bio vidno, emotivno ometen.
Pokazao je ogromno poštovanje za sve u hali, ne proslavljajući ona silna zakucavanja.
Dokazao je bezbroj puta da je grobarština samo takva, pre svega odnosom prema našem dresu, a sada i prema navijačima.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
438
Reaction score
1.584

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.635
Reaction score
13.778
Локација
Yaoundé
Top