Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
Nakon prespavane noci i ponovnog pregleda utakmice sa akcentom na detalje koji su mi u startu upali u oko imam nekoliko zakljucaka. PJ je klasa i juce je radio sve sta je trebalo. Bio je pravi plejmejker i zahvaljujuci njemu o Balsi sada pricamo pozitivno. Ucinak PJ 16 poena, 7sk, 8 as. Da je vecina igraca bila preciznija u nekim momentima kada im je dodao, covek bi imao 20as i mi bi sinoc dobili. Zaista moram da ukazem da smo sa ovim covekom potpuno zamenili Exuma i ta pozicija je resena. Kukali smo za akcijama sa pikovima, short roll i slicno, sinoc je PJ sa Smajlijem, a narocito sa Balsom u nekoliko navrata odradio fantastican pik koji je zavrsen ili asistencijom centra za beka ili kucanjem centra sto je bilo fantasticno. Te akcije su pri rezultatu 24:22; 42:33; 46:45...
Sto se Kabokla tice, kvalitet nije sporan, sinoc je lose odigrao, sa njim pikovi funkcionisu po principu da plej ode do kraja jer nekako mi se cini da se Kaboklo ne otvara dovoljno za asistenciju ili ga cuvaju sa posebnim akcentom. Da se izvuce na pop to zna ali eto sinoc to ko za inat nije radio.
Jedini razlog poraza sinoc je katastrofalan sut za 3 poena. Sve ostalo je po meni bilo okej.
Ponitku necu da branim, neki sutevi jednostavno moraju da se pogode ili ako se mase ne moze da se promasi 4 takva suta, ali covek se trudi maksimalno. Ne znam koliko je placen ali ako je preplacen onda treba biti nezadovoljan sa njim. On je u ovom timu neki 11, 12 igrac.
Kaminski...Posle sinocnog duela sa Zeljkom ili ce biti pukovnik ili pokojnik. Sve zavisi sta mu je na uvo u onom stanju rastrojstva rekao...
Jos jedan detalj mi je zaparao oci, nakon poslednjeg napada PJ se pozalio na zglob. Iskreno se nadam da je tu sve ok...
Napred Partizan!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.982
Meni se licno kao laiku igra i zalaganje igraca juce svidelo mnogo vise nego na zadnjih nekoliko utakmica (ukljucujuci i one koje smo dobili)

Igra, pas,energija, asistencije.. igrao PJ igrali i mi…
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Realno nismo mogli da dobijemo juce utakmicu, da je igrao KP bile bi vece Sanse. Nismo imali sta trazimo. Cak i kompletni, mi smo duplo jeftiniji od njih, i tu nema sta da se prica. Pohvale za energiju u odbrani. Svidela mi se borbenost Ponitke u 3/4. Kaboklo kad nije u ritmu ne dobijamo extra kvalitet i tim daje prosečne mogućnosti. Kada on "poludi" imamo Sanse u gostima protiv top ekipa.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Mislim da je vreme da se više za sva vremena razgraniči pljuvanje od kritike, ne volim kada se svi stavljaju u isti koš, šta ćemo da radimo?
Mozes da kritikujes nekog ko ti je blizu intelektualno ili talentom ili kako god. Ne možemo ja i ti da kritikuje o Nikolu Teslu ili Željka Obradovića. Jer ispadamo smesni. nemamo ni 0.00000000001% njegovog znanja. To trebas da razgranicis sam sa sobom. Ja sam siguran da on daje sve od sebe da napravi tim. Samo podrška je korisna od tebe i mene. Kritika teško...
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
65
Reaction score
178
Pozdrav za sve clanove foruma.Dugo pratim forum,posebno ovaj kosarkaski dio a zaista dugo kosarkaski klub Partizan.
Ova sezona je svakako zanimljiva,mozda ne u s kladu sa nasim ocekivanjima ali konac,ili kraj djelo krasi.
Svakako je uzivanje posmatrati i navijati za Partizan i svaka genereacija ima nesto posebno.
Ovogodisnja euroliga je dosta ujednacena,neke prognoze sada su nezahvalne ali se nadam da cemo u tih zadnjih 5.kola izboriti mjesto da se posibamo do kraja takmicenja
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.090
Reaction score
4.080
Локација
Beograd
Meni se licno kao laiku igra i zalaganje igraca juce svidelo mnogo vise nego na zadnjih nekoliko utakmica (ukljucujuci i one koje smo dobili)

Igra, pas,energija, asistencije.. igrao PJ igrali i mi…

Ja sam zato odmah posle utakmice napisao da nisam nezadovoljan. Ako momci daju sve od sebe, apsolutno ništa ne mogu da im zamerim.

Ako postoji nešto što me brine, to je što mi ne možemo da uhvatimo ritam u napadu. Nije to od juče i nažalost ne ide previše na bolje ni u ABA ni u EL, ali što reče Sova, nadam se samo da jednu tekmu odigramo kompletni, pa da vidimo.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
340
Reaction score
1.776
Локација
Панчево
Ne zaslužujemo, zato što ti komentari dolaze od ljudi koji misle da KK Partizan postoji od pre 2 godine.
Mala digresija na ovo. Imao sam prilike na nekom slavlju da upoznam (onako kako se na slavljima upoznaje, stave te negde da sednem pa pričaš malo sa ovima do tebe) jedan bračni par. On 40 godina, ona 24. I priča mi ona kako je in gledati Partizan ove godine, to je trendi, kako reče, i ona je eto rešila da ide na utakmice (ekipe razlikuje ono tipa plavi, crveni, zeleni, dve blage o košarci nema, o sportu uopšte), a on ne prati sport uopšte, ali je uzeo i sebi i njoj sezonske (ona ne zarađuje, a on ne može samu da je pusti), i eto, oni idu na utakmice. Pitam pa šta radite tamo, kaže ona se slika, snima, ja blejim smoren, čekam da se završi. Tako da je ova opaska sasvim na mestu.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.941
Reaction score
21.722
A gde sam napisao da je igrao? Nije dosao ou Partizan da se raxvija, nego je drugi najplaceniji igrac. I? Upropastuo je brdo utakmica. Znam da ti sujeta ne da da priznas da sam bio u pravu da defanzivni skok puca zbog njega, pricao si o nekoj vertikalnoj inferiornosti Ledeja... Sta nisi pisao. Mi imamo igraca manje u odbrani kad on igra. Covek je operisan od borbenosti.
Nemoj puno da talasaš, banovan ti je drugi nalog, ako ostaneš i bez ovog ko će posle da piše istinu ovde?
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
585
Reaction score
3.124
Ja i dalje mislim da smo svojim glupostima izgubili ovo nisu oni nas nikako nadigrali ..
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
291
Reaction score
1.337
Локација
Čačak
A gde sam napisao da je igrao? Nije dosao ou Partizan da se raxvija, nego je drugi najplaceniji igrac. I? Upropastuo je brdo utakmica. Znam da ti sujeta ne da da priznas da sam bio u pravu da defanzivni skok puca zbog njega, pricao si o nekoj vertikalnoj inferiornosti Ledeja... Sta nisi pisao. Mi imamo igraca manje u odbrani kad on igra. Covek je operisan od borbenosti.
Apsolutno je netačno da je drugi najplaćeniji igrač ekipe
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
291
Reaction score
1.337
Локација
Čačak
Postaješ dosadan i iritantan većini članova ovde. Ne kapiram tačno zašto to radiš ali OK ako ti misliš da tako treba tvoj je izbor.
Ono što mene lično najviše nervira jesu tvoje kritike bez ikakvog predloga šta uraditi drugačije. Npr. Kaminski ne valja ničemu, treba ga oterati i dovesti npr. Niba ili tako nešto. Pomozi da te razumemo
 
Top