Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Citiranje poruke iznad svoje
Postaješ dosadan i iritantan većini članova ovde. Ne kapiram tačno zašto to radiš ali OK ako ti misliš da tako treba tvoj je izbor.
Ono što mene lično najviše nervira jesu tvoje kritike bez ikakvog predloga šta uraditi drugačije. Npr. Kaminski ne valja ničemu, treba ga oterati i dovesti npr. Niba ili tako nešto. Pomozi da te razumemo
Nije bilo mog predloga? Rekao sam lepo da pustimo Smajlija i Ballsu da igraju. Mislim da je to mnogo pametnije nego da nam se raspadne igra svaki put kad Frenk udje. Zaista ne znam sta ti nije jasno? Iritantan sam onima koji citaju povrsno i par njih koje nerviram jer im se ne klanjam. Za Frenka sam stvarno mislio da je pojacanje kada je dosao. Nista bukvalno nije doneo. I za Ponitku sam bio ubedjen da ce odigrati vrhunski, pa nista. Doduse, covek se bar bori na parketu, a ne kao ovaj prvi sto mlati peskir na klupi. I nema tu sta, Trifa pruza vise, Ponitka greje klupu. To je sport. Neces ili ne mozes, bajo, ima hvala Bogu ko hoce i moze.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
291
Reaction score
1.337
Локација
Čačak
Citiranje poruke iznad svoje
Nije bilo mog predloga? Rekao sam lepo da pustimo Smajlija i Ballsu da igraju. Mislim da je to mnogo pametnije nego da nam se raspadne igra svaki put kad Frenk udje. Zaista ne znam sta ti nije jasno? Iritantan sam onima koji citaju povrsno i par njih koje nerviram jer im se ne klanjam. Za Frenka sam stvarno mislio da je pojacanje kada je dosao. Nista bukvalno nije doneo. I za Ponitku sam bio ubedjen da ce odigrati vrhunski, pa nista. Doduse, covek se bar bori na parketu, a ne kao ovaj prvi sto mlati peskir na klupi. I nema tu sta, Trifa pruza vise, Ponitka greje klupu. To je sport. Neces ili ne mozes, bajo, ima hvala Bogu ko hoce i moze.
Pa zar Smajli ne igra? Pa zar Balša nije igrao sinoć? Šta ti onda i dalje smeta? Uostalom hvala Bogu pa ima ko da odluči ko će i kad da igra, a u odnosu na njega ti, ili bilo ko od nas nema ni površno znanje kako ti kažeš.
I ne slažem se da Frenk nije ništa doneo. Da, u ovom trenutku možda ne donosi. Ali na početku sezone je bio jedan od glavnih igrača. Ja se još sećam kako je ciganima strpao 20 poena. Istim onim ciganima koji su nas dobili 15 razlike sad
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Pa zar Smajli ne igra? Pa zar Balša nije igrao sinoć? Šta ti onda i dalje smeta? Uostalom hvala Bogu pa ima ko da odluči ko će i kad da igra, a u odnosu na njega ti, ili bilo ko od nas nema ni površno znanje kako ti kažeš.
I ne slažem se da Frenk nije ništa doneo. Da, u ovom trenutku možda ne donosi. Ali na početku sezone je bio jedan od glavnih igrača. Ja se još sećam kako je ciganima strpao 20 poena. Istim onim ciganima koji su nas dobili 15 razlike sad
I? Sta si sad ti rekao sto ja nisam rekao? Ima da grejes klupu ako i tamo ima mesta. Drugo, na pocetku sezone je on koliko toliko bio nepoznanica za sve, pa i za nas ovde. Sad idu centri na njega kao blesavi. Pa zbog njega je onaj Gilesbi ili kako vec dao vise koseva nego sto ce dati za ostatak sezone. Covek se ne snalazi, ne zna. I sta sad tebe tacno iritira kod mojih postova? To sto kazem ono sto i corav vidi?
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
291
Reaction score
1.337
Локација
Čačak
Ne vredi se s tobom raspravljati. U pravu si sve i aj ćao.
Ćorav vidi, al Željko Obradović izgleda ne
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
Ako hocemo uspeh ove sezone, ceo tim moramo podrzati i svakog igraca sve dok nosi nas dres! Kaminski je po mom misljenju sinoc pokazao zelju, zamenjen je posle prve greske, a onda je pokazao i emociju. Reakcija je bila dovoljna da mu Zeljko pridje i vidi u cemu je problem. Sta mu je ovaj rekao ne znam, ali od toga je mnogo vaznije kako je to receno Zeljko razumeo. Ono sto je za Kaminskog dobro je to da je posle toga ostao na klupi, bez obzira sto nije ulazio.
Sto se mene tice, ja smatram da je Kaminski odlican igrac, verujem u njega i jedva cekam da proigra. Ako odluka Zeljka bude da ga odstrani iz ekipe docekacu je aplauzom. Ako odluka bude da ga ubaci u prvoj narednoj, docekacu Kaminskog na terenu aplauzom isto kao sto sam docekao Jareta koji nas je takodje nervirao. Ne verujem da je status Kaminskog u ekipi ovakav zato sto ne zna da igra. Mislim da je nesto drugo u pitanju.
E sad kad smo vec kod statusa pojedinih igraca u nasem dresu. Da li se neko seca Kodija Mekintajera? Čovek resava EL meceve ove sezone, a kod nas je takodje bio odstranjen. Da ne bude dileme, ne uporedjujem ja tadasnjeg trenera sa Zeljkom niti zalim za Kodijem Mekintajerom, jedino ukazujem da igrac moze da igra ili ne igra iz razlicitog razloga. Ono sto je sigurno jeste da su brojke Kaminskog ove sezone zadovoljavajuce, ali ocigledno utisak vecine je takav da on ne zadovoljava nase kriterijume. Ako se uporedi sa Kaboklom ima manje prilike da igra, iz kog razloga ima manje poena i skokova po mecu. Ima bolji ucinak u asistencijama. Citav jedan skok manje iako igra 5 minuta po mecu manje. Ako se uporedi sa Smajlijem, brojke su mu tu negde iako i od Smajlija igra manje.
Ako se pogleda ucinak nasih centara u skokovima sinoc, da se saberu svi zajedno, bez Kaminskog koji prakticno nije igrao, imali su manje skokova od Lesora!
Elem, dajte Kaminskom sansu ako mu je Zeljko bude ikada ponovo dao. Ne zbog mene ili njega, vec zbog Partizana. Ako je tacno da smo milione prosuli na njega i promasili onda cemu da se nadamo? Da nam Balsa ili Tristan donesu trofeje?
Oduzih... Napred Partizan!!!!!
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.091
Reaction score
4.080
Локација
Beograd
Mislim da i ptice na grani znaju šta je jedino merodavno za Željka, koliko puta je to ponovio. Trening i samo trening.

Međutim u ovom ritmu i nema se previše vremena za trening, ali očigledno je i nama, a ne Željku da igra, a i govor tela Kaminskog prosto nije na odgovarajućem nivou i on je trenutno van rotacije. Da li je definitivno izgubio mesto u timu? Apsolutno sam siguran da nije, ali samo on može da da odgovor na to pitanje, radom i zalaganjem.

Frenkove vrline i mane smo svi znali i prosto negde znali smo šta možemo od njega da očekujemo. Bar meni, on od starta je projektovan za "siromašnog Jokića". Ja i dalje tvrdim da je on igrač koji najviše "vidi" u napadu, da je njegov košarki iq daleko iznad većine EL centara, ali odbrana, zaštita obruča, a i napad posle povrede su ga izbacili iz rotacije.

Ja i dalje ne mogu da prežalim što Ponitka igra ovako lošu košarku. Spor, trom, šut kao kod Jaramaza, bez luka, ponavljam, meni deluje kao da je u teškom kurcu psihički... Mene to izluđuje jer od njega sam očekivao mnogo više.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.795
Ponitka je po meni najveća Željkova "mina". Posle onakvih partija u nacionalnom timu gde je navikao da se pita za sve treba igrača ubaciti u potpuno drugačiji sistem. A raja očekuje 20+ partije i da jede malu decu.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.587
Reaction score
3.128
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.091
Reaction score
4.080
Локација
Beograd
@serAlex

Da se razumemo, nisam ja očekivao 20+ p od njega, jer ne postoji trunka šanse da je Željko u razgovoru sa njim kada je dolazio, rekao da to očekuje od njega, a i ovaj to nije sigurno obećao.

Prošle sezone on je bio i u onakvom Panatenaikosu "šesti igrač", u smislu da je baš retko počinjao u petorci i da je imao tokom sezone čini mi se oko 8p u proseku za 25 min na terenu. I pored toga ta sezona mu je bila bolja od prethodne najbolje u Zenitu... Nije on igrač koji je od juče u EL, ali definitivno ništa nije leglo kako treba, bukvalno ništa. Dugo ga pratim, čovek ima košarku u malom prstu, odličan na prodoru, zna da iznudi faul, uvek aktivan na skoku, više nego dobar pregled igre, iako ne šutira previše za 3p i to mu je najslabiji segment igre u napadu, na pristojnih 30 % je tokom godina u EL... Odbrana više nego korektna, može da brani sve od 1 do 4...

Da uprostim, od njega sam očekivao 20 - ak minuta na terenu, 8p, 6sk, 4 as. Jer je takav igrač, sve kolone može da popuni.

Znam, kada ovo pišem kao da je to neki potpuno drugi igrač, a ne naš Ponitka i baš zato se jedem, jer znam koliko može, ali nekada prosto ne dođe na svoje, ne odgovara ekipa, grad, mentalitet, previše je za njega da igra svaku tekmu pred 20.000 + gledalaca, lupam sad i ja, možda nije ništa od toga... Ne mogu da kažem da mu ne odgovara Željko, jer je on za mene nedodirljiv.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Nekako ste se svi uhvatili Kaminskog dok je mene iznenadila odluka Željka da traku zamenika kapitena oduzme Anđušiću i prosledi Trifunoviću. Očekivao sam da će to izazvati pozitivnu reakciju kod Danila ali nema šanse on i dalje nastavlja da igra košarku po nekom svom uverenju i pravilu.
On i Jaramaz su deca Partizana,znaju šta znači igrati za Partizan i dobiju priliku da igraju kod Željka i opet ništa. Toliko kredita za dva iskusna igrača ali i dalje guraju neku svoju filozofiju u igri.
Jedino što bih od Duleta primenio kod Željka je da počne napokon da im jebe sve po spisku,malo davljenja, trening u 6 ujutru.... da kad pogreše sami trče u svlačionicu a ne još imaju hrabrosti da prigovaraju i odgovaraju Željku.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.477
Локација
Beograd
Ljudi batalite prizivanje Duletovih metoda koliko god dobronamerno bilo. Dule je razvojni trener, stvaralac. Konfiguracija njegovih timova je bila prosto rečeno klinci koji igraju za “stipendiju.” Na sve to 1-2 strana “gotova” igraca to može da prodje. Kad imaš mladog igrača koji iza sebe nema ništa a ispred sebe šansu i priliku da napreduje onda može peške za BG sa gostovanja, trening u 3 ujutru, samaranje, davljenje, klecanje na kukuruzu. Zamislite da Zeljko sa 9 Euro titula zakazuje trening u 6 ujutru Naneliju, Zeku, Kevinu, Kaminskom, Smith-u itd? Ljudi 30+ pritom milioneri od posla kojim se bave. Kapirate poentu da ne dužim…. Između ostalog zato Dule nije prošao u CSK. Druga konfiguracija tima, drugi zahtevi, drugo vreme, batalite koliko god da svi cenimo i poštujemo Duleta i sve sto on predstavlja.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.157
Reaction score
2.122
Локација
u srcu šesnaesterca
Naneli bas rece da je Zoc dosta omeksao u odnosu na period iz Fenera. Mislim da bi pojedincima bas prijala cvrsca ruka, bar ovim mladjima
 
Последња измена:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.781
Reaction score
55.544
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Promenila se košarka i veliki stručnjaci se menjaju u skladu. I Dule se menjao. I Dule nije drkao Mekejleba i Robertsa nego Novicu i Tripka.
A ove priče oko tiktoka, igrica svega živog su besmislene. Svi stranci više na konzolama, a ni domaći nisu bolji, Bogdan se nije skidao sa dote i šta mu fali.
To što bi navijači da igrači budu sve što oni nisu u pravom životu i bezgrešni i najveći radnici je njihov problem.
Problem je ako neko ne doprinosi dovoljno, a ne to što je na konzoli ili gde već.
 
Top