Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.625
Reaction score
5.395
Ja sam na zemlji iskreno,osim ovih poraza u abi ostalo je manje vise ocekivano. Jos pre cedevite,tj posle igokeje sam odlucio da se necu nervirati oko abe do plej of jer ne vredi. Necemo biti prvi na kraju regularnog ai mnogo je da se ziviciramo na svakih par dana na realciji EL-Aba.Krivo mi je zbog kradje u Pireju i poraza od Baskonije kao i Bajerna ali tu smo bas bili losi. Mislim da je izjava posumljenog predsednika izazvala ta mnogo veca ocekivanja kod mase navijaca a i botova. I zato se sada desava ovo sto se desava, da se vredjaju igraci ali sto neko rece ti sto to rade su toliko nebitni i da nema tih drustvenih mreza svojim misljenjem bi mogli samo da obrisu dupe. Ima i ovde takvih videli smo prosle godine do negde polovine decembra a i povremeno i sada nekada izmile iz rupcagi.
Ne ocekujem pobedu u Istanbulu, ali bih voleo da se nadigravamo i da igramo sto vise neizvesnih zavrsnica morace se okrenuti na nasu vodenicu negde.
 

hedonizam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
112
Reaction score
813
Локација
Krusevac
Prošla utakmica sa Efesom, sve osim onog početka je bila lepota košarke Zeljka Obradovića. Naravno, biće poređenja nakon utakmice kako smo sada lošiji nego prošle sezone iako je ono tada bio vrhunac forme.
Pored svega, treba da se nađe način da se ovo dobije, šansa jeste lepa jer su oslabljeni, ali su idalje u blagoj prednosti. Očekujem i našu odličnu partiju, napadački, defanzivno, kako god, ali po svim zakonima nakon nekoliko onakvih utakmica gde nije išlo ništa, u petak mora.
Deluje da bi dosadašnji deo evrolige, pre selidbe u Beograd, bio veoma uspešan ako bismo odneli pobedu.
Inače, utakmica protiv Efesa u gostima, toliko lepi trenuci ono kad se lomi, vrhunski protok lopte, trojka, odbrana, kontra i trojka Nanelija.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Ја ћу да престанем да гледам Партизан преко ТВ-а. Синоћ је за длаку фалило да доживим нервни слом. Зато остајем да гледам искључиво уживо, у Арени. Некако ми је лакше. Тамо урлам и избацим сву негативну енергију, а и не видим баш све детаље и глупости које праве наши играчи. Од сад само физичко присуство у хали и никако другачије.
Slažem se i ja tako mislim i pričam ovima koji nikada nisu bili da se pobeda lepše doživi a poraz lakše podnese .
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
I bez Larkina oni su u ovom susretu favoriti. Nadam se iznenadjenju.
Kada uzmemo u obzir formu (a i kvalitet) zdravih igraca mi smo na vanjskim pozicijama bukvalno osakaćeni. Tako nemojmo da se lozimo bezveze.
Samo da daju sve od sebe i fokusiraju se na ono sta im Zeljko kaze.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
I bez Larkina oni su u ovom susretu favoriti. Nadam se iznenadjenju.
Kada uzmemo u obzir formu (a i kvalitet) zdravih igraca mi smo na vanjskim pozicijama bukvalno osakaćeni. Tako nemojmo da se lozimo bezveze.
Samo da daju sve od sebe i fokusiraju se na ono sta im Zeljko kaze.
Upravo tako.. i neka im Ponitka zagorca zivot :)
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Ja pre svake utakmice Partizana, bilo koji sport, očekujem pobedu, i verujem da ćemo dobiti.

Verovao sam protiv Reala i Mančestera u fudbalu, protiv Denvera i Finiksa na NBA turneji, Reala u petoj utakmici.

I ne mislim da je to lažni optimizam, jebeš ga, nikad nisam bio u fazonu, samo da ne popijemo pet komada, ili da bude ispod 15 i dobri smo.

Sećam se baš, prva utakmica na NBA turneji protiv Denvera , budim se u tri ujutru, nema prenosa naravno, samo play by play na NBA sajtu.

Ulazim ja, poluvreme, stoji rezultat 50:33 za Partizan. Meni je to bilo skroz logično u tom momentu, kao, pa da, Partizan vodi dvadeset razlike protiv NBA tima na poluvremenu.

Kad ono, međutim, posle desetak minuta preprave to , i obrnu rezultat, bila greška :D

Uglavnom, očekujem i verujem u pobedu protiv Efesa. Anđuša igra toplo hladno, vreme je da sprži nekog sad.

I sve na kurac , Partizan je šampion.
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
345
Reaction score
2.432
Локација
Vukovar
Čeka nas jedan jako težak period za kk Partizan u narednih mesec dana će verovatno biti više poraza nego pobeda, nekompleti smo osakaćeni povredama, uz to smo neuigrani i defanzivno smo horor.
Panter i kada se vrati trebaće mu mesec dana da uđe u ritam i dostigne neku formu.

Kako znamo i umemo moramo da pobeđujemo evroligaške utakmice u Beogradu i da na taj način održimo korak i ostanemo u igri za plej of, kako bi eventualno u momentu kad se kompletiramo i uigramo mogli nešto više da napravimo i pobedimo neku i na strani.

Ne očekujem da ćemo skoro pobediti na gostovanju u evroligi.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Ја сам убеђен да ћемо се на крају минимум угурати међу 10 и играти то доигравање, а после нам све зависи од форме и уиграности наравно. Свакако има времена да кликне ова екипа, што не гарантује успех , али гарантује бољу одбрану, страну помоћи и скок.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Kad je bilo lako sa nama jbg, ne pamtim.
Nemamo 20 iskusnih na spisku pa da ne reagujemo na povrede. Tempiranje forme je nauka, nema tog predmeta na trenerskim skolama i profesora koji to objasnjava.
Iskustvo kaze - ukoliko imamo ok trenera i igramo lose na jesen, kidacemo na prolece.
Ukoliko imamo loseg trenera, svejedno je koje je godisnje doba.
Posto trenera imamo kakvog imamo, solidnog u najmanju ruku, i tu je vec trecu godinu, negde pre kupa se nazire svetlo, oko kupa se stvari vec lome, posle kupa forma se mnozi a ne sabira iz dana u dan, pogadje se, preuzima se, doodaje se, skace se tu i tamo,po potrebi i mogucnostima, ali onih nekoliko kljucnih minuta resimo u nasu korist.
Stvarno ocekujem da nam na prolece u babab ligi bude svejedno krecemo li sa osme oli prve pozicije. Prosle godine to ne bih rekao, sada sam siguran.
I ocekujem iskreno jos nekog spolja, cisto da nas ima za trening.
 
Top