Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
284
Reaction score
1.681
Локација
Beograd
@SMK pa nije Jaramaz kriv sto imamo povredjene igrace i sto je dobio prostora vise nego je realno, a uz to jos i da cuva Larkina. Sve i jeste tako kao sto si napisao ali to je i realno. Pa seti se njegovog zadnjeg driblinga iza ledja kad je Larkin samo se pomerio u stranu i pročitao ga lagano i uzeo loptu. Da ogromna je razlika izmedju njih. Da li ce Jare u nekom momentu moci bolje, pa svi se nadamo. Larkin je mnogo brzi od njega, prosto Jare to nije mogao da isprati.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Имамо паклен ритам до краја године. Следе нам три меча кући. Како знамо и умемо да искористимо домаћи терен. Бићемо ваљда комплетни за ПАО.
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
@SMK pa nije Jaramaz kriv sto imamo povredjene igrace i sto je dobio prostora vise nego je realno, a uz to jos i da cuva Larkina. Sve i jeste tako kao sto si napisao ali to je i realno. Pa seti se njegovog zadnjeg driblinga iza ledja kad je Larkin samo se pomerio u stranu i pročitao ga lagano i uzeo loptu. Da ogromna je razlika izmedju njih. Da li ce Jare u nekom momentu moci bolje, pa svi se nadamo. Larkin je mnogo brzi od njega, prosto Jare to nije mogao da isprati.
Jaramaz je kriv jer sutira bacanja 1/6. Lesor je sa 50% bio pljuvan i treba da bude. Ja prvi ne sumnjam u Zeljka i ekipu i jedino sto sam reko da mi smeta (blaga rec) profesionalni plejmejker koji sutira bacanja 18%. za to NE POSTOJI opravdanje. oterao bih ga jos sinoc. Ostali svi za prelaznu ocenu i ne sumnjam u Zoca i ekipu ali ovaj bol u kuecu bukvalno bih ga nasamarao na ulici da ga vidim. Ne mislim da preterujem.

Znam da nisi mene licno uvredio ili pokusak samo postoji distinkcija drugo ne da pljujes ekipu a drugo ovog viktorijinog andjela. Sramota za profesionalnog kosarkasa. Onaj Wiliams je sutirao bolje, centar sto nam je protiv cigana prevodio loptu 2017. Nemojte da generalizujete. Pricam u svoje ime.

Osvajamo sve.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.357
Локација
Kipar
profesionalni plejmejker koji sutira bacanja 18%. za to NE POSTOJI opravdanje. oterao bih ga jos sinoc

Jaramaz jeste bio tragican sinoc a generalno igra daleko ispod ocekivanja od pocetka sezone ali Partizan nije klub koji tera igrace u pola sezone.
Samo jedan klub to radi od kada je sns sekta okupirala drzavu. Taj klub osim neogranicenih finansija krasi I odsustvo stida I morala a u tome se Partizan ne moze i ne zeli takmiciti sa njima.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Drkati se na njega što ne može da isprati bekove na preuzimanju ili što ne može da brani obruč je kao da se smejemo Jokiću što ne kuca sa slobodnog. To ne biva
Nije isto. Cilj u košarci je dati koš i odbraniti svoj koš.
Ukoliko ne zakuca Jokić će odgegati do koša ispivotirati i poentirati.
Ukoliko se odlučiš da izabereš odbranu u kojoj centar iskače i juri bekove...kako ćeš očekivati da se odbrani obruč? Kako ćeš očekivati da uhvatiš defanzivni skok?Tj kojom magijom mi nečemo primiti koš?
Jednostavno ovo ne pije vodu.
Kombinacija Kabokla i Kaminskog je bila melem za oči u odnosu na ono što smo gledali do sada iz više razloga.
Naravno da je Kaminski fenomenalan igrač ali druže preteruješ sa ovim hvalospevima,
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.374
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pa poenta je da je Jokić isti tip igrača na višem nivou, takođe slab u odbrani.
Nisu hvalospevi nego legitimna ograničenja pobogu.
Da on igra i odbranu i da leti po obruču igrao bi ili u nba ili za 3 miliona po sezoni u Evropi.
Kada je Jokić koji je za nba uslove vreća govana u odbrani počeo da igra šampionsku košarku? Kada mu se pridružio Aron Gordon.
Ko je u našoj prvoj postavi sem Doziera elitni defanzivac?
Jel treba Ledejovu ili Nanelijevu defanzivu da seciram.
Kako da zamerim Panteru defanzivu kada je motor napada? Nikada elitni napadači neće igrati top odbranu jer fizički ne mogu toliko da se troše. Postoji par izuzetaka u nba ali oni su besmrtni.
Živite u Duletovom vremenu, ovo je drugačiji tim.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Kaminski je juce prustojno odigrao odbranu za ono sto se od njega moze ocekivati. Meni smeta njegova neagresivnost. Kao devojcica je. Skok nije stvar vertikalne superiornosti, nego zelje i iskustva. Kad imas zelju da pokupis loptu i kad se dobro postavis, retko ko moze bas da te preskoci. Jokic koga Stojance pominje je najgori atleta u NBA, pa je po broju skokova medju najboljima. A i ovi koji pominju da nam fali Papapetru. Pa Ponitka je bolji igrac od Janisa, to sto trenutno nije na 100 posto je druga prica.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ne znam da li je ovaj drugi deo namenjen meni ali svakako se nastavljaš na nešto što nema nikakve veze sa ovim što sam ja napisao.
Dakle.
Nisi napisao da li se treba smejati Jokiću što pre Gordona nije ispratio igrača u defanzivi .... Odgovor bi bio da.
Trebalo bi da mu se smeju...Kurac boli navijača Denvera(bar bi trebalo) za njegovu košarku i što je najbolji asistent ako zbog njega Denver gubi i svi idu preko njega... Kao što jeste.

Dakle sve sam ti napisao. Da je Kaminski fenomenalan igrač i da ga Kaboklo učinio boljim za Partizan.
Kako si se ti to nastavio da živim u Duletovom vremenu ja ne znam. Osim ako sagovornika ne želiš da uvrediš.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
O trenutnim rezultatima ne bih uopšte previše pametovao, računi se svode na proleće. Ja sam i više nego ubeđen da ćemo opet biti kaznena ekspedicija za sve, samo da ostanemo zdravi. Potencijal ove ekipe je ogroman.

Što se tiče Jaramaza, da, igra poprilično loše i Željko je toga svestan. Štaviše, ako zaista dođe Ferel, verovatno Jaramaz neće videti mnogo terena u EL. Ali ono što me nervira je to što se ljudi ponašaju kao da je njemu namenjena uloga Kevina Pantera. Momak je doveden da bude igrač u rotaciji, da pokupi koji minut u EL i da bude od malo veće koristi u Aba ligi. Kao npr. Lountzis u Olimpijakosu. Isto u manjoj ili većoj meri važi i za Anđušića, Tristana i Trifunovića. To što su neočekivani odlazak Madara i povrede nekih igrača dovele do toga da mora da provede više vremena na parketu, jbg, i to je sastavni deo sporta.
 

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
284
Reaction score
1.681
Локација
Beograd
Jaramaz je kriv jer sutira bacanja 1/6. Lesor je sa 50% bio pljuvan i treba da bude. Ja prvi ne sumnjam u Zeljka i ekipu i jedino sto sam reko da mi smeta (blaga rec) profesionalni plejmejker koji sutira bacanja 18%. za to NE POSTOJI opravdanje. oterao bih ga jos sinoc. Ostali svi za prelaznu ocenu i ne sumnjam u Zoca i ekipu ali ovaj bol u kuecu bukvalno bih ga nasamarao na ulici da ga vidim. Ne mislim da preterujem.

Znam da nisi mene licno uvredio ili pokusak samo postoji distinkcija drugo ne da pljujes ekipu a drugo ovog viktorijinog andjela. Sramota za profesionalnog kosarkasa. Onaj Wiliams je sutirao bolje, centar sto nam je protiv cigana prevodio loptu 2017. Nemojte da generalizujete. Pricam u svoje ime.

Osvajamo sve.
Definitivno ne kapiras. U ovom momentu ne moze bolje, posebno ne protiv Larkina. Slobodna bacanja su samo potvrda njegove igre. Ona su stvar vezbanja i mnogo vise psihe.
Cisto da razumes, i mene je iznervirao sinoc, i verovatno svakog, ali to je to od njega sada. Da li moze bolje, videcemo.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Ove što pišu da mi kao navijači nemamo prava na kritiku igrača i trenera, i na to ko treba a ko ne treba da igra, jer nismo dovoljno veliki stručnjaci , školovani treneri ili bivši igrači, pitao bih samo jednu stvar.

Kako to, da vi isto radite kada je u pitanju fudbal, gde nije bilo forumaša koji nije kritikovao pa i vređao fudbalere i trenere Partizana.

Gde svaki vikend imamo mišljenja ko je za klupu a ko nije ni za Partizan.

Da niste možda licencirani treneri iz bata đorine škole, ili pak bivši igrači Partizana ?

Sekta jedna, eto šta ste postali.

Ja sam navijač Partizana, a vi ste navijači Željka, Save, Duleta, Sume, Stanoja, Moreire (dopiši po želji).

Partizan iznad svih.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Jel treba Ledejovu ili Nanelijevu defanzivu da seciram.
Kako da zamerim Panteru defanzivu kada je motor napada? Nikada elitni napadači neće igrati top odbranu jer fizički ne mogu toliko da se troše. Postoji par izuzetaka u nba ali oni su besmrtni.
Živite u Duletovom vremenu, ovo je drugačiji tim
Defanzivni propusti Pantera,Ledeja,Smajlija,Avrama...Svakog igrača u trenutnom timu ne mogu biti evivalent propusta tima koji dopusti da ima igrača u svom timu koji izlazi van 6,75 i za dve sekunde ostane metar ipo od osobe koju je čuvao.
Time ostavljajući mali procenat mogućnosti da fauliraš a još manji procenat da će promašiti a gotovo nikakav procenat mogućnosti da neće pogoditi i uhvatiti ofanzivni skok.
Nemojmo uopšte više pričati o tome jer apsolutno nisi u pravu.
666.jpg
.Broj ovakvih primera je bilo na desetine ,nije ovo izolovan slučaj. I nije poenta da je Kaminski loš igrač ,loš defanzivac ,loš skakač ili šta god da si hteo mi nakalemiti da sam rekao. Već jednostavno mane koje Kaminski ima pogubne su po Partizan bile a da Željko nije uspeo sa timom koji ima sada pretvoriti to u stvar koju može drugi korigovati.
U ogromnom broju slučajeva mi nismo uspeli zaštititi obruč ,U ogromnom uzorku mi nismo uspeli da pokrijemo slobodnog šutera na trojci jer se uključio da zatvori prodor ...Nemojmo se praviti ludi oko toga.
Svakako Kaboklo može biti rim protektor iz drugog plana...za sada to nije pokazao ali je bar uspeštno zatvarao za defanzivni skok.Jedna stvar je štiklirana ,da li će se Željko odlučiti da Kaminskom kaže da proba kao što je Panteru rekao da proba izbiti loptu sa leđa i pravi faulove odmah čim ga protrče ili će se osloniti na Kabokla da zaustavi je stvar da se isprati ali pričati o straobalnom benefitu koji je partizan imao sa Kaminskim do sada je glupost.Ponavljam do sada.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.374
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Svakog igrača u trenutnom timu ne mogu biti evivalent propusta tima koji dopusti da ima igrača u svom timu koji izlazi van 6,75 i za dve sekunde ostane metar ipo od osobe koju je čuvao
Ja tebe stvarno ne razumem, imam problem da shvatim šta hoćeš da kažeš. Da je on brži nego što pokazuje ili da je Željko glup i ne vidi da on ne treba da iskače? Pazi probio ga 30 cm niži igrač, evo ne mogu da verujem prosto.
10 godina u nba uzmeš odgledaš neku utakmicu ako je on ikad bio smatran za dobrog defanzivca evo ja ne znam. Plus povrede kolena koje je imao.
Kupiš auto od 100 konja i onda se čudiš sto ne ide kao auto od 400, besmislica.
Na stranu što od kad nema Pantera sve što igramo napadački je kad on igra. On je napadačka opcija, shvatite to. Pri tome sinoć je za svoje uslove odigrao sasvim korektno defanzivno.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ja se iskreno nadam da se zajebavaš. Da li mora da ti svaki put počinje rečenica sa "ja tebe ne razumem"

Dovoljno je da u glavi ne praviš koncept za neku fantomski napad i granaš razgovor u pravcu koji tebi odgovara .


Uznimo na primer tog Jokića što si naveo.

Sam si uzeo Jokića kao primer Kaminskog i u njemu oblikovao Kaminskog kao Jokića za siromašne klubove.
Sam si to uradio,nisam ja.
U primeru koji si naveo da je isto zameriti što Jokić ne kuca sa slobodnjaka i zameriti Kaminskom što ne može ispratiti bekove .
Objasnio sam ti zašto to nije isto...Oblikovao si suštinu da nije to to, nego da je ipak Jokić osoba sa nedostatcima koju je određeni sistem sa Gordonom(tada je bio očigledno auto sa 100 konja) došao do rezultata da njihov tim pobeđuje.

Pa kako nisam u pravu onda?Navijaš li da gledaš igrača sa asistencijama ili da tim pobedi?
Pa onda iskomentarišeš "Željko je glup...on ne vidi" Na konstataciju da protivnik korist "autoput" koji Kaminski ostavi. taj "autoput" ne podrazumeva otišao mali od 10 cm na obruč već niz uzročno posledičnih stvari koje sam već naveo...Pobogu pogledaj statistiku i defanzivno-ofanzivnih skokova do sada... ali je to jače od tebe da uvrediš sagovornika na veoma primitivan način.
Dakle naveo sam ti suštinu da Partizan od Kaminskog do sada nije profitirao.Do sada . Ponavljam do sada.
Ne granaj po potrebi kako ti odgovara.
 
Последња измена:
Top