Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
@GORAN-BL Jeste bilo je, nisi cuo, istini za volju ne onako kako zna da grmi.
Ovo je bitna pobjeda, sledeca utakmica jos bitnija. Igramo sve bolje, malo pametnijih odluka nije na odmet ali doci ce i to vremenom.
PJ uliva sigurnost, kako on raste tako i tim raste, a sve mi se cini da je sad na nekih 50%.
Kaboklo je nesto specijalno sto imamo u timu, malo je ovakvih centara u Evropi.
Idemo dalje!
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Neznam zasto ali sam bio nekako smireniji dok sam gledao utakmicu i novu neizvesnu zavrsnicu nekako siguran da dobijamo ove.
Kakavo sudjenje su imali a kakvo cigansko ponasanje kao da gledam ove limene cergare ili one grcke placipicke.
Ona litvanska cepanka sto nesto kao kuka, pa jebivetru da su sudije imale priblizan kriterijum prema ono sto se sudilo Brunu ti bi imao minimum 2 faula u napadu jos u prvom poluvremenu.
I pored ciganskog ponasanja protivnika najodvratnije su bile sudije.
Sta je ono bilo jebem mu lebac :gaah:
Maksimalno iritirajuce odluke sto bi rekao gospodin Krtola zadavio bi neku nevinu personu zato sto nisam bio u mogucnosti da pridavim njih.

Sada idem da popijem lek, pa da malo smirim dusi sa ciganskim suzama i onda da spavam kao beba :D

Teraj dalje Partizane :napred-partizan:
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.904
Reaction score
7.798
Nemoj da zaboravljamo Balšu imao je dečko par važnih građenja i 2-3 uhvaćene lopte ako sam dobro video...
Ne zajebavaj se kolega, krofnasti Motiejunas je vozio i njega i Smajlija.
Kao da je nesto wow sa 215 uhvatiti loptu.

@Deki
Nadam se da si shvatio ulogu Dzons Brauna u ovom timu, ali ipak smo im jebali i oca i majku.

Ponavljam, mnogo mnogo teska utakmicai jako vazna pobeda, a ciganske suze naviru samo!
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
Kakav je igrač Kaboklo Bruno sve ti jebem, monstrum!
PJ mnogo zrela partija to me najviše raduje.
Ovaj Monako je brutalna ekipa, pa njima Kemba Voker ima ulogu Jaramaza da ne kažem Save Drezgica.
Svi koji kažu da nam je igra kurac sram vas bilo. Sramotno je da kritikujete igru posle ovakve borbe i pobede, SRAMOTNO!
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Kao da je nesto wow sa 215 uhvatiti loptu.
Za Balšu jeste wow i to u zaguljenim momentima kad su Smajli i Bruno bili napolju zbog faulova i kada nema Kaminskog zbog povrede. Mislim da je i Zek bio opterećen faulovima. Nije Balša odigrao hiper odlično niti se oduševljavam, samo kažem da je ušao u jako zajebanom trenutku i uradio ono što treba /pretežno/. Za njega, ovo je top priča i veliko iskustvo.

Smajli i on nisu za istu rečenicu. Smajli je u kanalu i tek će da se diže jer on ima bitnu ulogu u ovom timu u okviru EL za razliku od Balše.

P.S. Neka uđe u zapisnik da sam među prvima provalio Kabokla kao ekstra kvalitet /isto kao što sam jedini provalio da će Željko da se vrati/ ;) ;-)
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.328
Reaction score
37.510
Inače Monako mi na "prvu" deluje mnogo ozbiljnije nego prošle sezone.

Očekivao sam utakmicu tešku, u rangu one od prošle nedelje, ali ovo je prevazišlo očekivanja. Momcima još jednom svaka čast što nisu pali kada su nekoliko puta ispuštali već dobijen meč.

Rastemo i tek ćemo da rastemo, ali i moramo da rastemo, EL je dosta jača nego prošle godine.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
Balsa refleksi kao deda od 150 godina.motejunas daje kos i krece nazad u odbranu a ovaj tek skace da lupi bananu.
Ovaj put nas nije kostala greska da se ne pravi faul. Ceo svet zna da ce dzejms sutirati za tri i drzi loptu 5 sekundi,ne tapka nego drzi i ne pravi se faul. I Zeljkova greska tajm aut na sekund,na izvodjenju svi znamo i da nam lebron igra sutra imacemo problema sa izvodjenjem lopte tako je od pamtiveka,tako je bilo i na izvodjenju posle nesportske nad smajlijem i opet se to radi.
Sudjene lakrdija,dovoljno je videti da su hteli da nam uzmu dva bacanja kada su svirali faul u napadu PJ a ovaj monakov stajao u krugu. Ciljano su isli na to da Bruna izbace iz igre. Andjusima trojka sto je iscurela za plus 11 je trebala da prelomi mec ali nije.

Opet kazem koliko nam je Panter falio sada se vidi, i razmislite svi dobro o tom periodu beze njega, kada opet bude doslo vreme da se pljuje kapiten.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.750
Reaction score
6.268
Sta vi nama radite …. Skoro mi živce nisu više pokidali nego veceras. Ali bravoooo.
Kako plodi nas crni duo. Mada nam je kljuc PJ kako raste on tako ćemo i mi biti sve bolji.
Ne bih o lošim stvarima , nek se slavi veceras.
 
Top