Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
Bravo Partizane!!! Izgledamo kao jako ozbiljna ekipa. Mnogo mnogo važna pobeda i zajebite sa pričom da je Valencia kanta, isti skor kao i mi do danas i dobili u pireju prošlu.
Moram i ovo, Frenk izgleda skandalozno u odbrani ali skandalozno. Ne znam da li losije brani pik ili losije skače…
Jel zna neko zašto Cabocla nije bilo uopšte na kraju? Skripalo je u skoku a preuzimali smo sve pred kraj… Nadam se samo da nije neka povreda…
Ćeraj dalje!!!
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
244
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Ja zadnju cetvrtinu nisam mogao da gledam... Sta je ovo bre, pa jos mi panteri postanu i simpaticni gledajuci ova ciganska govna...

Svaki faul se bune, onaj majmun Mumbru, neverovatno jbt, prvo poluvreme nijedno bacanje nismo dobili dok su bili u bonusu, kakva gamad, a tek oni njihovi retardirani "navijaci"...

Bravo za momke, Zeljka, sad protiv Reala maksimalno pa sta god da bude...
 

vernijug1

Početnik
Учлањен(а)
01.04.2023
Порука
117
Reaction score
264
Локација
Zemun

Прилози

  • 20231003_221752.jpg
    20231003_221752.jpg
    586,2 KB · Прегледа: 110

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
2/2 , јесам прижељкивао наравно, али нисам очекивао. Да ли са годинама постајем јебени песимиста, немам појма.

Гледао сам, на тренутке сам добио жељу да искључим стрим и прошетам пар кругова по дворишту. Баш сам постао пичка , много ми је тешко да гледам сам у кући, у кафани или кладионици бих се или побио или побегао од стручних коментара тако да неких решења баш и нема.

Углавном у овако изједначеној лиги каква је Евролига ове сезоне , везати две победе на страни је злата вредно. Имамо и даље доста резерви , надам се да ће још неко искочити у наредном периоду. У Мадрид стварно растерећени па да после тога покушамо да одбранимо два пута домаћи терен.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
IMG_20231219_230400.jpg

IMG_20231219_213314.jpg

Vredna, teska, lepa pobeda u lepoj Valensiji za prekid crnog niza. Pobeda koja nas stavlja korak blize TOP4 na kraju reg dela. Velika borba, batine je dobio svaki nas ii njihov igrac, tesko za igranje, za sudjenje a Boga mi i za gledanje :)

Jos jedno masovno gostovanje Grobara, i ovakva energija navijaca u ovoj sezoni pise jednu besmrtnu prcu, ove sezone ili nikada.

Idemo dalje
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
244
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje
Има ли ико вољан да напише којом разликом ћемо побједити? :D
Баш сте без везе што нисте хтјели "да се играте" са мном!
Неко је требао да каже да ћемо побједити са нпр 6 разлике а ја сам требао да наставим свој низ у предвиђању рутинских побједа тако што бих рекао да ћемо повести 6:0 и ту разлику држати до краја.
Али, добро, ето прилике за "нову игру" за два дана против краљева гована!!!
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Kakva borba, svaka cast. Defanzivni skok ne možemo da uhvatimo. Da smo imali skok ove bi izgazili sa 25 razlike. Strasna energija Kamerunaca, Ledej u transu igra odbranu. Jos ih natovari i trećoj gde smo prelomili utakmicu. Kad bi mi neko rekao da izabrem 15 igrace ove bi izabrao Zaslužuju momci sve sto im dajemo.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
468
Reaction score
2.597
Ovo sto Valensija igra u odbrani, to nije ni ragbi, to je ful kontakt. Razumijem i sudije, bukvalno svaki napad bi im se mogla po makar dva faula suditi, a onda bi ostali bez igraca poslije 5 minuta i ne bi bila dobra reklama za Evroligu. To sto smo ih pobijedili u njihovoj dvorani, njihovom igrom, to je samo dokaz koliko je ovaj tim dobar i koliki je Zeljko kosarkaski genije. Takodje, mislim da jos nismo ni svjesni kakvog smo igraca dobili u Dozeru.

Nazalost, nas pobjednicki niz ce da stane na pet pobjeda, jer realno ne mozemo igrati protiv ovakvog Reala. Gubimo sigurno, samo treba spasiti cast i izgubiti sto manjom razlikom.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Sta kaze brkati djurovic jel uhvatismo poslednji voz? Kako pate i cvile :respect
Ne smem da pomislim kako cemo igrati na prolece ako svi ostanu zdravi.
Ova ekipa je vec sada 30% jaca nego ona od prosle godine. Mislim da se masina malo ranije upalila I ne namerava da stane.
 
Top