Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Гледао сам синоћ Макаби, мислио сам да су лошији искрено. Сасвим фино избалансирана екипа , и лично мишљење са најбољим паром плејмејкера Брауна и Балдвина, Небо одличан на центру, а нама какве смо среће, увек искочи неки Блат или Дибартоломеу да нас затрпа тројкама.

Углавном морамо да победимо, било би добро. Иначе тотално небитно, али због бебе, обавеза, нисам узео сезонску, и сутра је прва утакмица да сам успео да дођем до карата, водим и дете од 2 године да осети мало атмосферу, пре неки дан сам од себе је кренуо да певуши Партизан, Партизан , Партизан.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
pa ako FIBA povuče dozvolu, može i klub da ima posledice.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Mozda moze.
Nisam u materiji pa neam pojma
Ali to je malo nelogicno da malo moze,a onda malo ne moze... :confused-smiley-013:
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
Čekaj, to je odluka italijanskog sportskog arbitražnog suda Serije A (Collegio Permanente di Conciliazione e Arbitrato of Lega Pallacanestro Serie A), a Eurohoops prenosi da se ''Venecija nada poništavanju odluke FIBA'' odnosno izdavanje letter of clearance. Sada odlučuje FIBA komisija za žalbe (Appeal's Panel).


Sve mi deluje kao da je u pitanju nešto što su naši mediji jedva dočekali...
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Ma ti Venecijanski zabari mogu da povuku Bruna za njegovu crnu karinu.

Nego, meni i nije nesto previse bitno hocemo li na kraju imati prednost domaceg terena u top 8. To mi je nekako mac sa dvije ostrice. S jedne strane, cijele godine se krljas da imas tu prednost, i onda kad dodje top 8 u jednoj utakmici mozes to sve da izgubis i psihicki potones. Moje sesto culo mi govori da bismo mi prosle sezone, da smo imali prednost domaceg terena protiv Reala, izgubili 3-0. Ovako smo otisli tamo rastereceni i nadevetali ih. Da se nekako dokotrljati do top 8 i izbjeci kraljevska govna i katalonske cigane. Sa svima ostalima, ako budemo u top formi, mozemo da se borimo, igrali kod kuce ili na strani.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Pola sezone, pola tima pola vremena bilo pobredjeno, mi na dve pobede od 4. Mesta. Ne znam koji moj zelimo vise.
Aleksa je enrgetski motor ekipe, zamenu nema , znaci nema ni tog ludila na terenu. Svi ostali igraci zavise od pasa, osim Pantera. Ali avaj, i kasirka u Mikromarketu zna da oni u kravati na prvoj klupi do Zeljka udvajaju i izoluju Pantera. Svi ostali svasta nesto mogu, ali kad se sklope kockice. Kad nam protivnik rqsklopi kockice, onda jbg. Pj je ili umetnik ili zalutao. Ponitkase trazi, panse nadje ili ne nadje. Kaminski ili skoluje ili ga skoluju. Kaboklo prilicno stabilan. Tristan i Balsa, godina prodje, tri godine prodjose, ali njihovi zuti minuti nikad.
Da ne filozifiram dalje, jedna jaka serija nas vodi u razigravanje, a tamo cemo posle spanskog ciganskog tandema biti svima najnepozeljniji protivnik.
Ajde malo optimizma majku mu.
Oplakasmo abu vec, a od titule koja mouda nista ni ne znaco mas deli jedno jedino mangupiranje u.tudjem dboristu.
Jebembga bas.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Pola sezone, pola tima pola vremena bilo pobredjeno, mi na dve pobede od 4. Mesta. Ne znam koji moj zelimo vise.
Aleksa je enrgetski motor ekipe, zamenu nema , znaci nema ni tog ludila na terenu. Svi ostali igraci zavise od pasa, osim Pantera. Ali avaj, i kasirka u Mikromarketu zna da oni u kravati na prvoj klupi do Zeljka udvajaju i izoluju Pantera. Svi ostali svasta nesto mogu, ali kad se sklope kockice. Kad nam protivnik rqsklopi kockice, onda jbg. Pj je ili umetnik ili zalutao. Ponitkase trazi, panse nadje ili ne nadje. Kaminski ili skoluje ili ga skoluju. Kaboklo prilicno stabilan. Tristan i Balsa, godina prodje, tri godine prodjose, ali njihovi zuti minuti nikad.
Da ne filozifiram dalje, jedna jaka serija nas vodi u razigravanje, a tamo cemo posle spanskog ciganskog tandema biti svima najnepozeljniji protivnik.
Ajde malo optimizma majku mu.
Oplakasmo abu vec, a od titule koja mouda nista ni ne znaco mas deli jedno jedino mangupiranje u.tudjem dboristu.
Jebembga bas.
Oplakali smo Abu, ali ćemo opet da je osvojimo čim Budućnost drkne FMP 2. Moja neka prognoza.
 
Top