Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.248
Reaction score
2.899
Sta znaci energija na terenu i ta razlika..Lesor igra sa toliko energije da je to neverovatno,i prosto lepo da imas u ekipi takvog igrac..cak i Kaboklo ima manje energije od Lesora..za ,,mrtvog ,,kaminskog da ne pricam…
I to mnogo mnogo utice na razvoj dogadjaja na terenu..
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Red je da ljudi prestanu da mrace i zadnji je voz da dezurne pljuvace stalno odstranite sa foruma jer postovi ovde sve vise lice na tvitove umno bolesnih ljudi. Tako opusteno napljuvati pola tima i trenera nakon ovakve utakmice i smatrati da smo nekakavi favoriti u EL je za ne poverovati
Ja nisam video ni jedan post gde neko pljuje ili vređa igrače i trenera. A nazivati forumaše umno bolesnim ljudima je, najblaže rečeno, nekorektno.

Elem, imam utisak da smo ulaskom Kabokla potpuno promenili igru koju smo igrali u drugoj i trećoj četvrtini i tako sami kumovali porazu.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.107
Reaction score
270
Jedino ako ovaj gate 13 nisu neki šiptarski kozojebci
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.523

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Koliko bi ljepše izgledao forum kad bi samo stali par sati posle utakmice prije nego što krenemo da pišemo.
Ovako, Pao je prošlost, idemo dalje. Nama je sad potrebno malo NBA razmišljanja u timu. Svaku utakmicu maksimalno odigrati, ali koji god da je rezultat idemo dalje, nema vremena ni za euforiju ni za depresiju.
To je jedini način i da konačno na gostovanjima šuteri oslobode ruku.

Mi na utakmici vidimo samo 5% svega što de dešava. Priprema, skeniranje timova, odmor! i TRENING su nam nevidljivi. Nije niko promašaj, zapamtite, NIKO! Kaminski, Ponitka, Smith, Anđušić, Jaramaz, Trifunonović, Koprivica, svi oni uvijek imaju ogroman potencijal da eksplodiraju. To je jedan trening da nešto klikne u glavi, da se odjednom vidi skladnost u igri i onda ekipa bolje izgleda. Sinoć je odbrana bila fantastična! A kad krenu da ulaze šutevi, samo Panter da se vrati, to će izgledati kao balet usklađeno.

Je l vi mislite da je Željko najveći zato što je osvojio toliko pehara? Pehari su samo rezultat, a on je najveći zbog treninga, zato što je najveći Trener a ne rudar zlata i dragocjenih metala.

Razmišljanje kako su pojedini igrači promašaji je toliko postalo svuda prisutno i bukvalno posledica Instagrama i Tik Toka gdje svako vrednuje kao uspješno ono što je brzo. Svi pričaju o srećnim godinama u prošlosti. Srećnim godinama u kojima su neki igraci po 5-6 sezona igrali i samo ponekad doprinosili.

Zapamtite, igrač koji je ikad pokazao da umije da igra, koji ima barem neki niz jakih partija u životu, ako nije povrijeđen, uvijek može postati ponovo takav.

Imati povjerenja u nekog znači pustiti ga da radi koliko je veliko to povjerenje. Ja vjerujem u rad, sistem, odabir Željka Obradovića da bih da imam uslove i da se išta pitam došao i rekao: Evo ti do penzije ekipa i pare, radi šta si zamislio, niko ti neće ništa smjeti reći. Kad je u pitanju profesija kojom se ne bavim aktivno, uvijek bih dao najboljem profesionalcu na dug rok da to radi, što u KK Partizanu jeste slučaj na sreću. Kad krenem nešto da kritikujem, ostavim to u tom trenutku sa sobom i ljudima oko mene. To je samo moja frustracija rezultatom. Ne pada mi na pamet javno da dijelim i dajem materijala bilo kome za napade na moj tim.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.523
Koliko bi ljepše izgledao forum kad bi samo stali par sati posle utakmice prije nego što krenemo da pišemo.
Bukvalno mi je ponekad 10x teže da čitam forum posle poraza nego da gledam sam poraz.

Kaminski, Ponitka, Smith, Anđušić, Jaramaz, Trifunonović, Koprivica, svi oni uvijek imaju ogroman potencijal da eksplodiraju.
I kao što je Željko već odgovorio jednoj "novinarki", njemu niko nikada nije naređivao ko će da igra. Ako je bilo ko od pomenutih dobio i sekund na terenu, to znači da je taj sekund zaslužio. Za nekoga je to malo, za nekoga mnogo, ali svako igra onoliko koliko je zaslužio i onoliko koliko struka u tom trenutku proceni da može da doprinese. E sad što u našem slučaju najčešće ne doprinese je za posebnu analizu koju opet verujem rade ljudi kojima je to posao. A u Željkov se niko nije niti će se mešati. Ako su gore pomenuti još uvek tu, to znači da im on i dalje veruje. Ako im on veruje, verujem im i ja, makar mi svu džigericu pojeli. Nisu ni prvi ni poslednji.
 
Последња измена:

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
Kaboklo je trenutno u fazi gde je prezasićen novim zahtevima. Prespojile se žice u glavi pa varniči. On sada razmišlja dok igra (Željkov sistem to traži od igrača) a kad razmišlja onda sporije donosi odluke. Poenta je da “razmišljanje” u toku igre predje u instinkt i automatizam, to je proces za to treba vremena i sve je ovo sto se dešava normalno. Potencijal je tu i biće on pravi i jedan od najboljih igrača kada se bude lomilo. Sa Frenkom je druga priča. On je dosta pristojno izgledao protiv Oly i još par utakmica. Verujem da je sve ovo sto se dešava oko njega neka Željkova “igranka” da se iz njega, uz sve nedostatke, izvuče maksimum kada bude bilo najpotrebnije. Preiskusan je Zoc da prepozna nešto sto mi ne vidimo i svakako da ima metode koje l dižu igrača do njegovog maksimuma. Ne znamo koji su Zeljkovi mehanizmi za to, da li je toplo-hladno da li je klupa 10 utakmica bez minuta kao totalni reset. Ima tu mnogo psihologije itd. Činjenica je da od početka sezone nismo bili kompletni uz konstantno vracanje igrača iz povreda i traženja forme (najočigledniji primer Zek, Smajli). Sve ukazuje da ćemo biti kompletni pred odlučujuće utakmice u EL a mislim da niko nije svestan koliko smo dobra ekipa kada su svi zdravi i blizu maksimalne forme. Veliki sam optimista, sve je u našim rukama. Top 10 sigurno a posle ćemo biti u stanju danse posibamo sa bilo kojom ekipom. Karaj!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Poredjenje Zeljka i Generala je bilo u ociglednom zlonamernom kontekstu, i sto je najgore, poredjenjem dva uz Dudu Ivkovica, najveca trenerska blaga naseg kk. Lesora u prvoj sezoni kod nas, i prvom delu druge sezone ovde su castili raznim epitetima. Eto i sad, uopste nije zapinjao, cak sta vise, ali daj da pljucne lik po njemu. Komentari glede grka sigurno prijaju navijacima Paoka...
Da se razumemo, nikome porazi ne prijaju, svi imaju najveca ocekivanja, ali po komentarima neki ovde ne zaostaju za kalasturama. Mada kad sam video komentare na zvanicnoj face book stranici naseg kk, stvarno ono sto smo imali pre 3-4 godine, u potpunosti zasluzujemo.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Eto, ja sam neko ko ne piše posle poraza, bar ne odmah i mislim da je taj "otklon" u tom momentu, prava stvar. Smirim glavu, srce, spustim sebi pritisak... Pročitam ja, nekad čak i baš tu temu, ali češće ne... I šta god da bude do kraja, ja sam tu zbog Partizana, kakvi god da su rezultati, biće bolje...
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.745
Reaction score
11.378
Локација
.

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd
Na FB ima najviše kretena. Par puta se desilo da uđem u njihov profil da vidim ko su ti ljudi and guess what? Neretko su ti pljuvači glasači ove pošasti na vlasti, fotografije psihopate uvek prisutne u 99% slučajeva su oni po mom iskustvu.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.107
Reaction score
270
Koliko bi ljepše izgledao forum kad bi samo stali par sati posle utakmice prije nego što krenemo da pišemo.
Ovako, Pao je prošlost, idemo dalje. Nama je sad potrebno malo NBA razmišljanja u timu. Svaku utakmicu maksimalno odigrati, ali koji god da je rezultat idemo dalje, nema vremena ni za euforiju ni za depresiju.
To je jedini način i da konačno na gostovanjima šuteri oslobode ruku.

Mi na utakmici vidimo samo 5% svega što de dešava. Priprema, skeniranje timova, odmor! i TRENING su nam nevidljivi. Nije niko promašaj, zapamtite, NIKO! Kaminski, Ponitka, Smith, Anđušić, Jaramaz, Trifunonović, Koprivica, svi oni uvijek imaju ogroman potencijal da eksplodiraju. To je jedan trening da nešto klikne u glavi, da se odjednom vidi skladnost u igri i onda ekipa bolje izgleda. Sinoć je odbrana bila fantastična! A kad krenu da ulaze šutevi, samo Panter da se vrati, to će izgledati kao balet usklađeno.

Je l vi mislite da je Željko najveći zato što je osvojio toliko pehara? Pehari su samo rezultat, a on je najveći zbog treninga, zato što je najveći Trener a ne rudar zlata i dragocjenih metala.

Razmišljanje kako su pojedini igrači promašaji je toliko postalo svuda prisutno i bukvalno posledica Instagrama i Tik Toka gdje svako vrednuje kao uspješno ono što je brzo. Svi pričaju o srećnim godinama u prošlosti. Srećnim godinama u kojima su neki igraci po 5-6 sezona igrali i samo ponekad doprinosili.

Zapamtite, igrač koji je ikad pokazao da umije da igra, koji ima barem neki niz jakih partija u životu, ako nije povrijeđen, uvijek može postati ponovo takav.

Imati povjerenja u nekog znači pustiti ga da radi koliko je veliko to povjerenje. Ja vjerujem u rad, sistem, odabir Željka Obradovića da bih da imam uslove i da se išta pitam došao i rekao: Evo ti do penzije ekipa i pare, radi šta si zamislio, niko ti neće ništa smjeti reći. Kad je u pitanju profesija kojom se ne bavim aktivno, uvijek bih dao najboljem profesionalcu na dug rok da to radi, što u KK Partizanu jeste slučaj na sreću. Kad krenem nešto da kritikujem, ostavim to u tom trenutku sa sobom i ljudima oko mene. To je samo moja frustracija rezultatom. Ne pada mi na pamet javno da dijelim i dajem materijala bilo kome za napade na moj tim.
Odlično, ovo je proces
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Solidna ideja ali teško će mu se ovo objasniti s obzirom da nikad nije igrao G ligu bar koliko sam ja upratio.
Čudi me takav kiks od ovakvog poznavaoca
A gde sam napisao da je igrao? Nije dosao ou Partizan da se raxvija, nego je drugi najplaceniji igrac. I? Upropastuo je brdo utakmica. Znam da ti sujeta ne da da priznas da sam bio u pravu da defanzivni skok puca zbog njega, pricao si o nekoj vertikalnoj inferiornosti Ledeja... Sta nisi pisao. Mi imamo igraca manje u odbrani kad on igra. Covek je operisan od borbenosti.
 

GraveDigger88

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2023
Порука
120
Reaction score
596
Локација
Netherlands
Kada pročitam komentare ne znam da li sam gledao istu utakmicu sa nekima na forumu. Momci su izginuli sinoć. Nije Pao imao lošu utakmicu sinoć, već smo im mi omogućili da igraju toliko. Mnogo energije su igrači potrošili u prve tri četvrtine a protivnik je u četvrtoj igrao preko ivice faula. Nemam snage više da čitam ove komentare u kojima se pljuju naši igrači i naročito trener. Taj Ponitka koga dosta njih pljuje sinoć je izginuo za svaku loptu ali ga nije htelo pa ga nije htelo. Ljudi igrali smo egal protiv možda najkvalitetnijeg a verovatno najskupljeg rostera u ligi u gostima bez naša dva najvažnija igrača. Zaista mi nije jasno šta ljudi očekuju, da za naš Partizan igraju roboti koji nikad ne greše verovatno.
Posle svakog poraza me mnogo više razočaraju navijači a ne igrači.
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
244
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje
Једини линк који сам на нету пронашао, па ко воли нек изволи:
Снимак цијеле утакмице осим првих 5 мин...

 
Top