Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Jedini Panter kojeg gotivim je Panter Kevin ostali neka se ili natrće ili sagnu! :D

Žoc BOG KOŠARKE! Predlažem da za šuterske treninge puste slobodan ulaz pa da grmimo i opuštamo ekipu za mečeve koji slede! Nama da krene šut ubijaćemo - A već smo mnoooogo jaki!

PS odoh da vratim tekmu i gledam opet :D
 
Последња измена:

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Jebote, od ovog mož da se rikne!!!

Kakav naboj! Kakva tekma! Kakva požrtvovanost igrača!
Ja ovakvo ,,ujedanje" nisam video od Barselone i 67:66.

Hemija ekipe nestvarna. Nisam siguran da smo svesni šta znači da ti ŽELJKO OBRADOVIĆ bude trener.
Čovek sve što kaže, kaže sa razlogom. Neverovatno mi je! Igrao sam košarku 20 godina polu profi i još igram amaterski i mogu da kažem samo jedno - ovu privilegiju da radiš sa trenerom koji radi na ovaj način kao Željko sada nema mnogo ljudi u životu. Ova ekipa će samo napredovati.

E sad malo da ,,zamračim" protiv malera...
Mislim da je Huventud odigrao MNOGO iskusnije od nas danas, ali sam siguran da će Željko to iskoristiti da objasni igračima kako da igraju dalje.

Da li sam pogrešno informisan ili su isterali iz hale ove ,,plaćenike" koji su se tukli međusobno?
I da, zašto smo počeli na početku da pevamo ritam ciganske pesme, a ne pune tribine kao što to obično biva?

SAMO JAKO - SAMO PARTIZAN!
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Više su se naši uplašili punog Pionira nego ovi iz Huventuda.

Utakmica predviđena za poraz po svim parametrima od početka a dobismo je, i to govori nešto.

Centra daj komada dva :D

Imam dosta toga za kritiku ali ne ide posle ovakve pobede.

Pantera i Zak :respect

edit: Musavci ispucali više postova o večerašnjoj utakmici nego mi :buhaha
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.756
Reaction score
6.291
Bravo za pobedu, muda do poda. Igru ne bih previse kometarisao jer nisam stigao da pogledam sve.
Ne znam sto su se organizovani naljutila pa izasli ali ono sto mi smeta su slobodne stepenice. Necemo se sa redarima na njima leba najesti na prolece. Ne kazem da neko treba da sedi na tudjem mestu ali pakao Pionira za par utakmica mora da se pusti. E tad nam stvarno niko nece moci nista.
Ne verujem da bi se neko bunio da se ponovi barsa bar jednom kad krene eliminacija. Pa nek nas kazne ako hoce bar pare imamo :navijac
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Pravi Grobari su ovu ekipu nosili u 4. cetvrtini, znali smo kad da pevamo kad da zvizdimo. Organizovane da ne komentarisem, necu govnima da kvarim prelepo vece. Veceras me je prvi put sve podsetilo na Duletovu eru, mlada ekipa, pakao Pionira, strahovite odbrane, protivnici spanci, plus Lampnika sudi. Kad smo pobedili umalo mi suze nisu krenule kad su me udarila secanja
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.160
Reaction score
14.459
Локација
Brdo Banovo
Velika skola za vecinu nasih igraca, borba sa protivnicima kakvi su Tomic i Ribas. Preiskusne lisice. Domaci za Smailagica i Madara, nema sta, ovo ce im puno znaciti.

Nekako ih isPANTERisasmo!
Bravo momci.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.675
[ system ]


edit: Musavci ispucali više postova o večerašnjoj utakmici nego mi :buhaha
[/QUOTE]

Oni nas bukvalno prate i analiziraju, :) Znaju oni ko je institucija.Ja eventualno samo pogledam njihov krajnji rezultat na netu.Dal su pobedili ili izgubili.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
I agree that we disagree… njegova troika prelomila na kraju
Da je igrao kako treba od početka, ne bi morala njegova trojka da presuđuje ništa, bilo bi im presuđeno odavno.

Loša partija bar polovine, videćeš i po indeksu.

Kuruc, Panter, Avram, Lidej.. Ostali muke tantalove.. Zagor je Huventudu bio vetar u leđa danas dosta puta.. Ali ajde, borili su se svi ko lavovi..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top