Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
PAO vodi dva razlike uz dosta slab sut na poluvremenu. Realno, bez ovoliko igraca, PAO daje maksimum. Ako malo krene sut, moze ovo da bude dobro.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ovaj marusi je najindijanskija ekipa koju sam dugo gledao uz cigane...
Imaju dva tipa akcije pik en rol i skrin pa trojka i to je to,mrzim ekipe koje igraju samo preko trojki,ne sam sad što su nam direktni protivnici,nego inače mrzim te ekipe kao zadar.
A onaj kalates je dečko težak indijanac,ne znam zašto više ne forsira Željko nikolasa kad Tepa ne zna de bije...
Hejslipu svaka čast...
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
ovo će ici u egal do samog kraja....PAO 3-cu nikako da ubode!!
Ooo Nikolas avetinjo jedna pa ubaci jednu trojku sve ti.......
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Tepic je smesan. Dobio loptu u ruke i minutazu i opet uprskao. Realno PAO vade visoki igraci - Gruzijac, Batist i Hejslip (klasican NBA polivalentan igrac). Marusi tuce trojke kao lud, al' realno od 7 koliko su dali 5 je bilo bez odbrane - cista pozicija (a jos igraju u svojoj hali)...

Ne valja ovo... Svidja mi se kako Jasikevicijus trazi resenja u napadu (kao nekada). Realno PAO nece igrati jaku odbranu do kraja (a i ovako su odbrane tanke kao na prijateljskoj), tako da svi zavisimo od njihovog napada! Daj Boze da ovi konacno stanu sa sutem - pa da vidimo sta ce biti.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ovo je smešno ako se uporedi ozbiljnost sa kojom su igrali protiv nas i protiv ovih,ovo je apsolutno neregulatno,em što im je evroliga učinila uslugu sa 2 grčka tima u grupi,em što se ovi zajebavaju i još su kao fol povređeni najbolji igrači,pa ako ovo nije protiv ferpleja ne znam šta je...
 

Шапчанин

ЈФША
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
642
Reaction score
0
Локација
СРБИЈА
Kraj trece cetvrtine 1 razlike za PAO,dali trojku u zadnjem sekundu. Osim toga,nista im ne ulazi,i stvarno deluju neozbiljno. Tepic izgubljen.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.583
Ja se uopste ne nerviram. Nemam nameru da kidam zivce za ove namestaljke. Tepic izgleda igra za Marusi. A kreten Nikolas nijednu trojku ne moze da pogodi. Tuzno i zalosno. Ubuduce dobro razmisliti kome se prodaju igraci. Smrdljiva Barsa koju smo toliko pljuvali je ladno mogla da nas sjebe ali ljudi opet odigrali posteno a ovi nasi sportski "prijatelji", noz u ledja.
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
kkao sam se tek sa probudio i prikljucio tekmi, a na osnovu vasih komentara,ovo je jedna gusta tekma, PAO nema odbranu a u napadu sta bude bice, ovo bas zestko smrdi na namestaljku, al ajd da se nadamo da nije tako i da ce da PAO dobije. A sta je sa Pekovicem?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top