Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Posle ove borbe za nikakve pare za Partizan za Grobare za Srbiju bez nekog kvaliteta i sa mnogo neiskustva posle hiljade sati trčanja i prolivenog znoja na treninzima ...
Mamlaz se namaže kremom protiv hemoroida dohvati tastaturu i reši da vređa ove klince


Trebaju oni pasti na najniže grane da bi neko ružnu reč uputio Lučiću,Leu, pogotovu Milosavljeviću...Nemamo mi Pekovića,Novicu,Boa pa da očekujemo lake poene,Klinci daju sve od sebe.To se videlo:clap:clap
Jedno je kritikovati lošu igru,odluku trenera ali ovo !?
Sram vas bilo!!!
Naklon do poda za sve igrače Partizana pa i za Gagića :respect
Biće više vremena za Jadran
 

ackonish

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
234
Reaction score
3
Локација
Nis
Armi ispravio bih te kod tacke 6
Bilo je 92-89
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
i dule vise definitivno treba da resi "slucaj" andjusic!!
jebote, ubedljivo najbolji suter u ekipi a ni minuta da vidi na parketu!?

Dule ga je riješio odavno. Vi treba da riješite vaš problem sa (ne)prihvatanjem tog rješenja.

Da Danilo hoće da pristane na raskid ugovora, dobio bi ga u istom trenutku, ovako će da sjedi na klupi dok eventualno ne uspije da zaradi neki minut.

EDIT: @Stojanče - ne čitaj to smeće, biće ti lakše. Imaš i ovdje sasvim dovoljno razloga za nervozu.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Sve mogu da razumijem,ali da vecina vas iznosi stav: NUDILI NAM SE CITAVU UTAKMICU.Da ne povjeruje covjek...:respect

Svaka cast djecaci,srce ste ostavili na parketu,da je bilo malo vise znanja veceras bi se slavilo.Svakako vi ste nasi HEROJI ,bravo bre !!!

Na nama(navijacima) je samo da sto vise ljudi dodje u Pionir protiv Cibone,makar su to zasluzili.
 

ackonish

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
234
Reaction score
3
Локација
Nis
Stojance, verovao ili ne nisu Cigani, to su nasi "Navijaci" nema ih samo po 92ci, vec ih je pun i Twitter, Fejsbuk...

Svi traze neka objasnjenja i bacaju najgore kletve na ekipu i igrace !
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
ljudi ja jesam pocetnik na ovom forumu ali pratim ga duze vreme,ne znam dal je moje da pisem upravo zbog toga jer sam nov,ali ne mogu da shvatim ove komentare,ovo pljuvanje pojedinih clanova kukanje za nekim igracima,pisanje da je Dule unistio sezonu...ok svima nam je tesko svi smo u neverici jer se ovakav poraz ne dogadja prvi put ove sezone...ali oladite bre te glave,da vam je neko pre sezone rekao da cemo u cetiri utakmice igrati na jednu loptu da u poslednjem kolu cemo sutirati bacanja za produzetak ili pobedu koja nas vodi dalje sta bi ste onda rekli...
 

nikola tesla

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
277
Reaction score
0
Локација
Partizane znaj Karaburma tvoj je kraj...
EL završena priča i pohađana velika škola. Sada imamo mnogo više vremena za treninge i pripreme utakmica. 100% fokus na ABA ligu i idemo do tog prvog mjesta.
Nemam snage da komentarisem utakmicu, samo cu napisati da je ovo mnogo vazno, pogotovo za treninge.
Ne mogu lepo da napreduju igraci ako imaju utakmicu na svaka 3 dana.
Siguran sam da ce biti bolje za napredak igraca ovako, nego da na svaka 3 dana „trce sa sampionima“.
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Zašto nijednom nije pomenuo Džonija Milutinova ili Đoleta Gagića, Bokija Bogdanovića, Gagija Milosavljevića? Nego tepa Nahbaru, kao da su rod najrođeniji.

Zezam se, živci popucali pa mi smeta komentator. :ziveli

I meni je živce pokidao dotični sa tim Bohi jebo ga Bohi Nahbar da ga jebo.
Ide mi na kurac pošteno. Bolji je Šarenac od njega :D

Jedino Avdić zaslužuje da prenosi EL i prava je šteta što ne može.
 

Ziko MAX

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
115
Reaction score
2
Ne krivim igrace ! Kazem Bravo momci , Bravo Dule za vodjenje utakmice !!
Mora se dovesti jedan ozbiljan i iskusan igrac na poziciji 4. Uprava se kockala i izgubila !!
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Jbt dal ce jedna utakmica da prodje bez kuknjave za tim Andjusicem,kao da je Dzordan licno...
Pa Andjusic ne bi mene mogo da sacuva u igri jedan na jedan... Kad nauci da se bori,da krije svoje mane a da potencira svoje prednosti tad ce igrati. Ja stvarno ne mogu nista da zamerim mocima a tek da ih teram u picku materinu kao sto neki rade. :banghead
Jedina stvar koja me konstantno nervira je jako lose izvodjenje auta u kljucnim situacijama godinama unazad-pas iz auta u sam korner gde je najlakse udvojiti igraca :pop ,i dodavanje Bertansu koji treba sam sa 2,05 ili vec koliko je visok da sam iz driblinga sutira trojku... I nadam se da to Vujosevic nije nacrtao,ako jeste :prekrsti
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.485
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Анђушић богтејебо какав Џејси Керол, ма српски Алан Хјустон.
EDIT: @Stojanče - ne čitaj to smeće, biće ti lakše. Imaš i ovdje sasvim dovoljno razloga za nervozu.

Stojance, verovao ili ne nisu Cigani, to su nasi "Navijaci" nema ih samo po 92ci, vec ih je pun i Twitter, Fejsbuk...

Svi traze neka objasnjenja i bacaju najgore kletve na ekipu i igrace !

Нисмо се разумели, нисам ни посећивао те портале, него мислим на масовне коментаре овде.
Па чак ни најцрњи циган их не би оволико опљувао.
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Glava mi PUCA, celu cokoladu sam pojeo da smirim ruke, kako je preskakalo srce dobro da sam ostao citav.

Nijedan izradjen napad u produzetku... samo soliranja...

Vesterman u produzetku utakmice, umoran, solira iz daljine, smesne greske pri pasu, ono na Lucicu u korneru kad su ga zatvorili je bilo neverovatno...

Nema ovo veze sa srecom. Neiskustvo, nesigurnost, manjak koncentracije, manjak kvaliteta svih igraca, a neznanje pojedinaca ( Gagic, Musli, CENTRI bre, oslonac naseg napada u proslosti).

Mozda je i bolje ovako, jer projekat koji je zamislio Dule sada je blizi realizaciji (da se realizuje moramo da igramo Evroligu i sledece godine), da smo igrali opet cetvrtak-nedelja ko zna sta bi bilo jer je kondicija(koncentracija) mnogo bitna stvar u kosarci.

U produzetku MILUTINOV :clap
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
@donix, da mi je neko ponudio pre pocetka ove lige da cemo pogubiti gomilu tekmi u zadnjih 30 sekundi i da cemo od Bamberga puci obe i zavrsiti poslednji, rekao bih mu da se lepo nosi u tri picke materine.

Inace "Primili smo i lak koš 14 sekundi pre kraja regularnog toka na zicer dole." rece Dule i ostade ziv. Ti Dule tad fauliras okreni obrni, ne znam sto ti je smetao ovaj nenamerni faul Lea onda.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Meni je samo nejasno zašto se pri nerešenom rezultatu šutira za tri poena. Ali šta sad. Život ide dalje, hteli mi to da prihvatimo ili ne.

Jedan od problema je valjda što nismo imali drugog pleja (bar ne na ovoj utakmici). I kako vas nije sramota da pljujete po Draganu i pozivate na raskidanje ugovora? SRAMOTA! Pa istog tog Dragana ste hvalili i uzdizali u Nebesa posle Barselone.
 

Цакана

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
146
Reaction score
19
Не може да га буде срамота јер је донекле у праву. Много волим ове момке, али неискуство је ГО КУРАЦ од изговора! Колико су имали ПСД и Сале кад су узели `92? Шта су они тад све преживели, не у кошарци, него у животу? Свака утакмица буквално гостовање и онда она тројка која ће се причати за милијарду година. Ту се видело ко ће постати играч!
Јбг, то је било друго време тотално и не може се поредити са овим данас. Тада се земља распадала, буктао рат, ти играчи су много брже морали да сазревају. А кошаркашка хала, ма која она била, им је била спас и склониште од свог тог лудила около. Лакше се играла кошарка.. Не можемо данас очекивати од ових играча да одрасту тако после само пар утакмица. Биће ово све ок, треба само доста стрпљења.
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Opusteno sad igramo samo Aba ligu,a uskoro ce i kup,pa ce se videti da li Andjusic,Cakarevic,i Djekic zasluzuju sansu,ili ne,mi ne zasluzujemo prolaz,sto smo igrali sa Barsom dva puta na jednu loptu,protiv Cska takodje,a Bamberg ili Ritas zasluzuju,sta sve necu da procitam,i da Dragan je dva bacanja namerno promasio,nego nebitno ne bih da budem ovde neki dezurni advokat bilo kome,dovoljno je pogledati ovaj klip,pa razmisliti pre pljuvanja po igracima...

http://www.youtube.com/watch?v=qQr-hOBxS68&feature=player_embedded

Ja i dalje ne mogu da verujem koliko su nas sudije pokrale u poslednje dve utakmice u Evroligi...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Dule je ubio Vestermana večeras. Pitanje je da li je moralo samo 4 minuta za Gordića, ali dobro. I onaj specijal na kraju sa primanjem lopte u mrtvom uglu. :confused


I to u mrtvom uglu a i sut Bertansa na kraju regularnog dela, gde mu je data lopta da igra 1na1 i izgradi poziciju za sut sto on ne moze da uradi.
Kad vidim Gordica na terenu ne cudim se sto Leo mora da crkava ceo mec...jedino dade onu trojku.
Greske Lea, Luceta, bacanja Gagija sve je posledica velikog opterecenja.


Steta sto igraci nisu dobili sansu da se jos uce protiv najboljih...nema zamerki njima, idemo dalje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top