Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.212
Reaction score
18.825
Локација
U Kinšasi
I mi smo njega godinama skautirali. Ocekujem ozbiljna ulaganja u skauting sluzbu, da konacno zamene taj raspali vivax plejer.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.687
Reaction score
5.787
Ne zelim da licitiram ,ali moram da napomenem da jedino pravo resenje iz nase lige je Marko Nikolic sadasnji trener FK Rad ,njegov odlazak iz tog privatnog menadzerskog kluba se osetio vise nego odlazak Murinja iz Intera, dok je on bio tamo igrali su evropu redovno bili 4-5 ,kada je otisao potop ,zamalo borba za opstanak ,sada kada se vratio opet odlicno igraju . Forsira ofanzivan ,moderan fudbal ,sa mnogo trcanja i snage ,upravo ono sto nama fali ,mislim da je ogroman kapacitet i da bi sa njime mogli da radimo projekat na duze vreme ,no ne sumnjam da bi i njega kao i Saleta i Jokana ova bagra istrosila ,tako da ipak ocekujem nekog poltroncica poput cika crnog demagoga koji u trenutku sve ukupnog nervnog rastrojstva veceg dela navijaca Partizana izazvanog igranjem njegovih pulena mrtav ,hladan bez trunke emocije i uzjuranosti kaze imamo aktivan rezultat ili neku slicnu floskulu od koje mi se pritisak digne iznad maksimuma.
Slazem se sa tobom da je ovaj trener veliki potencijal, ali slazem se i da bi ga ovi "nasi" brzo potrosili. Treba nam neka promena, katastrofa je kako igramo, ali to sam vec napisao... U konkurenciji Plavog, Granta-prevaranta i Cika Crnog Stanojevic je Murinjo i Ferguson u jednom. Mi imamo limitiran igracki kadar hteli to da priznamo ili ne. E, sada videcemo sta ce ova gamad iz uprave da smisli, ali nema nama perspektive dok su oni tu gde jesu.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.560
Reaction score
926
A sta se desava sa Jovanovicem iz apoela? Jel on jos uvek trener tamo il je popio otkaz? Legao bi nam ko Djuri aps
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
samo vi mazite stanoja sram vas sve bilo.
ja ne znam koji trener vama uopste odgovara.
ako je neko rodjen da vodi partizan onda je to gore pomenuti gospodin.
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Mi imamo limitiran igracki kadar hteli to da priznamo ili ne.

Нису они толико фудбалски лимитирани. Озбиљним радом и са професионалном командом клуба могу да презиме и у европи, али добар део тих играча је лимитиран дисциплином и своје спортске обавезе одавно схавтају као рекреативне, а то је огледало стања клуба којег је опасао коров најгоре врсте.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.485
Reaction score
41.382
Локација
Žrnov
Nisu oni limitirani za naše uslove, oni su RASPUŠTENA BANDA kojoj treba korbač u vidu trenera kao što je SS, koji je idealan za Partizan ne zbog toga što ima neiscrpno trenersko znanje (ne kažem da ga nema), nego jednostavno zato što je to čovek koji je bio u FKu i kao igrač i trener, voli klub - što je meni najbitnije, i zbog te ljubavi će dati i 200% sebe.

Ja sam sigurna da je i Murinju glavom bio na klupi prošle jeseni u rupi, da bismo mi pukli taj derbi.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.460
Локација
.
Slazem se sa tobom da je ovaj trener veliki potencijal, ali slazem se i da bi ga ovi "nasi" brzo potrosili. Treba nam neka promena, katastrofa je kako igramo, ali to sam vec napisao... U konkurenciji Plavog, Granta-prevaranta i Cika Crnog Stanojevic je Murinjo i Ferguson u jednom. Mi imamo limitiran igracki kadar hteli to da priznamo ili ne. E, sada videcemo sta ce ova gamad iz uprave da smisli, ali nema nama perspektive dok su oni tu gde jesu.

Лимитиран играчки кадар који своје недостатке надокнађује савршеним болом у мудима.

Никако не бих волео да видим Милинковића на клупи оваквог Партизана, јер по оном што сам га гледао на некој конференцији за штампу делује као да нема воље за животом а оваквој распуштеној дружини треба неки доста енергичан тренер да им јебе милосну мајку кад усеру нешто...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.792
Reaction score
55.764
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sada smenjivati Vermeza je glupost. Jedino ukoliko bi Nikolic bio zamena. Sada nam ne trebaju nove zajebancije, ali ne bih ga zalio posebno jer je sam ispao kriv.
Sa druge strane recimo Tumba se ladne vode moze oterati sa njegovim pojacanjima.
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Nisu oni limitirani za naše uslove, oni su RASPUŠTENA BANDA kojoj treba korbač u vidu trenera kao što je SS, koji je idealan za Partizan ne zbog toga što ima neiscrpno trenersko znanje (ne kažem da ga nema), nego jednostavno zato što je to čovek koji je bio u FKu i kao igrač i trener, voli klub - što je meni najbitnije, i zbog te ljubavi će dati i 200% sebe.

Ja sam sigurna da je i Murinju glavom bio na klupi prošle jeseni u rupi, da bismo mi pukli taj derbi.

Tesko da je to najbitnije. Najbitnija je bila njegova studioznost, pragamticnost, priprema utakmica, analiza i naravno velika energija koju je prenosio na igrace.

I Jesic je bio i igrac i trener i voli klub, pa se ta prica nije najbolje zavrsila.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.485
Reaction score
41.382
Локација
Žrnov

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Sada smenjivati Vermeza je glupost. Jedino ukoliko bi Nikolic bio zamena. Sada nam ne trebaju nove zajebancije, ali ne bih ga zalio posebno jer je sam ispao kriv.
Sa druge strane recimo Tumba se ladne vode moze oterati sa njegovim pojacanjima.

Znaci, na zalost jedino sto nam preostaje je da cekamo da li ce govna pre da odu ili Partizan da nacisto propadne.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.007
Локација
Kobasicarija "Venac".
koji ce nam trener kome ovakvom timu ne treba jedan zvone vukic?! tri pasa ne mogu da sastave, sale se jadan ubi da to poveze, ali sam ne moze. medo ne poznaje pas igru, lovre komforno moze u penziju, sasa markovic ne ucestvuje u igri, necu zeza stomacic, dzigi premlad za nesto ozbiljnije...i u jednoj takvoj situaciji, nas trener se odrice vukica. ako mu je pak sapnuo djura, onda ga potpuno razumem. sa nadredjenim se ne valja sukobljavati:puke. o silnoj disciplini koju je najavljivao ne bih. svi vidimo da radi ko sta hoce.
 
Последња измена:

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
samo ne milinkovic...lakse bih podneo prosineckog
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer

Da li je ovo moguće...? Pa ovako nešto samo nama može da se desi...:prekrsti
Ipak ne želim da verujem u ovakve stvari, dečko jeste problematičan i svašta se dešavalo u vezi sa njim, ali ovakva vest lako može da bude plasirana i iz ciganske kuhinje. Mislim, izvor je "proverena" priča iz kafića...?! Ma kako da ne...

Jbg, videćemo na kraju šta će se desiti, ali ja lično sumnjam u tačnost ove vesti...
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Клубу са оваквом управом, савршено би легла једна оваква љигава сподоба на клупи. Ђубре!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.479
Reaction score
683
@ The Prodigy. Ma tom portalu verujem ko Milanu Tarotu, 90 % stvari koje napisu su totalna glupost. Nikad ne reci nikad, ali ovo mi deluje kao nesto u istoj ravni realnosti sa nasim osvajanjem LE ove godine, i to da Falkau brani penal Radisa u 5-oj seriji penala :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top