Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Tumbakoviću, jebem te u usta poltronska, jajaro jedna !!

Neverovatno kako covek u godinama moze da (p)ostane ovakva jajara.Nikad ga nisam voleo,kad se pomene njegovo ime ja se setim Dinama,Rapida,Slavije...ali kad se vratio,rekoh sebi,covek u godinama,nece valjda da se glupira,sramota je.Qrac.Sije ovaj sve nas,sa drugarom Djurom.Ostala mu ona debilna,bezzivotna glupa faca...U kombinaciji sa onom nesrecom na klupi.I jos odozgo sef Djura retardirani.
Zato imamo 300 navijaca prekjuce na JNA.I neka imamo 300.
PS Nije tema,ali...Jug bi trebalo da se zatvori.Do daljneg.Imam utisak da ko god zeli moze da upadne izmedju onih 100 ljudi i da se zajebava na |Jugu.Ako nam se tribina raspala,onda nek se bar zatvori.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
znam ljude koji su celog zivota bili posteni,vredni,radni...cista 10-ka i onda udju u politiku i slizu se sa nekim govnetom zbog para.To vise nisu isti ljudi.Sve ono sto su bili vise nisu.Prosto da covek ne poveruje sta sve rade i sta sve govore.Isto i ovde.Dzabe Tumbi sve...dzabe kada se uhvatio u kolo s teskom gamadi...bili smo po malo naivni kada smo ocekivali da su Tumba i Vermez 'nasi' ljudi koji cekaju da Djura i mornari odu.Ispostavlja se da su oni njihovi poltroni i bice tu dok sluze svrsi

ps-ovaj mali jeste dobar ali ova pretrcavanja protiv bunkera kod nas tesko idu.Da ima kova itekako ga ima.To se vidi
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Placu za talentima po Evropi, i placaju brdo para, a mi ih rasipamo.
U normalnom klubu Jovetic i ovi iz 96te zajedno bi igrali Ligu Sampiona.
Problem je sto takvog igraca da kupimo ne mozemo, a da zadrzimo mozemo jr ih imamo, i uz dobru politiku pametan razgovor malo para itd...
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Sport26 se nalazi na listi nepoželjnih medija na ovom forumu - radi se o sajtu koji samo kopira i krade tuđe tekstove. A o ovoj temi je već počela diskusija na temi o Aleksandru Stanojeviću.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Slika koju je kolega sa foruma Bandit na predhodnoj strani okačio, od trenutka kad je to uradio posle 2-3 sata sklonjena je sa zvaničnog sajta FK Partizan!!! Bila je na zvaničnom sajtu u foto izveštaju sa današnje tekme...:buhaha

P.S. To je samo potvrda koliko Đurini "ljudi" češljaju po ovom forumu i čitaju svaku našu napisanu reč, a posle se preseravaju kako ih šatro "Pučisti" ne zanimaiju...:banghead

Ovo je sa teme JSL ali evo ovde cu da odgovorim.. Kao da sam predosecao... Ja sam bio zaboravio kad sam kao gost pratio forum, da bi se setio sta se vidi a sta ne vidi, ali mislim da bi Gazda trebalo da makar ovu temu sakrije od gostiju, jer ako nema crva na sajtu, onda bi po meni trebalo da se sakrije.. Sebi kazem dosta puta "neverovatno" a opet, sta drugo sam pa i mogao da ocekujem od ovakvih gnjida... Mutavi evolutivni promasaj je mogao da isece ono sto mu bode oci, ali... ocigledno da je za to njega naucna fantastika... Sto kaze Zagor, dokaz koliko su azurni kad im je bulja u pitanju, dok ih zabole za klub i interese...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nema potrebe da zatvaramo za goste ovu temu jer govna iz UO imaju svoje spijune na ovom forumu
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Па да поздравимо шпијуне како и доличи!!! :D
Пренесите поздраве и мутавом :wink:
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
I sa moje strane pozdrav crvenoj sekti da bog da umrli u najgorim mukama pacovi ali još samo malo i gotovio ste sekto
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.227
Reaction score
18.982
Локација
U Kinšasi
Ne vredi ni blizu toliko, srecan mu put. Doduse, ima nekih koji ne vrede ni 100 evra a igraju, tako da ga razumem.

Al kad pogledam ko nam je blagajnik, prica o bilo kakvim parama je besmislena.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.121
Reaction score
26.599
Локација
ante portas
Ne bih da ulazim u to da li vredi te pare , ali ono sto je sigurno boljeg necemo naci . Na kraju krajeva i onaj mucenik Brasanac treba da dobije sansu . Zasluzio je i on da igra.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Dobar je Medo ali 400+ hiljada godišnje?? Rođo znaš li ti u pare sunce ti?? :prekrsti

Treba mu se zahvaliti i to je to.

------------------------------

Partizan trenutno ima 4 igrača koji su kvalitetniji od ostatka ekipe, i stvarno mogu da razumem da traže jake ugovore, ali ova cifra, ako je tačna, je ipak previše.

Saša Ilić, Vladimir Stojković, Ivan Ivanov i Medo Kamara. (Markec se ne računa, talenat koji će razliku praviti u nekom drugom klubu)

Svaka čast ostalima, ali naša knjiga polako spada na 3 slova. U ovim igračima, sa svim njihovim manama ipak vidim neku sigurnost i stabilnost ekipe, ostali će morati dobro da zapnu da bi neki ozbiljniji trag ostavili. U protivnom, teško nam se sivilo smeška ako se neke bitne stvari u klubu ne promene.
 
Последња измена:

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.331
Reaction score
4.026
Локација
Kobasicarija "Venac".
brasanac je vise ofanzivno orjentisan veznjak. nama posle mede treba medo, ili mozda neko kao ljuba fejsa. sve nesto gledam lolu smiljanica...da li je moguce da je na putu ka potpunoj rehabilitaciji?! stari lola bi nam leg'o ko' 3+ u drugoj norveskoj ligi.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Svi znamo da je Medo neprikosnoven kada su u pitanju defanzivni zadaci u Partizanu. Ruku na srce, Lola me je tako iznenadio sjajnim partijama u zadnje vrijeme, da sam pomislio da nikad u zivotu nije vidio splav.

S druge strane, medonja jako cesto grijesi u dodavanjima, tako da su pare koje trazi stvarno mnogo. Koliko znam, jedino je DOKTOR mogao da igra u Partizanu za te pare, a i za to su mu se popeli na glavu.

Volio bih da Kamara barem da jedan gol prije nego sto ode, egipcanima, po mogucnosti :)
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Brašanac i Saša Marković nemaju ni S od snage koja je potrebna za igranje zadnjeg veznog u Partizanu. Lola može ponovo da bude standardan ali će nam na toj poziciji itekako trebati dobar igrač.
 

Juca_Moreira

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
204
Reaction score
3
Локација
Zapad Centar ulaz G
Potpisati ugovor sa Medom i za te pare. Prodati ga sledece godine za 2miliona, i zaradis 1.5m a ne da poklonis igraca tek tako. To je igrac sa pasosem EU, moze igrati kao domaci igrac u vecini Evropskih zemalja. Oteras 2 igraca tipa Babic, Knezevic, Stankovic... koji nicemu i ne sluze i eto ti para.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Uh jake zarade.
Jedini igrac koji je vredeo te pare u zadnjih par godina je Moreira, mozda cak i Kleo da je igrao uvek na onom nivou.
Medo solidan igrac, ali ljudi da pogledate drugu ligu francuske videcete milion zadnjih veznih apsolutno istih karakteristika koji bi igrali za slicne pare kao on, a skolovaniji su fudbaleri.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Pa nismo svi mi kao ti igrali drugu ligu francuske. :D

Ali bez zajebancije, da su ovi naši pajseri pametni da upute zahtev na adrese nekoliko jakih agencija, kratko i jasno, treba nam zadnji vezni da zameni Kamaru, plaćamo do 250k godišnje.

Dam glavu ako nam ne bi ponudili jedno 50 igrača sličnog kvaliteta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top